BuzzerBeater Forums

BB Latvija > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Lakeris
This Post:
22
281361.2 in reply to 281361.1
Date: 08/31/2016 08:24:12
Overall Posts Rated:
214214
Sveika Latvijas BB saime!

Vēlos atkārtoti kandidēt mūsu U21 izlases trenera postenim!
Garās runās neieslīkšu, vien pateikšu to, ka pusgadu pabīdot BB malā, tagad man ir gan laiks, gan motivācija celt mūsu jauniešus atpakaļ 'pasaules topā'.
Pēdējās sezonās mūsu jaunatnei nav tie paši labākie rezultāti, bet ja reāli paskatās, pašlaik pēc mūsu resursiem, un attieksmes pret jauno spēlētāju trenēšanu( vai drīzāk, kā prioritāti liekot Valsts izlasi) mēs esam pelnītā pasaules ranga vietā...
... KO ES (ja mani ievēlēs uz 3 terminu) vēlos mainīt. Mani ļoti stipri uzrunāja mūsu lielās izlases pēdējā laika rezultāti, kas motivēja man parādīt, ka mūsu jaunie puikas spēj paveikt ko līdzīgu, bet ar mūsu pašu(lietotāju) piepūli treniņos!!!
Tiks domāti jauni veidi,kā motivēt mūsu lietotājus lietderīgi trenēt jauniešus, un ar katru sezonu tiks nosprausti arvien lielāki mērķi starptautiskajās sacensībās, kas pēc kāda laika spētu mūs atgriezt elitē!

Nu tad, PAR LIELU LATVIJU!!! PAR JAUNU LATVIJU!!!

LA-Lakeris

From: gurijs

This Post:
00
281361.3 in reply to 281361.2
Date: 08/31/2016 15:49:47
Konons
II.3
Overall Posts Rated:
4747
Vai apzinies, un atbildi par savām kļūdām iepriekšējos - neveiksmīgajos ciklos? Vai turpināsi vainot, kā šajā priekšvēlēšanu runā, spēlētāju trenerus un spēlētāju formas?