BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wybU21] Przemówienia kandydatów

[wybU21] Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Mario
This Post:
22
217118.2 in reply to 217118.1
Date: 5/15/2012 2:21:56 PM
Overall Posts Rated:
605605
To ja sobie zobaczę co tu słychać.
Jestem Mariusz. czasem coś tam gdzieś skrobnę na forum. Kto je przegląda to powinien coś kojarzyć :)
Managerem jest cienkim, co wyniki pokazują. Nigdy wyżej niż w III lidze się nie znalazłem, więc o czymś to świadczy. Pech mnie prześladuje, że wygrywać kluczowych meczy nie potrafię. Jednak ten kto mądrzejszy wie - że PH wszyscy mają takie same, a tu brak umiejętności u mnie.
Raz w U21 miałem PG ale to dawne czasy tego cieniasa były :) Tamta reprezentacja nic ciekawego nie osiągnęła.
Na taktykach się nie znam i ich nie rozróżniam - ktoś mówił, że i tak są do niczego i nie ważne co się ustawi i tak wpływu na wyniki to nie ma :)

Jeżeli wygram to nie obiecuje że za każdym razem skład ustawię :) Jak to mówią jest ryzyko jest przyjemność:) Może nasi rywale składu też nie ustawia i samo sie wygra :)
Będę do składu wystawiał swoich graczy. Ten kto mi da "suwenir" to mu załatwię miejsce w U21 dla jego gracza. Niech każdy coś ma dla siebie z tego ciężkiego treningu :)
Otoczki robić nie będę bo nie mam talentu dziennikarskiego VJa czy prozy ala BBKing.
Ogólnie będę podejmować decyzję samodzielnie i na przekór wszystkim :) A niech tak będzie... czyli jak... a dziwacznie niech tak będzie :)))

Do rywali kandydatów:
Gratuluje wam wyniku - może kiedyś zbliżę się...
do waszego wyniku:))

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
217118.5 in reply to 217118.4
Date: 5/15/2012 3:26:58 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
Moja mowa będzie krótka
jak moja wiedza jest malutka
nigdy z kadrami nie pracowałem
ledwo dwa sezony poskałtowałem
nie wiem dużo na temat taktyk
bo tu trzeba wiele sezonów praktyk
od dawna pomagam kadrą
choć niektórzy mówią
"Twoja pomoc jest mi żadną"
moja drużyna lekko słabiutka
co dwa sezony wita do wyższego ogródka
pewnie coś umiem
ale czy na pewno...
kto by nie został trenairo zacnym
zawsze będę mu pomocnym

pozdrawiam i pamiętajcie "matrix nigdy nie śpi"
A tu poniżej chciałbym zaprezentować jak słowianie podchodzą do matrixa, mój kolega z Rumunii, tak się będzie działo jak mnie wybierzecie :) dzięki arturo1978_OLA!
http://www.youtube.com/watch?v=z62zrqaqVbY

Last edited by aMORFIczny at 5/16/2012 9:47:22 AM

From: Joa
This Post:
11
217118.6 in reply to 217118.5
Date: 5/16/2012 4:41:25 AM
Overall Posts Rated:
382382
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.”

Witam! Na początek jeszcze raz gratulacje dla Vinnego za zdobycie kolejnych dwóch krążków do kolekcji! Zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie zastąpić kogoś takiego jak on, swoistego senseia dla każdego z naszych młodych Orzełków – ale spróbuję.

Joa – a kto to taki?


Zdaję sobie sprawę że człowiek taki jak vinnie jest tylko jeden, mający poparcie ponad 90% naszego społeczeństwa, w tym moje i za to co zrobił dla kadry będę go szanował, mam nadzieję że w końcu poznam go na zlocie. Do rzeczy:

Nazywam się Joachim (wiem, pokarali mnie), w październiku kończę 23 lata, studiuję fizjoterapię choć na ogromnych wyrzeczeniach, wcześniej mój nick brzmiał: joaquin_maestro. W Buzzera gram od 5 sezonu czyli już sporo czasu, choć przyznaję, że na początku miała to być taka swoista alternatywa czy też dokładka do innego menadżera, którego nie będę teraz reklamował ;) W każdym razie przez pierwsze sezony moja aktywność polegała tylko na raz częstszych, raz rzadszych logowaniach, po prostu nie robiłem nic aby zespół stawał się lepszy, byle żeby tylko istniał. Jednak, kiedy już wziąłem tą grę na poważnie, uzależniłem się, dosłownie! Nie potrafię spędzić dnia bez pięknej strony logowania, bez przemyśleń na temat ulepszeń w składzie czy bez rozmów z kolegami z ligi na forum (tj bez 100 postów dziennie). Jestem człowiekiem uśmiechniętym, z poczuciem humoru, komunikatywnym, staram się żyć w zgodzie z ludźmi i jestem pewien, iż atmosfera wokół kadry nie będzie gorsza niż dotychczas. Uważam, że moja wiedza na temat gry pozwoli mi na godne prowadzenie kadry prowadząc ją na sam szczyt, o ile nasze Orzełki dopiszą na zgrupowaniu ;)

Zespół MadeInPoland – klub bez sukcesów?

Na pewno nie! Owszem, dotychczas moim największym sukcesem była gra finale konferencji w III lidze jako beniaminek, owszem, po sezonie w którym wywalczałem kolejne awanse przychodziły gorzkie rozczarowania i spadki po sezonie czy dwóch, lecz nie poddałem się. Zawsze trafiałem do bardzo mocnych III lig gdzie beniaminkowie byli skazani na pożarcie, lig z reprezentantami różnych krajów, a jednak walczyłem na ile potrafiłem, zdobywałem doświadczenie, konsultowałem się z wieloma menadżerami drużyn lepszych od siebie ucząc się coraz więcej o BB aż trafiłem do do III.13 – ligi najcięższej wśród wszystkich III ale też najbardziej rozgadanej, gdzie każdy jest dla siebie kumplem. Sezon 19 był przełomowy, historyczny awans do II ligi z III.13 gdzie pensje najlepszych zespołów walczących o awans co sezon były w granicach 450-500k, więcej niż w całym finale niejednej III ligi. W sumie było to takie pierwsze poważne podejście do awansu, po sprzedaży wiecznie niedocenianego Basiora, który nie chciał już trenować. Teraz, w II lidze zadaniem jest przetrwać spokojnie sezon, by w następnym powalczyć o jakieś wyższe cele. Na szczęście Prezesów w II.4 mam samych zacnych, więc i forum, i rywalizacja będzie na najwyższym poziomie ;)

From: Joa

To: Joa
This Post:
00
217118.7 in reply to 217118.6
Date: 5/16/2012 4:42:32 AM
Overall Posts Rated:
382382
Mój udział w społeczeństwie Buzzer Beater?

Może nie udzielam się na forach głównych zbyt często, ale potrafię odpowiedzieć komuś na zadane pytanie, pomóc każdemu czy przedstawić swoją myśl czy ideę. Zawsze jestem do dyspozycji, choć wolę bezpośrednio przez BB@.
Inną zupełnie sprawą są fora ligowe. W każdej lidze, w której dotychczas grałem, starałem się kłaść nacisk na społeczność! Nawet, gdy forum było wymarłe, starałem się tchnąć w nie życie, za każdym razem skutecznie! Miałem i mam nadal bardzo dobry kontakt z wieloma menadżerami, z którymi miałem zaszczyt rywalizować a także uczyć się od nich, wymieniając się doświadczeniami i poglądami. Jednak to, co stało się podczas wspólnych sezonów w III.13 przeszło moje najśmielsze oczekiwania – ponad 2000 postów na sezon! Nie obawiam się stwierdzenia, że ta liga jest najbardziej rozgadaną wśród wszystkich w naszym wirtualnym świecie, ale mając w lidze tak wspaniałych ludzi nie może być inaczej, dlatego jest to świetne miejsce do rozwoju drużyny oraz spędzania wspaniałego czasu.
Teraz kolej na kolejną ligę II.4, nie zważając na te wszystkie głosy niezadowolenia :P

Kadra U21

Mówią o niej, że jest ona preludium kariery reprezentacyjnej młodych zawodników. Mówią, że posiadając fantastyczną kadrę U21, po kilku sezonach murowany jest sukces seniorskiej reprezentacji.
Jak to się ma z Naszymi Orzełkami? Rzekłbym, że w takim tempie to w sezonie 25 będziemy łoić skórę wszystkim w NT na TIE ;) Złoty rocznik zrobił swoje, we wspaniałym stylu pokonał wszystkie przeszkody, w poprzednim sezonie zabrakło 3 punktów do Mistrzostwa Świata!
Mamy bardzo dobrych zawodników, mamy menadżerów, którzy szkolą, trenują i szlifują nowe diamenty, trzeba tylko to odpowiednio wykorzystać. Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się kac100 i jego Mr. Tomański, mający być najlepszym zawodnikiem w historii BB na co musimy jeszcze trochę poczekać. Jednak czy zagra już w tym sezonie w kadrze?
Z tego co przewinęło się na forum, nasza kadra nie jest tak silna jak w poprzednich sezonach, ale wierzę, że będzie zupełnie inaczej, że po raz kolejny zawojujemy Europę, później zdobędziemy Świat, będziemy na ustach wszystkich Prezesów!

Cele

Nie będę ukrywał, chcę zajść jak najwyżej! Potrafię wyciągnąć z zawodników maximum i nikogo nie skreślam po jednym słabszym występie. Widać terminarz nam sprzyja od początku, trzeba kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa! Jednak trzeba pamiętać, że każda drużyna wymaga szacunku, nie ma czasu na wpadki! Pierwszym celem jest awans z grupy, ba, wygranie jej, a później będzie „święta wojna” w każdym meczu. Jestem typem walczaka, nie zawiodę Was!

Scouting

Vinnie jones – jeśli tylko nie będzie chciał odpocząć całkiem od kadry to będzie dla mnie zaszczytem móc konsultować się z Nim w ewentualnych problemach, których jednak - mam nadzieję – będzie jak najmniej, choć nie ukrywam przyda mi się parę wskazówek.
Kwestia Scoutingu jeśli chodzi o ten sezon – zgubił się nieznam, ale jestem przekonany, że inni zrobili 200% normy, tutaj największe ukłony dla Asty! W przyszłym sezonie grać będą zawodnicy prowadzeni przez całkiem innych Scoutów, w tym moich podopiecznych SFów, ale na pewno nie będzie to z krzywdą dla kadry, nawet śmiem twierdzić patrząc po zaangażowaniu Morfiego i Paraszczaka, oraz o działających na pełnych obrotach w milczeniu Boro i SkipMyFlake, że możemy być jeszcze silniejsi :)
Tak a propos nie wiem czy vinnie znalazł już Scoutów najbliższego rocznika, jeśli nie, zgłoście się, to naprawdę fajna robota :)
Mam paru BBholików na oku, mam zamiar wykorzystać ich wiedzę i nałóg do tego aby działali na korzyść kadry, o ile się zgodzą ;)

From: Joa

To: Joa
This Post:
11
217118.8 in reply to 217118.7
Date: 5/16/2012 4:43:34 AM
Overall Posts Rated:
382382
Otoczka

Na pewno otoczki w naszych kadrach, prezentacje krajów, a w nich przede wszystkim Miss są dobrym odniesieniem do przybliżenia wszystkim reprezentacji, z którą będziemy rywalizować. Tak szczerze powiedziawszy, chciałbym zrezygnować z tych wszystkich geograficznych rzeczy, które znamy już chyba na pamięć i skupić się prawie, że jedynie (nie wyłączając Missek) na przedstawieniu przeciwnika w kontekście gry, sukcesów w BB. Oczywiście chciałbym pozostać przy ocenach pomeczowych, by móc pochwalić czy też zganić każdego gracza z osobna ;)
Bardzo bym też chciał, stąd też moja gorąca prośba, aby Silverado z Vrooclavem powtórzyli prowadzenie typerka, ponieważ stał on na wysokim poziomie, i uczestniczyło w nim wielu Prezesów, co też na pewno bardziej skłoniło społeczność do zaglądnięcia w wyniki reprezentacji!

Menadżer nie logował się od…

Loguję się codziennie nawet po kilkanaście razy. Jak już wspomniałem na początku, chyba jestem uzależniony… Czas dla BB jest święty. Największy okres czasu kiedy nie logowałem się to bodajże 1 czy 2 dni. Nawet kiedy byłem w pracy za granicą, zawsze znalazłem dostęp do Internetu by móc sterować drużyną. Odłączenie od sieci mi nie grozi, w przypadku awarii zawsze jest komóreczka czy sąsiad. Mój czas ograniczony jest jedynie zajęciami na uczelni, trochę pracą czy też czasami trzeba jakąś dziewczynę odwiedzić, ale nie ma człowieka, który może 24h siedzieć przed komputerem, każdy pracuję czy się uczy, a nawet niekiedy jedno i drugie, niemniej czasu na pewno mam wystarczająco. Ze wszystkimi problemami można także pisać do Scoutów, oni chętnie pomogą.

Uff dotarłeś do końca

Podsumowując – nie startuję jako jedyny, są przeciwnicy, którzy niby to mniej poważnie, ale jednak rywalizują o stołek. Nie są to byle jacy rywale – Morfeusz, który z sezonu na sezon coraz bardziej się rozwija, zdobywa coraz większą wiedzę, poza tym już jest coraz to wyżej w naszej ligowej hierarchii – i pomyśleć, że zaczynał grę dopiero w 14 sezonie, strach pomyśleć, co by było, gdyby zaczął wcześniej ;) Jest i Mario, największy pechowiec jak dotychczas jeśli o walkę o II ligę chodzi, jednak bardzo zasłużony menago, znany na pewno większości użytkownikom, który pewnie teraz z impetem ruszy na sam szczyt, także walka na pewno będzie ciężka.
Jeśli przeczytałeś całość, to mam nadzieję iż jest to znak, że zaciekawiłem Cię i zdobyłem Twój głos! Wszyscy oczekują 2 x złota, jednak nie wszyscy wiedzą, jak jest to trudne do osiągnięcia, niemniej nie można zawieść naszej społeczności, naszych polskich Prezesów! Nasze Diamenty chcą skraść polskie serca swoją grą na Mistrzostwach Europy! Chcą ściągnąć polskie oczy swymi wyczynami na Mistrzostwach Świata! Pozwólmy im na to!!! Do boju Orzełki!!!