BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
237192.2 in reply to 237192.1
Date: 3/5/2013 10:49:22 AM
Overall Posts Rated:
99
Merhaba BB sakinleri,
Seçime adaylığımı koymuş bulunuyorum. Şuan çoğu kişinin aklından daha 3. sezonu ne yapabilirki sorularını duyabiliyorum. Öncelikle buna açıklık getireyim. Oyuna yaklaşık 1.5 sene öncede oynuyordum. Fakat işlerim dolayısıyla bir süre giremediğim için hesabım otomatik olarak kapatıldı. Yani oyundaki bilgime güveniyorum. Milli takımımıza gelecek olursak geçen sezon bizim için çok kötü geçti. İlk olarak önümüzde gruplar var. Grubumuzda gerçekten kaliteli ekipler var. Burdaki amacımız kesinlikle gruptan çıkmak olmalı. Zaten genç millilerimizin başarıları mutlaka uzun vadede milli takımımızıda etkileyecektir. Takımımızı gerektiğinde gençleştireceğiz. Fakat bunu takımın düzenini bozmadan yapacağız.Belli bir yaşa geldi diye milli oyuncularımızı bir kenara atacak değiliz. Bence 27-28 yaş ortalaması milli takım için ideal yaş ortalaması. Şu anda takımımıza bir iki ekleme çıkarma ile hedefe yönelik bir takım çıkartmayı hedefliyorum. Hedef maçlarımızı kazanırsak gruptan çıkabileceğimize inanıyorum. 2 sezon için de milli takım için elimden gelenin en iyisini yapıcağımdan şüpheniz olmasın. Milli takımımız için hayırlı neyse o olsun.

Last edited by Cotanak28 at 3/5/2013 10:57:05 AM

This Post:
22
237192.4 in reply to 237192.3
Date: 3/5/2013 1:41:36 PM
Overall Posts Rated:
4444
2 sezon kadar aranın ardından umutcanxxx hocamın ısrarları ile oyuna geri döndüm milli takım suan bi kaos içinde oldugunu düşündüğümden aday oldum cihanını kardeşimede seçimde başarılar diliyorum
Herkse iyi oyunlar bol sanslar.

This Post:
11
237192.5 in reply to 237192.3
Date: 3/7/2013 11:02:33 AM
Overall Posts Rated:
9797
Merhaba arkadaşlar,

Bende benden onceki 2 aday gibi uzun aradan sonra tekrar dondum .Milli takım ı hak ettigi yerlere cıkartmak icin bende adaylıgımı koyuyorum.Daha onceden u21 milli takımımızla avrupa da basarılı 2 sezon tecrubem var. Milli takım a adaylıgımı koyuyorum diğer adaylara basarılar diliyorum..