BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Polska-Hiszpania

[NT] Polska-Hiszpania

Set priority
Show messages by
This Post:
00
105187.1
Date: 8/15/2009 5:12:29 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
España

Użytkownicy:5403

NT Ranking:2

Selekcjoner:LA-g3rjo


Przed nami trzeci pojedynek na ME.Po porażce z Portugalią i zwycięstwie nad Litwą tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z jedną z największych potęg w BB-Hiszpanią.Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ciężkie zadanie przed naszą reprezentacją...ale mam nadzieję że podejmiemy rywalizację...

Dotychczas z Hiszpanami spotykaliśmy się trzykrotnie.Dwa mecze przegraliśmy: (1595)(5600) i odnieśliśmy jedno zwycięstwo: (3374).

Ten mecz będzie niezmiernie ważny zarówno dla nas jak i dla Hiszpanów gdyż ewentualna porażka ogranicza szanse przegrywającej ekipy na półfinał a nawet trzecie miejsce w grupie.
Nasi przeciwnicy w dwóch pierwszych meczach pokonali Litwę (6843) i w ostatniej kolejce przegrali z walczącymi o przetrwanie w ME Niemcami (6843).
Entuzjazm pewnie mają dosyć mocno nabity i nie sądzę aby na nas chcieli go tracić...bo następny mecz grają z silną Francją.
Nie będę wymieniał wyróżniających się zawodników hiszpańskich bo musiałbym przynajmniej połowę drużyny wymienić;)Dobra wiadomość jest taka że posypała im się forma w ostatnim tygodniu...Zła natomiast taka że nadal mają 3 wolne sloty więc pewnie dołączą do nich jakieś nowe,sprawne mutanty:)

U nas forma niestety też nie jest rewelacyjna.Mamy na dzisiaj jedno wolne miejsce w kadrze i na pewno je zapełnię przed meczem.Mam nadzieję że to będzie wzmocnienie a nie tylko uzupełnienie składu...Przekonamy się o tym w poniedziałek.Niestety ponownie nie będę mógł skorzystać z JW.Chciałbym żeby na następny mecz uda się go dociągnąć już do silnej formy...Po za tym martwi Aleks i Kubus który jak dotąd,od początku był silnym punktem naszego zespołu.

Zdaję sobie sprawę z tego jak ciężkie czeka naszych chłopaków zadanie ale mogę powiedzieć że powalczymy o zwycięstwo w tym meczu.Czy tak się stanie przekonamy się w poniedziałek około godz.18.15


Jak zwykle przypominam o typerku (94819.1) i konkursie na mecze reprezentacji (96192.1)

Last edited by Mr.President_ELIT at 8/15/2009 5:14:35 PM

This Post:
00
105187.2 in reply to 105187.1
Date: 8/16/2009 3:41:42 AM
Overall Posts Rated:
22
przydałby się młody Center, najlepiej Smykowski:) fajnie jakby grał jak JW w tamtym roku w dwóch kadrach,a jeżeli nie on to warto by poszukać, jakiegoś 21-22 latka pod kosz bo forma słaba a młodych centrow przeciez mamy ! i nie potrzebny nam taki Birski:) Fedyszyn jest na TLu po sezonie bedzie zarabial 80k czyli tyle co wspomniany wczesniej Birski, słabszy od niego raczej nie jest bo pamietam skille Fabiana jak robert go wystawil. Rozumiem, że Fedyszyn tez jest w kadrze U21 ale rok czy dwa wyżej może rzeczywiscie ktos przez sezon zrobił duży postep, ma sprawna forme i nadaje się do kadry
Wygramy z Hiszpanią, to sie czuje:)

This Post:
00
105187.3 in reply to 105187.2
Date: 8/16/2009 3:47:36 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Widziałem Fedyszyna na TL ale to nie on zajmie jedno wolne miejsce które nam zostało.Kto to będzie?Ja już wiem ale nie będę go jeszcze powoływał aby nic nie sugerować rywalom...Na to czekam właśnie u nich:)
No i pewnie niektórzy będą pukać się w głowę ale ja wierzę że możemy pokonać Hiszpanów:)

This Post:
00
105187.4 in reply to 105187.3
Date: 8/16/2009 6:28:30 AM
Overall Posts Rated:
7676
Krus ???

This Post:
00
105187.5 in reply to 105187.4
Date: 8/16/2009 6:44:32 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Jeszcze trochę cierpliwości....:)

This Post:
00
105187.6 in reply to 105187.5
Date: 8/16/2009 8:48:43 AM
Overall Posts Rated:
00
Aż sam jestem ciekaw czy to będzie Krus :P

From: Dejvidd
This Post:
00
105187.7 in reply to 105187.6
Date: 8/17/2009 5:20:15 AM
Overall Posts Rated:
188188
@Mr. President: Ja się pukał nie będę, raz już daliśmy im radę ;)

@all: Wybaczcie, że przez dwa tygodnie nic nie było, ale tu to, tam co innego no i klops.. Postaram się wrócić już na stałe :)

This is Sparta!
Trener klnąc pod nosem przemierzał parking. Kiedy doszedł w końcu do swojego samochodu, zrobił okrążenie wokół niego i zatrzymując się przy jednym z kół ciężko westchnął po czym wyrzucił z siebie kolejny potok przekleństw. Gdyby ktoś przypadkiem stał nieopodal usłyszał by z tego jedynie podszyte przygnębieniem podirytowane ‘No rzesz’ – reszta ginęła gdzieś pod trenerskim nosem dodatkowo tłumione przez kilkudniowy zarost.
I tak już od kilku dni, a właściwie od zeszłego poniedziałku. W sklepie nagle zabrakło pianki do golenia, zaczął obowiązywać zakaz sprzedaży alkoholu sportowcom, obsługa hotelowa stała się niesamowicie wścibska i zapominalska, w pobliskiej aptece skończyły się tabletki (i inne) dostępne bez recepty, za wycieraczką można było znaleźć mandat za parkowanie a na kole malowniczy kawałek blachy.. Można by pomyśleć, że to nowe sposoby ochrony środowiska, jednakże właściwie niemożliwość kupienia chusteczek, kiedy człowiekowi leciało z nosa jak z kranu, czy też niesamowite skomplikowanie procesu kupna znaczka pocztowego budziły pewne wątpliwości..
Wracając jednak do sytuacji obecnej. To już był trzeci raz w tym tygodniu. Biorąc pod uwagę fakt, że najbliższy posterunek był niemal po drugiej stronie miasta, z biletami niemal na pewno będzie problem, a nawet gdyby to trafi na upierdliwa kontrolę i będzie musiał się cofać. Nie wspominając już co się będzie działo, kiedy już tam dojdzie. Z kolei jeżeli pójdzie pieszo to na pewno się spóźni na konferencję prasową. Więc właściwie nie pozostawało mu nic innego jak na razie zostawić to w spokoju – i tak by zrobił, gdyby nie wiedział, że następnego dnia samochodu może już nie zobaczyć. Zamiast tego wyciągnął telefon, wystukał kilka cyfr i zadzwonił.
Kilka dni później spłonął posterunek Policji, spora część sklepów straciła koncesję, rząd podniósł podatki i akcyzę, komunikacja miejska ogłosiła strajk a miejscowa fabryka kosmetyków ogłosiła upadłość, ale nie ma co wyprzedzać faktów.
Naszą kadrę czekała seria niełatwych spotkań w walce o awans, na początek z Hiszpanami. Jako że, jak było wcześniej wspomniane, we znaki dawał się brak niektórych podstawowych elementów ‘wyposażenia’, nasi kadrowicze, zmuszeni do życia w niemalże spartańskich warunkach, wyglądem nie zachwycali, wręcz przeciwnie. Gdyby była to zamierzona akcja, wtedy można by to uznać za element taktyki, jeżeli ktoś wątpi w celowość tej akcji, może to nazwać ‘wykorzystaniem niesprzyjających okoliczności na swoją korzyść’ czy jakoś tak. A czy zadziała, zobaczymy już niedługo.. Jeżeli chłopcy oglądali pewien film, to może wezmą przykład z jego bohaterów? Znaczy się, niekoniecznie już musi o nich film powstawać, chociaż..

This Post:
00
105187.8 in reply to 105187.1
Date: 8/17/2009 10:24:12 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Już za chwilę rozpoczynamy decydującą fazę ME.O naszym dzisiejszym rywalu jedni mówią że są wzorem do naśladowania inni że są przereklamowani...Nie ulega jednak wątpliwości że Hiszpania jest potęgą w BB no i .... Mistrzem Świata...
Tym niemniej wierzę że dzisiaj możemy ich pokonać.
W ostatniej chwili powołałem do kadry Bronka Krusa,którego "wypożyczyłem" od Leszka.Dzięki Leszek:)
Mam nadzieję że samo to iż on wystąpi w dzisiejszym meczu będzie dla rywali zaskoczeniem a po za tym przyczyni się on do zwycięstwa.
A że powołanie nastąpiło dosłownie w ostatniej chwili (w ramach zaskoczenia rywala;) to nie zdążyłem nawet skopiować naszego ustawienia na dzisiaj.Podam je więc tu w innej wersji:)
PG: Swiatczak,Gałązka
SG: Rybaczuk,Majcherczak
SF: Postula,Bumbul
PF: Kalicki,Kubus
C: Krus,Brudek

No i atakujemy dzisiaj w pomalowanym a bronimy strefą na dystansie...

This Post:
00
105187.9 in reply to 105187.8
Date: 8/17/2009 10:42:47 AM
Overall Posts Rated:
00
Narazie mamy typowe Stasiu & Bronek szoł ;P

Gramy dużym ptakiem dzisiaj ?

This Post:
00
105187.10 in reply to 105187.8
Date: 8/17/2009 10:43:30 AM
Overall Posts Rated:
2121
powodzenia, narazie jest ok;]

This Post:
00
105187.11 in reply to 105187.9
Date: 8/17/2009 10:44:33 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Co by to nie miało oznaczać-tak:)