BuzzerBeater Forums

BB Poland > [KONKURS] BBinfo

[KONKURS] BBinfo

Set priority
Show messages by
From: hatchet
This Post:
00
128990.1
Date: 1/23/2010 3:00:42 PM
Overall Posts Rated:
99
Droga społeczności, w związku ze zbliżającym się All Star Game sezonu 11 BB, redakcja BBinfo przygotowała dla was konkurs.

Nagrodą w konkursie jest 3 miesięczny supporter ufundowany przez al_said'a.

Konkurs będzie prosty i mam nadzieję łatwy ;)

W tygodniu przypadającym na ASG, to jest od poniedziałku 1 lutego do niedzieli 7 lutego, w artykułach publikowanych na stronie BBinfo przez naszych dzielnych redaktorów pojawiać się będą pytania, ukryte w treści.
Waszym zadaniem będzie uważnie przeczytać tekst odnaleźć pytanie i udzielić na nie poprawnej odpowiedzi :)
Pytań będzie kilka, ile konkretnie tego jeszcze wam nie powiem :)
Każde pytanie przygotuje inna osoba ze składu redakcyjnego :)
Odpowiedzi na wszystkie pytania należy wysłać dopiero w niedziele 7 lutego, więc kiedy już wszystkie teksty z ukrytymi pytaniami się pojawią, na maila redakcyjnego buzzer.info@gmail.com.
Zwycięzcą zostanie osoba która odpowie na wszystkie pytania prawidłowo.

W przypadku remisu, czyli wielu maili z prawidłowymi odpowiedziami, przeprowadzimy dogrywkę.
Dodatkowe pytanie pojawi się w czasie meczu (oczywiście powiemy wcześniej którego i kiedy) na chacie!
To tak żeby was zachęcić również do wchodzenia na chat :)
Pytanie na chacie będzie jedno powiemy wcześniej o której godzinie się pojawi i wyślemy stosowne informacje do zainteresowanych prezesów.
Kto odpowie jako pierwszy poprawnie, wygrywa supka :)

Oczywiście jeśli na pytania w artykułach dobrze odpowie tylko 1 osoba ona wygrywa bez drugiej tury :)

Tak więc szykujcie się na gorący początek lutego, przypomnijcie sobie dawne dzieje polskiego BB i dobrze się bawcie.


From: hatchet
This Post:
00
128990.2 in reply to 128990.1
Date: 2/2/2010 8:53:28 AM
Overall Posts Rated:
99
Ważna informacja!!!

Konkurs trwa od 1 do 7 lutego.
Jednak aby ułatwić i wam i nam życie ;)
Ostatnie materiały mogące zawierać pytania pojawią się najpóźniej 6 lutego w sobotę.

Niedziela będzie dla was czasem na spokojne znalezienie odpowiedzi i wysłanie maili z poprawnymi odpowiedziami na adres mailowy:

buzzer.info@gmail.com


i tu UWAGA!!!

Ważne będą maile przysłane przed godziną 00 : 00 z niedzieli na poniedziałek. Maile z odpowiedziami muszą być podpisane waszymi nickami z BB !!!

From: hatchet
This Post:
00
128990.3 in reply to 128990.2
Date: 2/7/2010 6:05:02 PM
Overall Posts Rated:
99
Na zegarze poniedziałek, więc zaczynamy podsumowanie tygodnia konkursowego.
Już wiemy że bez dogrywki sie nie obejdzie, szczegóły dziś ale ... później ;)

Oto jakie pytania pojawiły się w konkursie wraz z prawidłowymi odpowiedziami.

Obok t_mac'a mamy w PLK jeszcze jedną drużynę, która swoje przywiązanie do klubu Los Angeles Lakers manifestowała nazwą swojego klubu, napiszcie która to drużyna i jak się w tym okresie nazywała?


LAKERS FOREVER. obecnie Roztańczone Rysie niejakiego Jax'a :)

Podaj miesiąc i rok powstania BB.


15 kwietnia 2007

Podaj imię i nazwisko zawodnika: swego czasu pan X był jednym z najlepszych na świecie zawodników w BB, jako wychowanek klubu zdobył ze swoją drużyną BBB (tylko on jako wychowanek zagrał w meczu finałowym). Właściciel tej drużyny, w której Pan X święcił największe triumfy gra nadal w BB, ale kieruje już inną drużyną.


Virgilio Mazzurana (zdobył BBB z drużyną Springlfield Drunkers)

Który, z graczy twórcy artykułu (Astarotte) miał przyjemność reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej?


Bronislaw Galazka

Która z Polskich drużyn zdobyła w sumie najwięcej punktów we wszystkich edycjach BBB? Podaj nazwę drużyny oraz łączną ilość punktów.


WKS Lakers - 969 pkt.

Na forum której ligi powstał pomysł zorganizowania PJ3B i kto był sponsorem nagrody głównej pierwszej edycji?


Pomysł powstał na forum ligi III.2. Sponsorem nagrody głównej (3-miesięczny supek) był Mack10.

Jak się nazywał triumfator trzeciej edycji PJ3B?


The Soulcrashers niejakiego Astarotte.

Oficjalne wyniki i dalsze procedury jak już mówiłem dziś po południu :)

From: hatchet
This Post:
00
128990.4 in reply to 128990.3
Date: 2/8/2010 4:46:12 AM
Overall Posts Rated:
99
Po zapoznaniu się z waszymi odpowiedziami, czas ogłosić wyniki rundy I.

Prawidłowo na wszystkie pytania odpowiedziało 3 prezesów:

arturo1978
Carth
McSap


W związku z tym tak jak informowaliśmy wcześniej, skoro prawidłowe odpowiedzi nadesłało 3 prezesów, będzie potrzebna dogrywka. Odbędzie się ona w najbliższy czwartek podczas meczów PP na chacie.
Zostanie tam podane 1 i tylko 1 dodatkowe pytanie, na które odpowiedzieć będzie trzeba w tym wątku!!!
Liczy się data posta z poprawną odpowiedzią, bez edytowania. Kto pierwszy ten lepszy.


Ja zaraz powysyłam stosowne BBmaile do zainteresowanych.

From: m4ti_

This Post:
00
128990.5 in reply to 128990.4
Date: 2/8/2010 5:59:47 AM
Overall Posts Rated:
2121
a tak z ciekawości, dużo prezesów wysłało do Ciebie maila?;p

From: hatchet

This Post:
00
128990.6 in reply to 128990.5
Date: 2/8/2010 6:06:45 AM
Overall Posts Rated:
99
Odpowiedzi szły na maila publicznego do którego dostęp mają jeszcze 3 inne osoby w tym GMem więc tytułem wyjaśnienia to nie tak że tylko ja odhaczałem odpowiedzi. :)
Wszystkie maile są posegregowane i zachowane :)

Co do samych nadesłanych zgłoszeń, na mailu pojawiło się około 10 maili.
Więc odpowiedzi było stosunkowo mało, ale głównym celem było zachęcenie do czytania BBinfo i mam nadzieję że przynajmniej to się udało zrealizować.
Licznik wejść parę razy szalał :)

Last edited by hatchet at 2/8/2010 6:10:54 AM

From: m4ti_

This Post:
00
128990.7 in reply to 128990.6
Date: 2/8/2010 10:32:34 AM
Overall Posts Rated:
2121
Takie komercyjne zagranie z waszej strony i chyba podziałało. Masz wykaz ile osob odwiedziło BBinfo?

From: hatchet

This Post:
00
128990.8 in reply to 128990.7
Date: 2/8/2010 10:38:57 AM
Overall Posts Rated:
99
ja nie, moze GM ma :)

This Post:
00
128990.9 in reply to 128990.8
Date: 2/8/2010 10:51:35 AM
Overall Posts Rated:
1818
Nie wiem czy taka wtyczka jest zainstalowana, chyba raczej nie ma.

From: al_said
This Post:
00
128990.10 in reply to 128990.9
Date: 2/11/2010 12:36:37 PM
Overall Posts Rated:
88
Dzięki nieprzebranej kreatywności BBków mecze PP nie wystartowały:), jeżeli nie wystartują do 19:30 pytanie dodatkowe dla trzech finalistów pojawi się o 19:31 w tym wątku.

From: al_said
This Post:
00
128990.11 in reply to 128990.10
Date: 2/11/2010 1:31:37 PM
Overall Posts Rated:
88
Pytanie jest raczej proste:
Jeden z obecnych graczy drużyny Pssycho (55573) ma na swoim koncie zwycięstwo w BuzzerBeater's Best, podajcie jego imię i nazwisko.