BuzzerBeater Forums

Yardım – Türkçe > Antrenör!!

Antrenör!!

Set priority
Show messages by
This Post:
00
213999.1
Date: 4/6/2012 8:08:44 AM
Overall Posts Rated:
00
Antrenörlerin kalitesi hakkında bilgi almak istiyorum.Geçen hafta uzmanlık alanı kondisyon olan üst düzey antrenörü görevi getirdim.Bu antrenörün kondisyon dışında diğer antreman türlerinde hiç katkısı olmadı.Bu tür antrenörler sadece uzmanlık alanıyla mı ilgilenir?Ayrıca,maçlarda kaliteli antrenörün bir etkisi var mı?(yoksa paramız ziyan mı oldu?:)

This Post:
00
213999.2 in reply to 213999.1
Date: 4/6/2012 9:15:18 AM
Overall Posts Rated:
1212
Uzmanlık alanı antrenör için ekstra bir özelliktir. Oyunculara antrenman verme konusunda uzmanlık alanı olan ve olmayan aynı seviyededir. Sadece uzmanlık alanı kondisyon olan kondisyon düşüşlerini yavaşlatır ve daha hızlı kondisyon antrenmanı vermeni sağlar. Ve bildiğim kadarıyla antrenörün maçlarda bir etkisi olmuyor.

Ayrıca uzmanlık alanı olan antrenörün diğer özelliklere etkisi olmadı demişsin. Bu oyuncunun yaşı ve potansiyeli ile de alakalı olabilir. Belli bir yaştan sonra oyuncuların antrenman alma hızları yavaşlıyor, yada potansiyelini doldurduktan sonra. Antrenman verdiğin mevki için oyuncunun boyu normalin dışındaysa bu da o antrenmanı yavaş almasına sebep olur. Örneğin 7'2" lik bir oyuncuya dış savunma antrenmanı vermek gibi.