BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 Milli Takımı Seçim Konuşmaları

U21 Milli Takımı Seçim Konuşmaları (thread closed)

Set priority
Show messages by
Message deleted
This Post:
00
242959.3 in reply to 242959.1
Date: 6/11/2013 8:15:55 AM
Overall Posts Rated:
13351335
Bu başlık seçim konuşmaları içindir. Her adayın bir konuşma hakkı vardır. Seçim kuralları bu başlıkta bulabilirsiniz : (242958.1). Seçim tartışma başlıgı: (242960.1)

From: capali

This Post:
33
242959.4 in reply to 242959.3
Date: 6/11/2013 8:16:12 AM
Overall Posts Rated:
13351335
Herkese selam arkadaşlar. İsmim Berkay.
Erdem abi'nin biraz dinlenmek istemesi üzerine bu dönem için U21 Milli Takımımız için adayım. Uzun süredir var olan gözlemcilik sistemi içinde gözlemcilik yapmaktayım.

Oyunda olduğum tüm zaman boyunca oyuncu yetiştirmekten zevk aldım. Tabii ki U21 Milli Takımı antrenörlüğü, sadece antrenman bilgisini gerektirmiyor. Çok fazla vakit isteyen bir görev. 2-3 sezondur üniversite sınavına hazırlanıyordum, o yüzden oyuna -aşırı- vakit ayıramıyordum. Ancak bu sıkıntıdan kurtuldum ve çok fazla boş zamanım var. Ve bu zamanımı kullanıcıları U21 Milli Takımımız için oyuncu yetiştirmeye yönlendirmek ve var olan takip sistemimiz yoluyla tüm adayları takip ederek geçirmek istiyorum.
Tabii ki bu takip işlerinde yanımızda gözlemci arkadaşlar da olacak. Bu sezon görevini 'aktif' olarak yapan gözlemciler ve oyuna hem vakit ayırıp, hem de antrenman konusunda bilgili arkadaşları gözlemci ekibimizde bulunduracağım.

Gözlemci Arkadaşlarımız:
*tmac1 (Cevik Adamlar)
*ard (Harsh Tigers)
*hayben (07Antalya)
*GM-Rino (Pampalar)
*mustafa78 (Mustİzmir)
*Güzostik (Gorgeous Team)

Şu an için gözlemci kadromuz böyle. Ben de gözlemcilik ile çok fazla uğraşacağım, o yüzden gözlemci sayımız az olacak. Bu sayı isteğe göre daha da artabilir.

Ayrıca U21 Takımımızın amacının sadece turnuvalarda başarı değil, aynı zamanda A Milli Takıma oyuncu yetiştirilmesine destek olmak olarak görüyorum. Bir hafta önce U21 Teselli Turnuvası'nda son dörde kalan diğer takımlara baktığımda, özellikle uzun oyuncuları en az EDO. potansiyelli ve antrenman almaya devam eden, 150k civarı maaşı olacak oyuncular olduğunu gördüm. Bence bizim de özellikle bu oyunculara yönelmemiz, ve onları sadece U21 için değil, aynı zamanda Milli Takım için yetiştirmemiz lazım. Oyuncular U-21 takımında sadece bir sezon oynarken, milli takımda kariyerleri boyunca oynayabilirler. Tabii ki bunun için en kötü 3. ligde bulunan arkadaşların biraz fedakarlık yapması lazım.

Evet arkadaşlar, Erdem abi sayesinde U21 başarı çıtamız çok yükseldi. Umarım ben de en az onun kadar başarılı olurum. Tabii bu noktada en büyük iş oyuncu yetiştiricilerine düşüyor. Umarım onları oyuncu yetiştirmeye daha çok teşvik edebiliriz.

Diğer adaylara başarılar dilerim. U21 takımımız için en hayırlısı olsun.

Message deleted