BuzzerBeater Forums

BB Poland > Oszustwa

Oszustwa

Set priority
Show messages by
Message deleted
From: jkp

This Post:
00
199235.3 in reply to 199235.2
Date: 10/23/2011 7:47:40 PM
Overall Posts Rated:
11
szykany nie szykany. co mi z sezonu jak przegram z gościem (jeśli przegram choć nie sądzę) który robi takie transfery, kto później zwróci mi sezon gdy? A GM nie wiem na co patrzy??? bez sensu.

From: Khazaad

To: jkp
This Post:
11
199235.4 in reply to 199235.3
Date: 10/24/2011 1:54:12 AM
Overall Posts Rated:
145145
Po dwóch pierwszych transferach sprawa została załatwiona w odpowiedni sposób - na podstawie istniejących dowodów, a nie domysłów. Bo GM właśnie na dowody patrzy.

Kolejne dwa transfery - których nota bene nie zgłosiłeś, zmieniają nieco postać rzeczy.
Dodałem sprawę do raportu, więc zajmiemy się nią w przyspieszonym trybie.

A żeby było wszystko jasne, to jeżeli już chcesz się wyżalić na forum, to przynajmniej nie podawaj danych zespołów, o które Ci chodzi. To już lekka przesada - takie szczegóły zostaw sobie na raport albo mail do GM'a ;)

From: jkp

This Post:
11
199235.5 in reply to 199235.4
Date: 10/24/2011 10:54:18 AM
Overall Posts Rated:
11
Wiesz tutaj raczej sprawa jest tego Typu że jeśli zgłaszasz że coś nie tak to nie masz odpowiedzi. Nie miałem pojęcia że coś w tej sytuacji jest zrobione. Gdyby dajmy na to była weryfikacja wartości zawodnika i zmieniona została wartość rzeczywista zawodnika to mógłbym zobaczyć w zakładce transfery. Że sprzedaż zawodnika została zweryfikowana. Ale w tym przypadku ok zgłosiłem. Uznałem sprawę za przeszłość czy zrobilibyście coś z tym czy też nie, mnie to nie interesowało ale gdy widzę, że kolejne transfery idą do tego zespołu ... krew zalewa. No cóż. Tak czy inaczej dla mnie ważne jest to że w takiej sprawie coś się dzieje. O to mi głównie chodzi. Ja z nim na parkiecie sobie poradzę tak czy inaczej. (mam taką nadzieje :) jak nie trudno)

Pozdrawiam