BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Lale
This Post:
00
272031.2 in reply to 272031.1
Date: 8/7/2015 2:26:53 PM
Overall Posts Rated:
136136
Bilo je uzasno mnogo posla oko drafta, pa tek sada izdvajam vreme za isticanje kandidature. Ipak je vaznije da se draft odradi i podele spiskovi skautima od toga kada cu ja nesto napisati na ovoj temi.

Mislim da je mnogo vaznije kako neko "radi posao" od toga sta ce napisati, te ja necu duziti. Sa strucnim stabom, menadzerima i ostalom kompanijom smo za 2 sezone uradili odlican posao sa mladom reprezentacijom. Doneli smo tek cetvrti trofej u nasu vitrinu i na svetskom nas je delila jedna pobeda od jos jednog trofeja. Moram napomenuti da su ti uspesi mnogo veci ako se uzme u obzir kakvu formu smo imali, sa kojim potencijalom igrali i generalno kakve timove smo imali naspram bb nacija koje su nam pravile drustvo u vrhu.

Za naredne 2 sezone se iskreno nadam da mozemo do jos jednog trofeja. Konkretno, za narednu sezonu je napravljen dosta specifican tim i plan je da se eksploatise potencijal koji imamo, jer je ova situacija izuzetak. Bez obzira ko bio selektor, mislim da je fino pripremljen teren za narednu sezonu i da nam bar baraz nece pobeci :)

This Post:
11
272031.3 in reply to 272031.2
Date: 8/9/2015 6:14:26 AM
Ako se neko ne napravi pametan, pa se kandiduje, drugo mesto mi je zagarantovano. Tako da posle banovanja Laleta, ja cu i sa Dumbinim i svojim glasom za par dana postati selektor mlade reprezentacije. Sve najlepse vam zelim. :*