BuzzerBeater Forums

BB Poland > Młodzieżowa karuzela transferowa

Młodzieżowa karuzela transferowa

Set priority
Show messages by
From: gooziec
This Post:
44
286399.1
Date: 4/25/2017 8:20:21 AM
Overall Posts Rated:
543543
Chciałbym stworzyć bazę menadżerów, którzy byliby zainteresowani kupnem zawodnika do treningu pod kadre u21.
Co jakiś czas natrafiam na zawodnika na TL'u albo trener zawodnika pisze mi, że nie może go trenować, ale zawsze może go sprzedać. Fajnie by było mieć taką bazą mendadżerów, którzy są skłonni wykupić takiego zawodnika i trenować go pod U21.
Od razu zaznaczam, że z reguły mają potencjał allstar-wieloletnia gwiazda oraz z szerokiej bazy (z reguły top50-top100 z każdego rocznika).
Jakby ktoś byłby zainteresowany, to może wysłać mi BB-Maila z informacją jaki trening zamierza prowadzić i ile pieniędzy planuje poświęcić (oczywiście nie zamierzam tych danych komukolwiek przekazywać). Ja w miare możliwości postaram się od czasu do czasu wysyłać potencjalnych młodzieżowców.

Jakby ktoś szukał jakiegoś historyka pod dorosła kadre też niech da znać.

Chyba, że macie pomysł w jaki inny sposób to zorganizować? Myślałem żeby założyć wątek, gdzie będe umieszczał zawodników, którzy są dostępni do kupna (albo którzy lada moment powinni być). Która opcja Wam bardziej odpowiada? Chyba, że macie jakieś inne pomysły? Chodzi o to zeby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych kupców oraz sprzedawców. Im więcej zawodników będzie trenowanych tym lepiej dla naszej młodzieżówki!

Let's make U21 team great again!