BuzzerBeater Forums

Pomoc - Polski > Jak to jest teraz z ustawiena?

Jak to jest teraz z ustawiena?

Set priority
Show messages by
This Post:
00
208043.1
Date: 2/3/2012 5:25:01 PM
Overall Posts Rated:
00
Nie jestem weteranem tej gry dlatego pytam, bo na dzień dobry (jakieś 2 miechy temu) dostałem na forum informację o błędzie w grze odnośnie kolejności ustawiania typu treningu względem aktualizacji. Tzn., do piątku na dosłownie minuty przed aktualizacją można było ustawić typ treningu dla mijającego tygodnia. Nie wiem właśnie jak wygląda to teraz bo od 4 tygodni trenuję jeden typ dla tej samej pozycji, a wiem że wcześniej trening na następny tydzień trzeba było ustawić przed aktualizacją. Z góry dzięki za odpowiedź.

W przyszłości, gdzię mogę taką informację uzyskać żeby nie zaśmiecać forum ?

Last edited by likeabosh at 2/3/2012 5:25:38 PM

This Post:
11
208043.2 in reply to 208043.1
Date: 2/4/2012 3:01:34 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
typ treningu możesz zmienić nawet na minutę przed Twoją aktualizacją, czyli...dokładnie nikt tego nie wie, wczoraj trening był już 10.58, ja dla świetego spokoju ustawiam trening na następny tydzień zaraz po treningu, wiem co będe grał i wiem koto i co bedzie trenował.

gdzieś na forum są odpowiedzi, instrukcja gry

This Post:
00
208043.3 in reply to 208043.1
Date: 2/4/2012 3:09:21 AM
Overall Posts Rated:
6262
Typ i rodzaj treningu ustawiasz po 3 meczach tygodniowych. tj po sobotniej i wtorkowej lidze oraz czwartkowym pucharze/sparingu. W momencie kiedy zakończy się ostatni z tych meczy (najczęściej w czwartek o 20:20) masz zgrane wszystkie minuty w drużynie i możesz sobie decydować i ustawiać co Ci tam pasuje.

Aktualizacja Treningu następuje w piątek o 11:00 - oglądasz swoje skoki i zmiany Formy a drużynie kasują się minuty.

Od soboty zbierasz kolejne minuty, poprzez kolejny wtorek i kolejny czwartek aż do kolejnego treningu w Piątek. I tak w koło Macieju.

Jest kilka wyjątków:

1. Tydzień z "All Star Game". To tydzień gdzie we wtorek nie ma meczu ligowego. Jeśli nie odpadłeś jeszcze z Pucharu Polski to masz szczęście, bo w tenże wtorek jest dodatkowa runda i zagrasz 3 mecze. Jeśli nie - zostaje Ci liga w sobotę i Sparing w czwartek. Trening i tak w piątek ale masz tylko 2 mecze do ogarnięcia minut.

2. Okres Play-Offów. Tutaj jest za dużo pisania. Im wcześniej odpadniesz z rywalizacji tym wcześniej grasz 2 mecze w tygodniu. Ogarniesz w 2 sezony sam.

3. Incydentalne opóźnienia w pracy serwerów. To dotknęło Ciebie 2 miesiące temu. BBcy zrobili trening normalnie w piątek o 11:00...i coś się zrypało, że się trening nie odbył. Naprawiali naprawiali i naprawili po kilku dobrych godzinach ale w tzw. międzyczasie Ty zmieniłeś już trening na inny.

Ergo: ustawiaj trening w czwartek po sparingu - najbezpieczniej!