BuzzerBeater Forums

BB Hellas > ΟΜΙΛΙΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΟΜΙΛΙΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
122342.2 in reply to 122342.1
Date: 12/14/2009 11:37:05 PM
Overall Posts Rated:
3535
το νιμα ειναι αποκλειστικα για τους λογους των υποψιφιων,μια φορα για τον καθενα.μπορειτε να βρητε τους κανονες για τις εκλογες (122343.1)

This Post:
00
122342.3 in reply to 122342.2
Date: 12/15/2009 3:15:36 AM
Overall Posts Rated:
99
kalimera theto ipopsifiotita gia thn ethniki giati exw thn prothesh na prospathisw gia to kalutero.stoxos einai an bgw egw o neos proponhths na ftatsw thn ethnikh sth korufh.dn exw na pw polla pragmata apla na kanw prakseis ta osa eipa ean bgw bebaia.euxaristw pou me akousate kai opoios bgei tha exei th sthriksi olwn mas

This Post:
00
122342.4 in reply to 122342.3
Date: 12/15/2009 7:50:14 AM
voutirostopsomimou
III.1
Overall Posts Rated:
6060
Θετώ υποψηφιότητα για προπονητής στην Εθνική ομάδα.

Ασχολούμαι με το ΒΒ πολλές σεζόν, η ομάδα μου είναι στην Α1 και πιστεύω ότι με τη βοήθεια και τις συμβουλές έμπειρων φίλων μέσα και εκτός παιχνιδιού θα προσπαθήσουμε για κάτι καλό. Δε ψηφίζετε εμένα αλλά μια ομάδα παιχτών που η πείρα τους στο παιχνίδι μπορεί να δώσει ένα ουσιαστικό αποτέλεσμα.

Οχι, δε θα υποσχεθώ τίποτα περισσότερο ή λιγότερο από αυτά που πέτυχε μέχρι τώρα ο Τυφώνας, αφού θεωρώ ότι είναι γνώστης του ΒΒ και πολύ έξυπνος παίχτης, ο οποίος δούλεψε πολύ για την εθνική ομάδα. Με τις συμβουλές του και τη βοήθεια του, θα προσπαθήσουμε συνολικά για κάτι ακόμη καλύτερο.


This Post:
00
122342.5 in reply to 122342.1
Date: 12/15/2009 2:42:53 PM
Overall Posts Rated:
00
Ειμαι υποψηφιος για την θεση της Εθνικης.
Προφανως δεν με γνωριζετε,η ομαδα μου αγωνιζετε στην τεταρτη κατηγορια.Μπηκα στο παιχνιδι στην 9η σεζον κ αμεσως ανεβασα την ομαδα και την απομενη χρονια την σταθεροποιησα.Με πολυ μικρο μπατζετ καταφερα πολλα.Ξερω οτι ειναι δυσκολο να με ψηφησετε και να με εμπιστευτητε αλλα οσοι το κανετε να εχετε σιγοθρη την συνειδηση σας οτι εγω θα ανταποκριθω επαξια στις προσδοκιες σας.Πρωτη φορα βαζω υποψηφιοτητα με πρωταρχικο μου σκοπο να δηλωσω παρον στην προσπαθεια της ομαδας.Πιο ρεαλιστικος στοχος να διεκδικησω μια θεση στις εθνικες στο μελλον.Αλλα εγω ειμαι εδω!!!!

Σας εγγυομαι οτι θα βαλω τα δυνατα μου και ζητω μερικες ψηφους μονο και μονο να αποδειχθει οτι το παθος και η διψα για δουλεια που εχω δεν παει αδικα.............Θα ειμαι οσο το δυνατον πιο διπλα στον νεο κοουτς.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΤΟΧΕΥΟΥΜΕ ΨΗΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by coach ili at 12/15/2009 2:47:51 PM

This Post:
00
122342.6 in reply to 122342.5
Date: 12/15/2009 4:47:50 PM
Overall Posts Rated:
112112
Καλησπέρα σε όλους, υποψήφιους και ψηφοφόρους.
Προσωπικά ασχολούμαι με το παιχνίδι από 30/06, αλλά έχω υπηρετήσει ερασιτεχνικά το άθλημα live 17 χρόνια σαν παίκτης και 4 σαν προπονητής. Έπειτα από μία ρήξη συνδέσμων, βρήκα στο buzzerbeater μία πρώτης τάξης εναλλακτική.
Θέτω υποψηφιότητα γιατί θα το θεωρούσα τιμή μου να υπηρετήσω έστω και virtual τη χώρα μου.
Virtual περγαμηνές? Πρωταθλητής Division V Season 9, Πρωταθλητής Division IV Season 10!
Ρεκόρ κανονικής περιόδου season 9 13-2 (ανέλαβα την ομάδα στην 8η θέση με ρεκόρ 1-6 και την τερμάτισα πρώτη με 14-8)
Ρεκόρ κανονικής περιόδου season 10 25-1. Στα playoff ρεκόρ 8-0 στις 2 περιόδους, δις πρωταθλητής με sweep.
Δεν τα έγραψα αυτά για να περιαυτολογίσω, αλλά αγαπώ το μπάσκετ σε όλες του τις μορφές και το κατανοώ εξίσου live όσο και virtual.
Παίζω μόνο για τη νίκη.
Σας ευχαριστώ που με διαβάσετε.

The secret of communication lies in defeat...
From: ARIS 3

This Post:
00
122342.7 in reply to 122342.6
Date: 12/16/2009 4:11:14 PM
Overall Posts Rated:
00
thetw ipopsifiotita gia tin ethiniki omada.tha prepei na stoxeyoume psila.paizw basket apo 5 etwn.molis fetos omws ematha gia to buzzerbeater kai apo tin prwti m stigmi sto paixnidi porothika.oneireyomoun apo tin prwti stigmi na analabw tin ethniki.eimai ftiagmenos gia ta diskola kai pistespte me mporw n eksasfalisw gia tin episimi agapimeni mas epitixies pou isws ta proigoumena xronia dn eixame.tn season ayti eixa rekor 19-3 kai kamia htta sta play-off.tha ithela tin psifw sas gia na odigisw tn ethniki mas psila.
sas eyxaristw.

From: lionman
This Post:
00
122342.8 in reply to 122342.7
Date: 12/17/2009 7:48:40 AM
Overall Posts Rated:
00
ψηφίστε lionman και δεν θα χάσετε

This Post:
00
122342.9 in reply to 122342.7
Date: 12/17/2009 8:04:07 AM
voutirostopsomimou
III.1
Overall Posts Rated:
6060
Αποσύρω την υποψηφιότητα μου.

Μετά από 9 σεζόν στο παιχνίδι είχα αποφασίσει να δοκιμάσω ως προπονητής στην εθνική ομάδα.
Είδα όμως τις τελευταίες δύο ημέρες ότι η λογική παιχτών - χρηστών, δε συμβαδίζει με τη δική μου και τη λογική που έχω για το ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Δε θέλω ούτε να προσωποποιήσω, ούτε να στοχοποιήσω κάποιον συγκεκριμένο χρήστη.

Οπως όμως μιλάμε εδώ για ευθύνες, πίεση, χρόνο, κριτική και άλλους όρους που ο καθένας μας μεταφράζει υποκειμενικά...
...εγώ αφήνω το δρόμο ελεύθερο (όντως γιατί μαλάγαμε σα να έχω ήδη ψηφισθεί? ) σε όποιον μπορεί να ανταπεξέλθει στους παράγοντες αυτούς... που κατά τη γνώμη μου δε σχετίζονται με το παιχνίδι καθ' αυτό...

Ο χρόνος είναι πολύτιμος για όλους ότι και να κάνουν όσο χρονών κι αν είναι...

Εγώ προσωπικά θέλω να ευχαριστήσω αυτούς που με ψήφισαν, τα καλά λόγια που είπαν για μένα ως παίχτη, να υποσχεθώ ότι θα στηρίξω τον επόμενο προπονητή (καλό κουράγιο...) και φυσικά να ευχαριστήσω τον Τυφώνα για την όλη στάση του αλλά κυρίως για το ότι έχει προσφέρει μέχρι τώρα.

Θα στηρίξω προσωπικά στις εκλογές τον Kajabbaρ. Αν βέβαια υπάρξουν κι άλλες συμμετοχές πιο έμπειρων παιχτών... που έχουν και την πείρα εθνικών ομάδων και φυτωρίων αλλά και μεγάλων κατηγοριών... εδώ είμαστε να το συζητήσουμε!

Κύριοι... ΕΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ... ΕΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ!

καλή συνέχεια σε όλους.

This Post:
00
122342.10 in reply to 122342.9
Date: 12/17/2009 10:10:55 AM
Overall Posts Rated:
115115
Καλησπέρα παιδιά... Είμαι νέος στο Παιχνίδι...αλλά Παλιός Σε Μπασκετικές Γνώσεις... Είμαι α;πό αυτους που μεγάλωσαν με Γκάλη,Γιαννάκη,Φασούλα κτλ κτλ.... Από πιτσιρικάς ασχολούμε με το Μπάσκετ και τις λεπτομέρειες του!!! Βάζω υποψηφιότητα μόνο και μόνο γιαυτό τον λόγο.. Επειδή αγαπάω το Μπάσκετ και επειδή πιστεύω με αρκετή δουλειά θα κάνω υπερήφανο το ελληνικό εθνος!!!
Τα συμπεράσματα δικά σας!
Ευχαριστώ!

This Post:
00
122342.11 in reply to 122342.10
Date: 12/17/2009 10:38:15 AM
Overall Posts Rated:
77
Kalhmera se olous.autes tis meres dianuoume tis pio shmantikes wres gia mia oloklhrh sezon wste na broume ton katalulotero manager ths e8nikhs mas.pisteuw oti den exei nohma na milhsw gia emena kai gia to basket giati 8ewrw oti den susxetizetai amesa to buzzerbeater me to alh8ino basket.oso anafora emena kai to buzzerbeater isxuei oti den eimai kai to pio ebeiro atomo omws exw tis basikes kai kapoies parapanw gnwseis. xarhs omws pollwn paidiwn pou mou elusan shmantikes apories ginomai olo kai kaluteros [gia esena milaw johny xexexe] epishs pisteuw oti borw na ante3w to baros ths e8nikhs alla exontas fusika thn dikh sas boh8eia kai iposthri3h....euxaristo polu gia ton xrono pou dia8esate....KAI KALH EPITUXIA STON NEO MANAGER THS E8NIKHS MAS!!!!.

Last edited by Panagiwths Giannakhs at 12/17/2009 10:39:02 AM