BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dymisja

[NT] Dymisja

Set priority
Show messages by
From: m4ti_
This Post:
00
151427.1
Date: 7/12/2010 5:56:32 AM
Overall Posts Rated:
2121
Witam,

To nie tak miało wyglądać, to nie tak wszystko miało się układać, to nie tak wszystko miało działać.
Rezygnuje z fotela selekcjonera reprezentacji Polski w BB. Dziś po meczu reprezentacji prosze GMa aby usunął moje konto i dzięki temu umożliwił pracę nowemu selekcjonerowi.

Za nim przejdę o omówienia powodów swojej decyzji to powiem o meczu z Macedonią i o powołaniach jakie uczyniłem.
Ale zacznę od tego ze JW i inni monsterzy nie nadają się do reprezentacji z taką formą. Jestem zawiedziony postawa tych zawodników. Z innymi podkoszowymi też nie jest dobrze więc podjąłem decyzję ze powołam zawodników z przyszłością, czyli takich którzy wiem ze bedą trenować(chodz z wieloma managerami sie nie kontaktowalem z braku czasu) i że powinni miec formę zawsze trzymającą ten pozytywny poziom.

Podkoszowi:
-Robert Węgrzyn (8212978) - kozlik4 pewnie planowal powolanie tego zawodnika ale pewnie jeszcze nie teraz. Powoałem tego zawodnika bo już przyzwoicie się prezentuje. wiem tez ze manager poswieca nawet swój klub aby tylko dobrze wytrenować tego zawodnika i wiem ze to jest zawodnik przyszłościowy i na macedonię powinien dać radę.

-Moritz Lüderitz (8217078) - świetny zawodnik byłego selekcjonera al_saida. Wymarzony zawodnik jak dla mnie. On w tym meczu ma zadania defensywne aby zatrzymać tego potworka macedończyków. Mi osobiście bardzo imponuje "góra" tego zawodnika i w sam raz pasuje do mojej taktyki. Zawodnik ten ma tylko 23 lata i jeszcze dużo potencjału do treningu. Tak jak Węgrzyn wiem ze będzie trenowany więc postanowilem go powołać. Zawodnik przyszłościowy na dzień teraźniejszy. Na takich zawodnikach właśnie chciałem budować kadrę.

-Florian Pogorzelec (6024857) - w przeciwieństwie co do wcześniejszych zawodników to ten zawodnik jest po to już tylko aby grać, treningu to on dużo nie złapie ale przydać się kadrze to on przyda.

-Antoni Padło (9659940) - młody, perspektywiczny, wykląda jak JW kilka sezonów temu więc chciałem go dalej poprowadzić tak aby w przeciwieństwie do Jurka to Antoni zamiast martwić i przysparzać kłopotów to miał nas cieszyć i sprawdziać radość swoją grą.



Last edited by m4ti_ at 7/12/2010 5:57:57 AM

From: m4ti_
This Post:
00
151427.2 in reply to 151427.1
Date: 7/12/2010 5:56:55 AM
Overall Posts Rated:
2121
Obwodowi:
-Marian Weszka (6026745) - moja pomyłka ale nie do końca, zawodnika na prawdę bardzo dobry i pewnie by dostał powołanie jakby był zdrowy ale na razie nie powinno go byc w kadrze, więc pytanie dlaczego się w niej znajduje. Odpowiedz jest prosta. Powołałem go ostatni czasy jak bylem na komputerze i go wyrzucilem z kdary. jestem o tym święcie przekonany ze go wyrzucilem. Patrzę dzis a on nadal jest. Wiec nie wiem jak to sie stalo ze go nie usunęło. Ale niech będzie ze to moja wina ze nie sprzawdzilem potem składu.

-Krzysztof Gradzik (8796191) - świetny, młody gracz. W treningu i posiadajacy świetnego managera. Może grać na SG, PG a nawet i na SF jakbym się uparł. Taki zawodnik to skarb. Przyszłość przed nim.

-Kamil Frymus (8215983) - mój pupil:) a tak poważnie to świetny gracz który pasuje do mojej koncepcji gry na ten mecz. Wiem ze manager zrobil by jeszcze duzo aby poprawić skile temu zawodnikowi;]

-Patryk Swiatczak (5148120) - nasza armata i jak na razie najlepszy obwodowy w Polsce. Podobnie jak Gradzik ten zawodnik jest wszechstronny co działa tylko na jego korzyść w tym meczu z macedonią będzie grał jako rezerwowy.

-Jacenty Juszyński (6842109) - drugi defensor w kadrze, ;lepiej od niego broni już tylko Świątczak. Manager tego zawodnika to jest jakiś fanatyk, dla niego Jacenty jest najważniejszy i jemu wszystko pod porządkowuje. Takich managerów nam potrzeba!

-Gerwazy Zuba (6882952) - świetny, doświadczony zawodnik a w tym młodzieńczym gronie taki jest nam potrzebny.

-Tomasz Bujok (8212627) - powiem z całą odpowiedzialnością. Za 2 sezony ten zawodnik będzie najlepszym SG w Polsce jak nie na świecie. Nie załapał się do u21 Leszka, czy go to zdemotywowało?! Nie a nawet zmotywowało. To jest zawodnik z przyszłością, z wielkim potencjałem i jeszcze większymi chęciami managera aby ten zawodnik był najlepszy. Wystarczy go tylko dobrze poprowadzić ... Chciałbym aby razem z Lüderitzem stanowili o sile naszej reprezentacji.

Większość z obwodowych prowadziłem jako skaut wiec znam ich i managerów bardzo dobrze wiec wiem ze moge im zaufać.

To tylko o meczu i powołaniach teraz przechodzimi do mniej ważnych spraw.

Zrezygnuje z gry i poświęcam ponad 2 lata gry(jak nie wiecej) aby reperezntacjia miala managera takiego na jakiego zasługuje. Ja jestem zbyt ambitny aby prowadzić kadrę w taki sposób jak przez ostatni tydzień. Sami pewnie jeteście tym poirytowani. Ja tez, bo to nie tak miało być. Miałem w głowie dziesiątki pomysłów. Sztab był juz skompletowany. Brakowało tylko 2 osób i było by wszystko. Mialem pomysł na nowy konkurs. Mogło byc pieknie ale nie będzie. Moje problemy z netem uspokoja się gdzies tak na początku sierpnia ale to juz zaległości będą tak poważne ze nie będzie co nadrabiać a nasza NT nie może sobie na to pozwolic. Ona musi się rozwijać a przy mnie to nie jest taki pewne. Zrobiłem powołania o których przeczytaliście wyżej. Ustawiłem już skład. Wszystko jest ok. Mam nadzieje, ze wygramy ten mecz abym mógł w z nie do końca opuszczoną głową opuszczał tą gre. Jeden manager powiedział mi ze to tylko gra, zebym sie nie przejmowal i przeczekal ten okres. Ale ja tak nie potrafie trzymać się stołka. Dlatego wlasnie ze to tylko gra to ona powinna nas cieszyc a nie irytować. Nie którzych poniosła w komentarzach co do mojej osoby na forum ale nie mam urazy bo pewnie gorsze rzeczy ja bym pisał:)

Mimo wszystko chciałbym rozstać się pokojowo. Przepraszam wszystkich za te niecodzienne sytuacje jakie przezemnie mają teraz miejsce ale pewnych rzeczy nie przeskoczę. Liczę na zrozumienie i jeszcze raz przepraszam. Wystawiłem prawie wszystkich zawodników na sprzedaż więc proszę zaopiekujcie sie nimi tak dobrze jak ja. Szczególnie Ptaszkiem bo ten gracz ma potencjał na świetnego PFa którego w kadrze NT nie ma.



Last edited by m4ti_ at 7/12/2010 5:58:17 AM

From: m4ti_
This Post:
00
151427.3 in reply to 151427.2
Date: 7/12/2010 5:57:09 AM
Overall Posts Rated:
2121
Teraz selekcjonerem zostanie manager który zajął 2 miejsce w wyborach. Żałuję ze to nie byl kozlik4 bo w tym managerze jest przyszłość i potencjał. Nie buja jak inni tylko robi to co umie najlepiej. Mam nadzieje ze w następnych wyborach dacie mu szanse zaprezentowania sowich nie przeciętnych umiejętności.

BBKingowi życzę powodzenia, niech zrobi ta rewolucję o której mówi i sprawcie aby początek miał lepszy niż ja. Zaufajcie mu i dajcie w spokoju pracować.

Jako gracz powrócę do gry, pewnie pod innym nickiem lub tez drużyna tak, że jako manager NT chciałbym podziękować wszystkim dzieki którym ta gra byla lepsza niż te inne gry. A to Ci managerowie dzieki którym ta gra bylo niezywkla:
-mack10, Mr.President, Wang:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*, al_said, vinnie_jones, astarotte, hatchet, GM-Khazaad, wszyscy managerowie z II.3(ja tam wrócę!), wszystkim managerom których prowadziłem jako skaut i tym wszystkim 230 managerom którzy mi zaufali i oddali na mnie swój głos oraz tym o których w tej chwili zapomniałem.

Dziękuje, przepraszam za wszystko nawet za te błędy ort i stylistyczne

Last edited by m4ti_ at 7/12/2010 5:58:39 AM

From: piotras

This Post:
00
151427.4 in reply to 151427.3
Date: 7/12/2010 6:16:03 AM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Uuaa!! Gruba afera. Umarł król, niech żyje King! Musi nam poważnie odpowiedzieć, czy ma na to czas, bo jak nie to chyba będzie trzeba wprowadzić zarząd komisaryczny, czy co tam PZPN straszyli;)

Szkoda m4ti, że tak się sprawy potoczyły, powodzenia w V. lidze !

From: mucha8

This Post:
00
151427.5 in reply to 151427.3
Date: 7/12/2010 6:22:41 AM
Overall Posts Rated:
1919
hmmm aż nie wiem co napisać... widać że bardzo Ci zależy na kadrze i tych sprawach. Czekamy na Twój wielki powrót do społeczności BB ;) powodzenia 3maj się

This Post:
00
151427.6 in reply to 151427.4
Date: 7/12/2010 6:34:12 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
No nieźle...:/ W sumie to nie bardzo wiem co powinienem napisać... Bo z jednej strony wiesz, że Cię lubię ale ten tydzień od wyborów to była totalna lipa... Musiały być to naprawdę ważne powody, bo na pewno byś nie poświęcił całego swego dorobku w BB. Wybrałeś wyjście honorowe i mam nadzieję, że choćby dlatego wielu Twoich krytyków uszanuje Twą decyzję. Powodzenia w powstawaniu z popiołów;)

PS. Jak już zaczniesz z nowa drużyną to odezwij się do mnie abym Ci mógł taką prywatną wiązankę posłać;)

Last edited by Mr.President_ELIT at 7/12/2010 6:35:21 AM

This Post:
00
151427.7 in reply to 151427.6
Date: 7/12/2010 6:38:17 AM
Overall Posts Rated:
2020
No m4ti szacun ;)) Jak już będziesz w V lidze to mogę zostać Twoim mentorem ;))

Last edited by R-Allen at 7/12/2010 6:38:36 AM

This Post:
00
151427.8 in reply to 151427.6
Date: 7/12/2010 7:04:39 AM
Overall Posts Rated:
7474
Mr. President, skoro abdykacja m4ti_ego ma być faktem to już nie ma co dłużej zwlekać. Zakładaj gwiazdę szeryfa i trzeba brać się do roboty.

Teraz już nawet nie trzeba będzie nikogo przekonywać do "odwróconych" bo selekcjoner sam się odwrócił ;)

@m4ti_
Szkoda, że tak długo czekałeś z podjęciem tej męskiej decyzji. Ale rozumiem, że chciałeś w jakiś sposób uratować stanowisko i miałeś nadzieję na korzystniejsze rozwiązanie Twojego problemu.

Powodzenia w przyszłości.
Oby te zawirowania nie przeszkodziły Ci zostać selekcjonerem w jakichś kolejnych wyborach.

From: Jax
This Post:
00
151427.9 in reply to 151427.8
Date: 7/12/2010 7:10:46 AM
Overall Posts Rated:
773773
z jakiej racji teraz BBKing ma być selekcjonerem ??? jakos reguły tego nie przewidują .

Panowie Gm-owie , jakieś wytyczne w tym temacie są ???

From: zaymon

This Post:
00
151427.10 in reply to 151427.8
Date: 7/12/2010 7:12:05 AM
Overall Posts Rated:
22
Ci odwróceni to nie jest zły pomysł, ale jakoś nie widzi mi się żeby managerzy jakoś chętnie stosowali się do wytycznych w treningu. nie ma dużego rynku zbytu na takiego rodzaju zawodników. poza tym trzeba trenować ich parami i to na przeciwnych pozycjach, lub przynajmniej mieć w składzie drugiego odwróconego. Sam siebie uważam za dość odważnego managera, ale nad treningiem odwróconych pod kadrę mocno bym się zastanowił, gdybym miał odpowiednich zawodników.

This Post:
00
151427.11 in reply to 151427.7
Date: 7/12/2010 7:12:16 AM
Overall Posts Rated:
9494
Kupię Twój cały skład :D. Pewnie dużo kasy też zgarniesz za sprzedaż zawodników.