BuzzerBeater Forums

BB România > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Dacian
This Post:
11
283309.2 in reply to 283309.1
Date: 12/06/2016 06:37:56
Danube Delta
RBBA
Overall Posts Rated:
131131
Second Team:
Danube Delta Intl.
Salutari tuturor!

Ma inscriu in aceste alegeri din dorinta de a experimenta si aceasta postura de manager BB.
O spun de la inceput ca nu imi propun sa fiu superactiv sau sa fac mari transformari.

Asa cum a mai zis si Otis anterior, caruia ii multumesc si pe aceasta cale pentru activitatea depusa, comunitatea noastra inca sufera in a furniza material suficient pentru a avea o nationala competitiva.
Exista totusi un potential bun pentru viitor iar eu mi-am propus sa gestionez aceasta punte, intre situatia curenta si ceea ce se anunta promitator peste cateva sezoane.
La U21 Boston Celts duce de mai multe timp o munca sustinuta pentru a forma o generatie solida.

Viitorul suna bine si pentru ca mai multi manageri experimentati s-au retras in divizii inferioare si par pregatiti sa creasca sperante noi.
Ne dorim chiar sa dea roade si sa vedem si rezultate, nu doar la echipele lor de club ci si pentru nationalele noastre.

In speranta ca voi beneficia de sustinerea voastra,

Hai Romania !

Message deleted
From: CMN90

To: Otis
This Post:
11
283309.4 in reply to 283309.3
Date: 12/06/2016 11:14:48
Overall Posts Rated:
1919

Va salut,

As dori sa incep prin a spune ca doresc sa ma inscriu si eu in cursa pentru nationala ,deoarece la echipa de club am inceput un proces de crestere a jucatorilor tineri acesta fiind principallul motiv pentru care candidez.

De aceea cred ca as avea mai mult timp la dispozitie pentru nationala intrucat lotul pe care il am la echipa mea personala nu emite prea multe pretentii in acest moment ,si zic eu m-as concentra pe ce trebuie facut la nationala.Categoric daca voi fi ales ,voi avea nevoie de tot ajutorul posibil din partea voastra, a fostilor selectioneri,a celor care antreneaza ..........s.a.m.d.

Astept suportul vostru.Va multumesc
Hai Romania!!



Message deleted
Message deleted
Message deleted