BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > Ulusumuzun gurur kaynakları

Ulusumuzun gurur kaynakları (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
214423.1
Date: 04/13/2012 07:44:55
Overall Posts Rated:
1818
Merhaba Arkadaşlar

Ülkemizin canım TÜRKİYE'mizin gururu BC Dingo dünya sıralamasında şu anda bir numarada olan kadrosunda birbirinden değerli oyuncular bulunduran (bunlardan 3 tanesi milli takım oyuncusu) Los Dragones takımıyla tamam mı devam mı maçına çıkacak.Şu anda bu sezon ki tabloya baktığımız zaman BC Dingo kağıt üzerinde favori gözükse de karşısındaki takımın son derece tecrübeli ve dengeli oturmuş kadrosu olduğu unutulmamalı . BEİ serisinin en zorlu maçı geçecek görüşündeyim. BC Dingo'nun bu turu geçip finale kadar yükseleceğinden adım gibi eminim . Layhar'ın işi BC Dingo'ya göre turu daha rahat geçeceğini umuyorum . Bu sezon bu takımlar BEİ'ye damgalarını vurdular . Bu sezon kupayı alırsak inşallah alırız görüşündeyim bundan sonraki sezonlarda kupaya ambargomuzu koyarız . Bizi bir kez daha gururlandırın kupayı alın bizi sokaklara dökün . Sizinle ne kadar gurur duysak azdır sevgili BC Dingo ve Layhar.Zafer sarhoşu edin bizi , bize sevinç gözyaşı döktürün . Bu takımlar karşısında saygıyla eğiliyorum . ALLAH yolunuzu hayırlı etsin yiğitlerim . ALLAH'a emanet olun.
En derim saygılarımla
GEMLİKLİ

This Post:
11
214423.2 in reply to 214423.1
Date: 04/13/2012 07:50:19
Dingo BC
II.4
Overall Posts Rated:
359359
ilgin ve destegin için tesekkür ederim hocam. ama daha önceki actıgın baslıktada aynısını söylemiştim. bir baslık var zaten bu konu ile ilgili. duygu ve düşüncelerini o baslıkta paylasmanı rica edicem :) baslıgı kapatıyorum tekrardan.

ilgili baslık

(212228.1)

Last edited by akyurtlu at 04/13/2012 07:50:36