BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Urugwaj

[U21] Urugwaj

Set priority
Show messages by
This Post:
00
154317.1
Date: 8/15/2010 6:13:59 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Po urlopie wracam ze świeżymi siłami do obowiązków reprezentacyjnych. Po dwóch łatwych i planowych zwycięstwach nad Singapurem i RPA tym razem czeka nas bardzo trudne zadanie w postaci wyjazdu na gorący teren w Urugwaju. Wkrótce podsumowanie dotychczasowych zmagań naszych Orzełków w PP.
Zapraszam do kibicowania naszej kadrze. Mam nadzieję, że w miarę możliwości (bo czasu do meczu już nie wiele) pojawią się dane na temat naszego najbliższego rywala ;)

Do boju Polska!

This Post:
00
154317.3 in reply to 154317.2
Date: 8/16/2010 1:16:14 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Dzięki wielkie ;)

This Post:
00
154317.4 in reply to 154317.3
Date: 8/16/2010 5:12:27 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Gramy tak:

PG:
Kotryba Mazepa Mieszkowski

SG:
Koczwara Grzechowiec Mazepa

SF:
Nikodem Warchałowski Mazepa

PF:
Bremer Podlasiński Piekarz

C:
Łasocha Zysk Piekarz


Motion, Każdy Swego

Jak uważny kibic reprezentacji na pewno zauważył nową twarzą w dzisiejszym meczu jest Mateusz Mazepa.
Dzięki solidnemu treningowi i wskoczeniu na niezłą formę dostał powołanie.To bardzo uniwersalny zawodnik, na pewno bardzo duże wzmocnienie kadry.

Zapraszam do kibicowania naszym.

Do boju!

This Post:
00
154317.5 in reply to 154317.4
Date: 8/16/2010 5:48:16 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Jak uważny kibic reprezentacji na pewno zauważył nową twarzą w dzisiejszym meczu jest Mateusz Mazepa.
Pamiętam, że w moich czasach, tak gdzieś w okolicach podstawówki, jak o jakiejś pannie mówiło się "mazepa", to oznaczało, że ma bardzo niewyjściową twarz ;-)

This Post:
00
154317.6 in reply to 154317.5
Date: 8/16/2010 6:03:07 PM
The French Bulldog's
III.16
Overall Posts Rated:
11451145
Second Team:
The French Bulldogs II
Pamiętam, że w moich czasach, tak gdzieś w okolicach podstawówki, jak o jakiejś pannie mówiło się "mazepa", to oznaczało, że ma bardzo niewyjściową twarz ;-)


Brak kultury! U mnie na takie się mówiło, że jest po prostu... sympatyczna! (Niestety tylko sympatyczna)

This Post:
00
154317.7 in reply to 154317.6
Date: 8/16/2010 6:25:30 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Hehe, u mnie się tak nie mówiło ;)
Były inne określenia, ale się nie nadają na forum ;)

This Post:
00
154317.8 in reply to 154317.6
Date: 8/16/2010 7:24:15 PM
Overall Posts Rated:
12061206
patrząc po roku urodzenia z Twojego nicka, to w Twoich czasach inne kanony urody były po prostu ;-)

This Post:
00
154317.9 in reply to 154317.6
Date: 8/17/2010 3:12:02 AM
Overall Posts Rated:
99
Pamiętam, że w moich czasach, tak gdzieś w okolicach podstawówki, jak o jakiejś pannie mówiło się "mazepa", to oznaczało, że ma bardzo niewyjściową twarz ;-)


Brak kultury! U mnie na takie się mówiło, że jest po prostu... sympatyczna! (Niestety tylko sympatyczna)


Dawno dawno temu, w czasach kiedy chodziłem do podstawówki miałem w kasie kolegę który miał na nazwisko "Mazepa"

This Post:
00
154317.10 in reply to 154317.9
Date: 8/18/2010 6:17:22 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Za nami mecz z Urugwajem. Tak jak myślałem rywal okazał się niezwykle wymagającym przeciwnikiem i postawił nam ostry opór. Postanowiłem zaatakować z obwodu, gdyż mieliśmy tam po prostu więcej lepiej rzucających zawodników. Poza tym liczyłem, że Urugwajczycy postawią strefę 2-3, chciałem ich zmylić, ale oni doskonale wyczuli moje intencje. Bardzo mnie zdziwiło, kiedy w trakcie meczu dowiedziałem się, że grają TiE, ja na ich miejscu na pewno bym tego nie zrobił. Jak się ostatecznie okazało nasz normal okazał się decydujący. Poza tym kluczowa okazała się miażdżąca przewaga Polski na pozycji SG/SF. Nasi Koczwara i Nikodem byli nie do upilnowania przez obrońców z południowej Ameryki. Łącznie na tych dwóch pozycjach rozgromiliśmy Urusów 49:17...Urugwaj osiągnął lepsze statystyki, ale my lepiej ustawiliśmy się personalnie. Od początku spotkania osiągnęliśmy kilkupunktową przewagę, która szybko urosła i oscylowała w granicach kilkunastu-dwudziestu punktów. Gospodarze mieli jeszcze mały zryw w ostatniej kwarcie, ale nie byli w stanie nam poważnie zagrozić. Cieszy pewne zwycięstwo nad trudnym przeciwnikiem. Niestety ślepy los nas nie rozpieszcza, 3 wyjazdowe mecze z Węgrami, Urugwajem i przede wszystkim z Izraelem...takiego pechowego terminarza nie ma chyba żadna inna drużyna z czołówki PP. Mimo wszystko póki co udało się nam odnieść komplet zwycięstw i nasza sytuacja nie powinna wyglądać najgorzej przed rundą pucharową.

Noty za mecz z Urugwajem:

PG:

Kotryba- poprawny występ choć bez rewelacji. Na tle swojego konkurenta wypadł słabiej, a to nigdy nie może satysfakcjonować trenera. Ocena 7,5

Mazepa- zawodnik, który był główną "atrakcją" w wątku meczowym dał bardzo fajną zmianę i zaliczył niezwykle obiecujący debiut w kadrze ;) Ocena 8

SG:

Koczwara:- takich występów Koczwary w kadrze wszyscy chcielibyśmy oglądać w meczach kadry jak najwięcej. Pociągnął naszą grę w ofensywie, brał na siebie ciężar w kluczowych akcjach, nie bał się rzucać z dystansu, zbierał, asystował, kompletnie wyłączył strzelca Urusów z gry. Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić ;) Ocena 9,5

Grzechowiec:- tym razem jako zmiennik delikatnie rzecz mówić wypadł lekkopółśrednio...Razi zwłaszcza 0-5 za 3 ;( Ocena 6,5

SF:

Nikodem- bardzo dobry występ w ofensywie. Wspomagał Koczwarę, nie bał się rzucać i chwała mu za to. Zabrakło troszkę asyst i zbiórek ale ogólnie świetny mecz. Ocena 9

Warchałowski- Trochę krótko grał żeby go uczciwie ocenić. W naszej kadrze niezastąpiony ze względu na to, że jest praktycznie jedynym klasycznym SF ;) Ocena 8

PF:

Bremer- zagrał nieco gorzej niż Urugwajski PF. Dziwi nieco, że atakując z obwodu nasz PF oddał największą liczbę rzutów z gry (razem z Koczwarą). Skutecznością na pewno nikogo nie powalił, w dodatku słabszy na tablicach. Ocena 7,5

Podlasiński- grał tylko 10 minut ale niczym szczególnym się nie wyróżnił. Ocena 7

C:

Łasocha - biorąc pod uwagę, że rywale grali LI jestem mile zaskoczony postawą Łasochy. Zebrał aż 20 piłek i mimo że Urugwajski Center rzucił 17 punktów to w obronie na pewno nie zawiódł. Trochę zabrakło odwagi w rzutach. Ocena 8,5

Zysk- pokazał, że może być cennym zmiennikiem. Bardzo przyzwoity występ. Ocena 8