BuzzerBeater Forums

Pomoc - Polski > Turniej Koszykówki Ulicznej w Zielonej Górze

Turniej Koszykówki Ulicznej w Zielonej Górze

Set priority
Show messages by
From: goranj
This Post:
22
217681.1
Date: 5/16/2012 5:18:46 PM
Overall Posts Rated:
166166
witam. oprócz tego, że gram w tę gierkę jakiś czas, jestem też fanem tego sport także w tzw. realu. już przechodzę do rzeczy. czy ktoś z was pracuje w jakiejkolwiek firmie w okolicach Zielonej Góry? Poznań również byłby ok, zresztą każdy jestem członkiem Europejskiego Forum Studentów AEGEE z anetną właśnie w zg. organizujemy oto to przedsięwzięcie http://www.streetball.zgora.pl/ . szukamy sponsorów i jakiejkolwiek pomocy w zorganizowaniu tego streeballa. więcej szczegółów u mnie na bbmail. myślę, że znajdą się tutaj osoby chętne, które mogłyby pomóc w dosłownie każdy sposób. zaznaczam, że sama organizacja jest non profit i nie czerpiemy z tego żadnych zysków, podpisujemy stosowne umowy, za uzyskaną pomoc można liczyć również na reklamę. w wydarzeniu bierze udział m.in. zastal, coca cola i wielu innych sponsorów. każda inicjatywa i pomoc się przyda, żeby promować ten sport. zaznaczam, że nie mam z tego żadnych zysków, nie promuję nieodpowiednich treści. po prostu internetowy manager jest ok, ale profesjonalnie zorganizowany turniej jest jeszcze lepszy. liczę na waszą pomoc i mam nadzieję, że w żaden sposób nie łamię regulaminu forum. pozdrawiam

King Crimson