BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
Message deleted
From: kozlik4
This Post:
00
263784.5 in reply to 263784.3
Date: 10/16/2014 4:13:13 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40484048
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Dla tych co mnie nie znają: Nazywam się Karol:-)

Przez wiele sezonów byłem scautem U-21 i NT. Później przez dwie kadencje byłem selekcjonerem (sezony 19-22) i 4 razy stawałem z kadrą na podium wpisując się w długie pasmo sukcesów kadry (12 sezonów z rzędu na podium). Od wielu sezonów gram w PLK z kilkoma sukcesami (1xMP, 2xPP, kilka 2 miejsc w MP i PP, świeże 2 miejsce w międzynarodowym B3)

Startuję bo chcę wykorzystać spory potencjał naszych grajków i przywrócić naszej drużynie należyte miejsce w świecie. Losowano nas z dalszego miejsca w rankingu niż przez ostatnich naście sezonów więc grupa dosyć ciężka i wyzwanie jest spore...a ja takie lubię:-)

Mam dużą świadomość, że kadra to nie tylko tu i teraz ale też przyszłe sezony. Także stawiam sobie za cel również mocne postawienie na rozwoju grajków na zapleczu kadry tak by jakość kadry nie tylko nie spadała w następnych sezonach, ale jeszcze się podniosła. Kiedyś jak byłem selekcjonerem myślę, że mi się to bardzo dobrze udawało. Po moich dwóch kadencjach przyszedł Asta i wygrał dwa złota także myślę, że zostawiłem mu bardzo dobrą kadrę zawodników:-) Z resztą wielu zawodników, których trening miałem kiedyś okazję prowadzić lub nadzorować do dzisiaj są silnymi postaciami reprezentacji.

Nie znam dokładnie zaplecza kadry ale z informacji, które do mnie docierały myślę, że kadra tego mocnego zaangażowania w rozwój zawodników bardzo potrzebuje na tym etapie.

Poza tym myślę, że jestem dość wyrazistą postacią na polskiej scenie BB, a uwazam że kogoś takiego potrzeba by przywrócić duże zainteresowanie kadrą w naszej społeczności;-)

Last edited by kozlik4 at 10/16/2014 4:16:18 AM

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
263784.9 in reply to 263784.8
Date: 10/16/2014 8:29:01 AM
Overall Posts Rated:
7676
Jest Koźlik, jest Banan to co ja się tu będę rozpisywał skoro jestem na straconej pozycji .
Gre znam, czas mam i kilka pomysłów na kadrę ale jak Banan stwierdzam , że jest to zależne od zlikwidowania bungi bo jak ona zostanie to nie trzeba dużo myśleć tylko trafić GDP.
Aha Adrian jestem :) Jakby co bazy będą , kontakt z właścicielami będzie co by się zawodnicy rozwijali itp.
Sukcesów nie obiecuję ale będę o nie się starał .


Message deleted