BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
285388.2 in reply to 285388.1
Date: 3/16/2017 12:33:24 PM
Overall Posts Rated:
294294
Ту немос:
Я так зрозумів що ти збираєшся збирати драфт цього сезону і спуститися в 2 лігу?
Також кампот казав, що в нас там зовсім слабкість поповнення, готовий що будеш програвати більшість матчів і шквалу критики (в нас люблять критикувати)?

This Post:
00
285388.3 in reply to 285388.2
Date: 3/16/2017 12:54:47 PM
Piramida
Superleague
Overall Posts Rated:
16851685
Ту немос:
Я так зрозумів що ти збираєшся збирати драфт цього сезону і спуститися в 2 лігу?
Також кампот казав, що в нас там зовсім слабкість поповнення, готовий що будеш програвати більшість матчів і шквалу критики (в нас люблять критикувати)?

1. так.
2. готовий. ти мене критикуєш, я - тебе... українці, йопті головне, щоби не ображались 1 на 1-го.
я ж не висунувся з впевненістю рвати всіх і вся.
найбільше буду не готовий програвати матчі, які запланував виграти.

до речі, по нашій групі ЧЄ: незважаючи на перший посів в ній, є непогані Швейцарія і Греція. Італія, думаю, є фаворитом групи. у Болгарії хоч і зараз немає гравців у заявці і вони нікого з можливих гравців ще не показували в товариських матчах попереднього сезону, думаю, також піднайдеться напоганий склад. хоча, розумію, що це це ще не остаточні склади. можуть бути приховані деякі гравці.
розклад у нас нормуль. треба буде піднатужитись чуть в передостанніх 2-х матчах.

Last edited by Nemos at 3/16/2017 12:55:39 PM

death to the rashists!