BuzzerBeater Forums

BB Latvija > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
22
158816.2 in reply to 158816.1
Date: 10/07/2010 12:00:06
Overall Posts Rated:
1010
Sveika Latvijas tauta.Es vēlos jums sevi prezentēt kā Latvijas u-21 izlases kandidātu.Šajā burvīgajā spēlē es jau pavadīšu 6.sezonu(2.sezonu ar šo komandu)agrāk piedzīvojot banu...:(,bet ar šo komandu nolēmu nedarīt sliktas lietas,un sākt jaunu ēru:D.Es jūs aicinu atbalstīt un balsot par manīm kā par Latvijas u-21 izlases vadītāju.Kapēc?Es jums pateikšu kapēc.Protams paskatoties uz manu komandu(BS Rīga A)jūs laikam padomājāt,priekškam man komandā ir vajadzīgi tik daudz spēlētāju.Es jums pateikšu kapēc man tik daudz spēlētāju.Kā pamanijāt manā komandā pārsvarā spēlē Latvieši,un daudzi no Latviešiem arī jaunieši,jo man patīk strādāt ar Latvijas basketbolistiem,un jo īpaši jauniešiem.Tāpēc es nolēmu kļūt par Latvijas u-21 izlases vadītāju.Tāpēc esjūs lūdzu balsot par manīm(BS Rīga A)vadītāju.Ja stiprāki jūs darīsiet mani ar savām balsīm,jo stiprāku arī jūs padarīsiet Latvijas u-21 izlasi.

This Post:
44
158816.3 in reply to 158816.2
Date: 10/07/2010 12:17:16
Overall Posts Rated:
206206
Sveiki.Piesaku savu kandidatūru Nākamajam u-21 ciklam.Neskatoties uz to ka egolavs,turix,tucis un malij ari izlema prieks prikola pieteikties
Skatoties pec latvijas un pasaules reitinga jūs laikam domasies ka es esmu nesen iereģistrējies lietotajs kurš doma ka ir lielas izredzes kļūt par trenneri
Tā tas nav ..Es BB esmu jau piecas sezonas (14. ir sestā ).Pēc reitinga un līgas tas neizskatas jo mani izbanoja.
Tolaik noteikumus nelasiju tapec es sev problēmas izdariju.
Pēc bana es noteikumus izlasiju ,un zinu ko daru.
Bieži kontaktējos ar latvijas spēcīgakajiem klubiem,tapec ja es kļūšu par trenneri man būs cilvēki kam paprasīt padomu
Un es vel worda esmu sagatavojis kandidatu saraxtu ,es citigi izskatiju katru latvijas ligu ,katru aktivo komandu un katru speletaju kuram ir 21 gads un alga un potencials ir labs un varetu spelet u-21 izlase.Tapec jau pirmaja diena busu gatavs strādāt ar izlasi
Starpcitu pagajuso sezon latvijas nacionalas izlases velesanas biju otrais ar 15 balsīm.Domaju tas ari kaut ko nozimē...

Pirmas sezonas uzdevums varetu but palikt 10 labāko komandu vidū .
Diemžēl neko vairak solit nevaru pirmajai sezonai ,jo neesmu no tiem cilvekiem kuri daudz sola bet neko daudz nepilda,domaju otrajai sezonai uzdevums butu grutaks un svarigaks ;)

Ar cieņu GhostBuster ...

This Post:
22
158816.4 in reply to 158816.3
Date: 10/07/2010 12:58:34
Overall Posts Rated:
8888
Labdien, dārgie Buzzerbeater kolēģi. Tā nu es nolēmu nevilkt garumā un jau tagad, sekojot pārējo kandidātu piemēram, uzrakstīt savu runu U21 trenera vēlēšanām. Nolēmu izvirzīt savu kandidatūru, jo tas man un visai Latvijas BB būtu liels izaicinājums aizstāvēt iekarotās pozīcijas. Latiņa ir uzstādīta ļoti augsta un mērķi nevar būt zemāki kā pārvarēt šo latiņu.
Tagad nedaudz par mani BB. Esmu BB jau kopš 2.sezonas, kad spēlēju Lietuvas līgā. Nākamajā sezonā izveidojās Latvijas līga, nokļuvu uzreiz virslīgā un 3.sezonā paņēmu čempiona titulu. Tad sanāca pamest BB, bet 7.sezonas beigās atkal biju atpakaļ un dažu sezonu laikā iekļuvu 2.līgā. Pagājušo sezon ne bez veiksmes palīdzības izdevās sasniegt Latvijas kausa 1/4 finālu.
Ja es kļūšu par izlases treneri, tad sagaidu lielu palīdzību no jūsu puses. To varam realizēt, piedaloties čatā līgas vai kausu spēļu laikā. Nebūt neuzskatu sevi par ideālu, tapēc šādā veidā varam pārspriest taktiku un pretinieku sastāvus. Esmu gatavs dot lielu entuziasmu, tāpat pievērsīšu uzmanību lietām, kuras ieteiks iepriekšējie izlases vadītāji. Tā kā mums varētu veidoties labs dialogs, katram piedalīties izlases vadīšanā.

Latvian

Best rank: World rank: 733; Country rank: 10
Message deleted
Message deleted
From: richinsh

This Post:
00
158816.7 in reply to 158816.3
Date: 10/08/2010 03:19:38
Overall Posts Rated:
1212
Tu un ziedonisjansons neesat viens un tas pats? lidzīgas runas un arī apstākļi - abi esat banoti utt...

Nez vai Tu saproti ka izlases vadīšana nav tas pats kas kluba vadīšana. Un vēl, ja atmiņa mani neviļ, Tev bija problēmas ar angļu valodu. Sorr, ja kļūdos, bet ja nekļūdos, kā Tu domā komunicēt ar U21 spēlētājiem kam menedžeri ir citu valstu pārstāvji?

From: reps
This Post:
00
158816.8 in reply to 158816.4
Date: 10/08/2010 04:31:11
BC LionSnake
III.7
Overall Posts Rated:
128128
Sveika komūna. Tā, lai būtu lielāka konkurence, izvirzu savu kandidatūru u-21 vadītāja krēslam, ir velme pameģinat ko jaunu iekš BB.

Nedaudz par savu komandu- pastāv kopš 4 sezonas vidus kad tā nokļuva manā pasparnē. Lielāka uzmanība gan tiek pieversta pēdējas 3-4 sezonas. Neesmu izaudzinājis nevienu spēlētāju lidz u-21 limenim, protams ir bijuši daži kas sakuši savus treniņus pie manis līdz turienei ir nonākuši jau pārstavot citas komandas. Komanda nav sansniegusi nekādus augstos rezūltātus bet ar katru sezonu kļust arvien stiprāka, par ko liecina pēdejo sezonu attīstības tempi.

Tagad par plāniem ja uzvaru vēlēšanās. Protams būs grūti atkartot iepriekšējo treneru sasniegumus, bet ar jūsu palīdzibu centīšos tos vismaz atkārtot. Laiks man būs gana ko veltīt BB un prim'arais būs turpināt labi iesakto darbu ar spēlētaju apsekošanu un komunicēšanu ar viņu treneriem, lai mūsu komandai būtu maksimāli labāks sastāvs un rezerves neatpaliktu daudz no pamata 5. Protams tiks lūgti ieteikumi pie taktiku izvēlēm,jo var gadīties ka kāds ir ievērojis ko tādu ko esmu palaidis garām.

Ar cieņu republikanis!

I`m the nicest person you will know:)
From: lunqijs
This Post:
00
158816.9 in reply to 158816.8
Date: 10/08/2010 08:28:48
Deftones
III.1
Overall Posts Rated:
44
Sveiki BB lietotaji. Piesaku savu kandataru ,jo esmu beidzot sanemis drosmi izmeginat ko jaunu valsts limeni

Mazliet par komnadas vesturi, pastāv kopš 6 sezonas, kad tā nokļuva manā riciba zinu ka izklausas maz bet es atri visu apgustu. Uzmaniba komnadai tiek versta katru dienu pardomajot taktikas un sastava komplektacija. Esmu izaudzinājis divus spēlētājus lidz U-21 limenim Danijas,Latvijas. Komanda ir spelejusi liga ar tadam komndam ka rtfg, IgoTeam, 2k8. So sezonu nepaveicas, kur -1 pusfinala bija zaudejums un netikam finala ar katru sezonu kļust arvien Specigaka, Pagaidam komnda ir piedalisjusies visassezonu ligu pleyof izslegsanu speles.
Tatad par U21 komnadu Komunicet anglu valoda nebus nekadu problemu,daru to jau kadus 5-6 gadus. Protams būs grūti atkartot iepriekšējo treneru sasniegumus BB Pasaules attistiba nestav uz veitas un Latvija nav ta lielaka valsts kura butu miljoniem speletaju ko izvelties sastva.Bet ir jacinas un jasanem cinas spras un jaapdzen tadas valstis ka Spanija un italija. Laiks man būs gana ko veltīt BB izlasei un klubam. Protams tiks pienemti citu BB lietotaju domas par taktikas izveli, negrasos sagrabt komndu tikai sev :D un neuzklausit padomos

Ar cieņu Lunqijs!

Last edited by lunqijs at 10/08/2010 08:29:32

From: Malij

This Post:
00
158816.10 in reply to 158816.9
Date: 10/08/2010 08:44:14
Overall Posts Rated:
729729
Komanda ir spelejusi liga ar tadam komndam ka rtfg, IgoTeam, 2k8.

Tatad driz spelesi ari Virsliga,ka mes ar 2k8
Velu veiksmi!

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
From: lunqijs

This Post:
00
158816.11 in reply to 158816.10
Date: 10/08/2010 09:45:50
Deftones
III.1
Overall Posts Rated:
44
Gan jau ar laiku ieklusu ari virsligas elite :)