BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21 Singapur, RPA]

[U21 Singapur, RPA]

Set priority
Show messages by
This Post:
00
153044.1
Date: 7/30/2010 2:39:01 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Dzisiaj udaję się na długo wyczekiwany urlop. Nie będzie mnie 2 tygodnie i na szczęście będę w miejscu gdzie dostęp do komputera będę miał praktycznie zerowy.
W międzyczasie nasza młodzieżówka zagra 2 mecze z Singapurem i RPA. Na szczęście to my będziemy gospodarzami tych spotkań, tak więc problemów większych być nie powinno. Drużyny na pewno to nie są przysłowiowe "ogórki", ale sporo słabsze od naszych orzełków.
Zapraszam wszystkich do kibicowania oraz wspierania naszej kadry. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, bo przez najbliższy czas nie będę odpisywał na BB-maile, ale jak wrócę, to na pewno wszystkim odpiszę.

Do boju Polska!

This Post:
00
153044.2 in reply to 153044.1
Date: 8/2/2010 2:11:12 PM
Overall Posts Rated:
3030
Gratulacje za zwycięskie spotkanie z Singapurem 55 dodatkowych małych punktów na pewno się przyda

This Post:
00
153044.3 in reply to 153044.2
Date: 8/16/2010 6:21:56 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Zaległe krótkie podsumowanie meczów z RPA i Singapurem:
Jak pisałem wcześniej w czasie tych spotkań byłem na urlopie więc niejako taktykę ustalałem "w ciemno" ponieważ byłem odcięty od dostępu do internetu (właściwie to z własnej woli). Mogłem sobie na to pozwolić tylko dlatego, że obaj nasi przeciwnicy to, nie oszukujmy sie, po prostu słabi rywale byli ;)
Jedyne co mogło pokrzyżować nam plany to kontuzje kadrowiczów, ale na szczęście obyło się bez tego. Zalogowałem się raz po piątkowym treningu przed drugim meczem z RPA, żeby sprawdzić formę i dokonać korekt w składzie.
Co do samych meczów, to nie ma się co rozpisywać, mieliśmy miażdżącą przewagę w umiejętnościach, w dodatku oba mecze graliśmy u siebie (czemu z ogórkami gramy u siebie, a z dobrymi na wyjeździe, ja chcę odwrotnie ;)).

Oceny za oba mecze:

PG:

Kotryba
- przyzwoicie choć nie zachwycił na tle słabych rywali. Ocena 7,5

Mieszkowski- zaprezentował się lepiej niż jego rywal w kadrze, choć w spotkaniu z RPA zabrakło z jego strony punktów. Ocena 8

SG:
Koczwara- zagrał tylko z Singapurem, zresztą całkiem nieźle, zwłaszcza jeśli chodzi o rzuty z dystansu i obronę. Ocena 8

Trojnara
-zagrał w obu meczach, fajne spotkanie z Singapurem, sporo słabiej wypadł z RPA, ale generalnie bardzo pożyteczny zawodnik. Ocena 8

Grzechowiec-odpoczywał w pierwszym meczu, w drugim zagrał przyzwoicie. Ocena 8

SF:

Nikodem:- w obu meczach świetna postawa, ale zwłaszcza z RPA zagrał naprawdę rewelacyjnie. Gra na SF z konieczności, ale póki co radzi sobie fantastycznie. Ocena 9

Warchałowski:- Tomek z kolei lepiej zagrał z Azjatami, z RPA dziwny jak na niego brak zbiórek i asyst, chociaż ogólnie bardzo poprawnie. Ocena 8

PF:

Żyłowski- nasz lider z Singapurem, szkoda że forma nie pozwoliła mu pokazać się w kolejnym spotkaniu. Mimo to statystyki z pierwszego meczu muszą robić wrażenie. Ocena 9,5

Podlasiński- w pierwszym meczu drugi, w kolejnym lider strzelców naszej ekipy. W dodatku na niezłej skuteczności. Ocena 9

Bremer- zagrał dłużej tylko z RPA, ale na pewno nikt jego występu jakoś szczególnie nie zapamięta. Ocena 7

C:

Piekarz:-przyzwoite występy, chociaż po 8 zbiórek w obu meczach na pewno chluby mu nie przynoszą i muszą obniżyć notę. Ocena 7,5

Łasocha:- kiepsko z Singapurem, dobrze z RPA. Ogólnie poprawnie. Ocena 8