BuzzerBeater Forums

Βοήθεια – Ελληνικά > Απορίες για σύνδεση του ΒΒ με Facebook

Απορίες για σύνδεση του ΒΒ με Facebook

Set priority
Show messages by
Message deleted
Message deleted
Message deleted
This Post:
22
226178.5 in reply to 226178.2
Date: 9/1/2012 1:42:57 PM
Overall Posts Rated:
151151
Ενας μινι οδηγος για να κανεις invite φιλους μεσω face(τον ανεβαζεις σε καποιο default topic βοηθειας αν ειναι):

1. Κανουμε login στον λογαριασμο μας στο facebook, απο το www.facebook.com
2. Ανοιγουμε νεα καρτελα και κανουμε login στο buzzerbeater, απο το www.buzzerbeater.com
3. Παμε απο το μενου αριστερα στο "Επιλογες"
4. Μετα κανουμε κλικ στο μεγαλο μπλε κουμπι "Connect with Facebook"
5. Παταμε οκ στην καρτελα που μας επιβεβαιωνει την επιτυχια συζευξης των λογαριασμων facebook και buzzerbeater.
6. Κανουμε κλικ μετα στο κουμπακι πανω δεξια που γραφει " Λίστα Κολλητών" http://www.buzzerbeater.com/prefs/buddylist.aspx (στο μενου "Επιλογες" που βρισκομαστε ήδη).
7. Επιλεγουμε εναν εναν τον φιλο απο τον καταρακτη "Συνδεθείτε στο Facebook για να προσκαλέσετε τους φίλους σας!". Κανουμε κλικ στο "Προσκαλεσε".
8. Αφου καλεσετε (10 και πανω φιλους σας) πατε στο αριστερο μενου, κατω κατω εκει που λεει "Υποστηρικτης" και μετα στο "Αποκτησε Πακετο Υποστηρικτη Δωρεαν". Και μετα κανετε κλικ κατω κατω στο "Δωστε μου δωρεαν Υποστηρικτη".

Καλο ειναι να προσκαλειτε ανα δεκαδες τους φιλους σας. Τελος, μπορειτε να κανετε συγχρονισμο λογαριασμων BuzzerBeater και Facebook με παραπανω απο εναν λογαριασμο Facebook.. Μην αποσυνδεεστε απο το facebook οταν κανετε αυτην την διαδικασια!

Με τον παραπανω τροπο εχουμε 2 μεγαλα οφελη:
1. Αποκταμε πακετο υποστηρικτη ΔΩΡΕΑΝ
2. Καταφερνουμε να μεγαλωνουμε την κοινοτητα (επιτελους)


Last edited by Super Idol at 9/1/2012 1:44:10 PM

This Post:
00
226178.6 in reply to 226178.5
Date: 9/2/2012 7:58:32 AM
Overall Posts Rated:
4141
ακριβως οπως τα λεει ο σουπερ ιντολ ειναι παιδια.πολυ ευκολο χαρις και στην αναλυτικη επεξηγηση που κανει.

This Post:
00
226178.7 in reply to 226178.6
Date: 9/2/2012 2:00:17 PM
Overall Posts Rated:
00
Εγώ πήγα να κάνω σύνδεση με το Facebook και με συνέδεσε με μια άσχετη ομάδα, από τη Βραζιλία, λες και είμαι διαχειριστής της! Τι γίνεται?