Arvestades meie kahte kaotust alagrupis (kahest mängust), siis otsustasin et teen mõtteharjutuse meeste tasemete teemal. Ehk et proovin leida kus me alla jääme.
Esimese asjana mõtlesin, et mõtleks tagamehe ja pika positsioonide kohta tasemed, mille platsile panemisel ei ole tunnet, et hakkame alla jääma. Alati on erilisi mängijaid nii meil kui vastastel. Ja mõnes kohas on vaja teha ka kompromisse (näiteks mängujuhil rohkem söötu ja lauapalli nõudmised väiksemad). Aga kui mingi miinimum normaalne tase platsile panna, siis vähemalt ei kärise suurelt ja võib-olla ei ole enam süsteemset alla jäämist. Kui muud ei saa, siis saab vähemalt soovitusi anda selles osas kuhu meie pealekasvu rohkem treenida.
Tagamees (mudel)
Hüppevise = legendaarne (18), Raadius = imepärane (15), Sisevise = suurepärane (10) ja Üks-ühele = legendaarne (18)
Väline kaitse = legendaarne (18), Blokkimine = hea (7), Alas kaitse = suurepärane (10)
Söötmine = imepärane (15), Pallikäsitlus = legendaarne (18), Lauavõitlus = hea (7)
Pikk (mudel)
Hüppevise = suurepärane (10), Raadius = hea (7), Sisevise = legendaarne (18) ja Üks-ühele = imepärane (15)
Väline kaitse = suurepärane (10), Blokkimine = suurepärane (10), Alas kaitse = legendaarne (18)
Söötmine = hea (7), Pallikäsitlus = imepärane (15), Lauavõitlus = imepärane (15)
Kaasamõtlejatel siis võib-olla võiks lühidalt kirjutada 1-2 oskust (ja miks), kus nende kogemuse järgi lisatase ülevalpool nimetatutele kõige rohkem kasu annaks. Näiteks et kas ekstra-tasemed lauavõitlust tagamehel on võluvits, mis võidu ära otsustab ja selgelt silma jääb.
edit (kuna nii kõvasid mehi palju pole, siis lihtsustatult võib kõrgliiga võtta kõigist oskustest 1 taseme maha, II liiga 2 taset ja III liiga 3 taset). Kas on silma jäänud, et mingi oskus eriti kasulik on?
Last edited by kastan at 6/16/2016 7:51:15 AM