BuzzerBeater Forums

BB Poland > Hala

Hala

Set priority
Show messages by
From: mismen
This Post:
00
175210.1
Date: 2/19/2011 3:29:55 PM
Overall Posts Rated:
00
Hala, obok transferów najlepszy sposób zarobku w BB. Przy transferach wiele czynników wpływa na to ile "wyciśniemy" - draft, zakup juniorów, sposób treningu, sloty treningowe, trener, sposób kierowania zespołem itp. Jak ma się sytuacja z halą, która przynosi nam co tydzień zyski i czasami gdy kibiców przyjdzie mniej niż się spodziewaliśmy ciężko "wyżyć do pierwszego" ;)

Otóż mam pytanie. Po dzisiejszym meczu byłem zaszokowany ilością widzów na tym spotkaniu. Szybko sprawdziłem pojemność hali przeciwnika i ceny biletów, no i rzeczywiście ma taniej i więcej, ale zdziwiłem się gdy na Ławki przychodzi mu 2x więcej kibiców mimo że ma tam 2$ taniej. No i szukam przyczyny takiej różnicy w "kibicach". Drużyna przeciwnika zajmuje 7 miejsce, ja zajmuje 4. Co wpływa na ilość kibiców na meczu? Czy te 2$ mają aż takie znaczenie, czy wyważenie cen biletów między wszystkie rodzaje miejsc jest tak ważne i ten gracz świetnie sobie z tym radzi?

http://www.buzzerbeater.com/team/164613/arena.aspx - Hala mojego przeciwnika w lidze

http://www.buzzerbeater.com/team/55609/arena.aspx - Moja hala


Może mi ktoś wytłumaczyć tę sytuację ?

/ Założyłem nowy wątek bo myślę, że może przydać się ogólny wątek o Hali, bo jakby nie patrzeć jest to główne źródło naszych dochodów. Mile widziane jak będziecie wrzucać w której lidze gracie i jakie macie ceny biletów, może 'dojdziemy' do tego jakie ceny są najbardziej wydajne.

From: B.B.King

This Post:
00
175210.2 in reply to 175210.1
Date: 2/19/2011 3:36:50 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Kilka czynników na to wpływa. Jeśliby wszystko było równe i Ty masz ceny 13 a rywal 11, to do jego hali powinno przyjść 13/11 tego co do Twojej plus jeszcze trochę.
Ale tutaj najistotniejsze jest to, że on jest świeżo po awansie, a beniaminkowie zawsze mają kopa do frekwencji (pierwsze pytanie w ankiecie to 5 piłeczek z urzędu, ostatnie to też pewnie ze 4,5 a może nawet lepiej).