BuzzerBeater Forums

Pomoc - Polski > Jakie skille

Jakie skille

Set priority
Show messages by
This Post:
00
209695.1
Date: 2/9/2012 4:10:37 PM
Overall Posts Rated:
2626
Witam!

Trochę korzystając z znajomości prawdziwej koszykówki, po trochu czytając forum, kiedy szukałem zawodników pod konkretne pozycje (oczywiście z uzwzględnieniem, że gram w V lidze) za PG uznałem zawodnika o dobrym (czyli jak dla mnie różowym) dole plus w miarę dobra góra zwłaszcza rzut z dystansu i wejście pod kosz. Natomiast przy SFie uznałem że musi być to zawodnik ze wszechmiar uzdolniony - tzn. różowy na dole i na górze.

I tu pojawiają sie moje zapytania:
1. czy założenia były dobre?
2. Czy dziura w podaniach SFa - jedyna jego nadmienie - ma duże znaczenie dla jego gry. A jeśli tak to jakie skille powinien mieć SF lepsze od innych. I na której pozycji ustawić różowego (porządno-silny) z dziurą na podaniach jeśli nie na SF.

Natrium

This Post:
00
209695.2 in reply to 209695.1
Date: 2/10/2012 3:34:57 AM
KK Falcons
II.4
Overall Posts Rated:
701701
Generalnie dużo zależy jaką taktyką będziesz grał. Dla mnie SF powinien umieć wszystko albo prawie wszystko.
ideałem jest taki, który w meczu robi triple duble ;-) czyli ma rzut podania i zbiórki... ale obrona na dystansie i pod koszem też sie przyda.
ile ma lat twój SF i jaki potencjał, jak duża jest ta jego dziura? podania: okropne?

pozdrawiam