BuzzerBeater Forums

BB Srbija > A Reprezentacija - sezona 39

A Reprezentacija - sezona 39

Set priority
Show messages by
From: krmelj
This Post:
11
287846.1
Date: 6/27/2017 2:31:04 AM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Otvaram novu temu, novi selektor, novi radovi.

Prva stvar je vec odradjena, promenjeni logo i baner, oni stari su bili tu vec godinama, smorili. Idemo dalje, sledi spisak reprezentativaca i nove stvari i ideje.

This Post:
00
287846.2 in reply to 287846.1
Date: 6/27/2017 10:01:53 AM
ALE I NEMANI
Prva Liga
Overall Posts Rated:
408408
Puno sreće i uspeha u vođenju nacionalnog tima, u naredne četiri sezone.
Ima 'štofa' bar za jednu medalju. Verujem da ćeš je i "ubrati".
Dobro ograđeno ovo sa logom i banerom. Bilo je krajnje vreme.

This Post:
00
287846.3 in reply to 287846.2
Date: 6/27/2017 12:24:02 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Hvala na zeljama, nadam se da cemo krenuti ka poboljsanju, trnovit je pun, gadno je kada se padne ovako, i protivnici onda jure pobede protiv nas. Mi smo preko 10 sezona prakticno bili u prvim sesirima, a sada smo u trecem. Bice reci o prvim ciljevima, sledi puno rada, a kada objavim spisak reprezentativaca, priblizicu vam kvalitete i mane ove trenutne selekcije.

From: R.Mario

This Post:
00
287846.4 in reply to 287846.1
Date: 6/27/2017 5:37:17 PM
Overall Posts Rated:
5454
Zelim ti uspesan mandat. Posle bas dosta sezona verovatno nece biti reprezentativaca iz mog tima, ali pratice se svakako reprezentacija.

From: krmelj

This Post:
00
287846.5 in reply to 287846.4
Date: 6/27/2017 5:44:05 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Zelim ti uspesan mandat. Posle bas dosta sezona verovatno nece biti reprezentativaca iz mog tima, ali pratice se svakako reprezentacija.


Hvala i tebi. Pa...Jovanca je i dalje u opticaju, treba nam malo iskustva, ako ne bude brzih bitnih down-ova, a Relja je tu jos uvek na spisku, za svaki slucaj ;)

This Post:
00
287846.6 in reply to 287846.5
Date: 6/27/2017 5:56:10 PM
KK Losers
II.3
Overall Posts Rated:
318318
Second Team:
DZASK United
I posle Kim Dzong Una Kim Dzong Un.
Zelim ti srecu u radu, jer mnogo zavisis od drugih. Znas i sam. Jedva cekam da vidim kako ce izgledati tvoja reprezentacija. Mogao bi da se raspises malo. :p

This Post:
11
287846.7 in reply to 287846.6
Date: 6/27/2017 6:07:43 PM
Overall Posts Rated:
590590
Želim ti puno sreće i da ostvariš bolje rezultate od prethodnog selektora

This Post:
00
287846.8 in reply to 287846.6
Date: 6/27/2017 6:28:06 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
I posle Kim Dzong Una Kim Dzong Un.
Zelim ti srecu u radu, jer mnogo zavisis od drugih. Znas i sam. Jedva cekam da vidim kako ce izgledati tvoja reprezentacija. Mogao bi da se raspises malo. :p


Hvala i tebi i Zvonetu, ocekujem i vasu pomoc. Raspisacu se Mare, nista ne brini, samo sam hteo da odradim par stvari za pocetak, vide se promene na google drive-u, izbacio sam sve igrace koji nemaju nikakvu mogucnost da zaigraju za reprezentaciju ili su propali matorci. Sledi spisak kandidata i mnogo sto sta, formiranje strucnog staba, predstoje ozbiljni razgovori sa dosta ljudi i na kraju priprema za prvenstvo i prvog protivnika, bice i kladionice svaki vikend.

Message deleted
From: krmelj
This Post:
22
287846.10 in reply to 287846.8
Date: 6/27/2017 8:14:31 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Kao sto sam i obecao, odmah po stupanju na funkciju objavljujem spisak kandidata za ovu akciju, dakle Evropsko prvenstvo 39. sezone. U obzir su uzeti svi kriterijumi, individualni, timski, godine...

Pre nego sto procitate spisak, da napomenem par stvari prvo. Svi koji nemaju pristup google discu sa skilovima reprezentativaca, a voleli bi, neka mi posalju zahtev za pristup google discu na ovaj link https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kt559wDecgVOgyTqy3V7WiMNUgusvCb5z1612_J8HHY/edit#gid=1 , a pored toga da mi napisu svoje ime i ime svog tima u moj BB mail. Hvala. Takodje ideja mi je da jedan od skauta posalje poruke svim korisnicima u Srbiji vezano za ovo, sa linkovima i informacijama o reprezentaciji, rasporedu utakmica i ostalim stvarima i izreklamira reprezentaciju jer je interesovanje skroz opalo i neprihvatljivo je. Dogovoricu vec to sa nekim voljnim kada oformim strucni stab u narednim danima, da ja ne bih gubio vreme na to jer ima ostalog posla brda.

Prelazimo sada na spisak, sa napomenom da imamo podosta timskih mana jer nemamo pravog dodavaca i pleja, takodje izdrzljivosti su nam slabe jer je vecina igraca i dalje u treningu, a ide smena generacija i imamo samo 3 matorca sa ST i FT koji mogu da pomognu svojim iskustvom. Spisak vazi samo za ovu sezonu i akciju, dakle EP, igraci koji su najveci kandidati da zauzmu tokom sezone 18 mesta u reprezentaciji. Svi ostali koji nisu objavljeni, a nalaze se na Google discu u prva 3 sheeta, cine rezerve i uz dobar trening mogu da se nadju u reprezentaciji sledece ili mozda cak i ove sezone ako bas zatreba. Ono sto je sjajno je da je vecina reprezentativaca kod domacih, mahom iskusnim menadzera i to ce znatno olaksati posao. Naravno pozivanje igraca ce krojiti svakakvi parametri, takticki, forma, trening...

Spisak cine 23 imena:

Spoljna linija:

1) Srboljub Jovancic (35, 9, 196) - namerno ga stavljam na prvo mesto, ukoliko ne bude bitnog down-a u petak, kapiten ove selekcije. Moze jos uvek da pomogne, ima odredjene skilove za pleja koje nam fale, a takodje i skilove u zadnje 3 kolone (ST, FT, EXP).

2) Djokica Boskovic (30, 9, 188) - mozda i ponajbolji nas igrac trenutno, jos uvek je u zavrsetku treninga pa se prave partije od njega ocekuju za sezonu, dve. Sjajan i u napadu i u odbrani, jedan od nasih najvecih aduta svakako.

3) Slavko Zivadinovic (30, 10, 190) - u spoljnim kvalitetima slican sa Djokicom, jakog skoka, kompletan, bitan sraf u masineriji.

4) Danilo Veskovic (28, 8, 198) - igrac sa impozantnim napretkom u odnosu na potencijal. Mlad, u taktickim varijantama moze da bude jako bitan sraf, da cuva i krilo, i dalje je u zavrsnoj fazi treninga, jak igrac za odredjene napadacke taktike, fenomenalan defanzivac, uklapa se u sistem.

5) Dragan Jovanovic (31, 10, 188) - od njega je po meni moglo mnogo vise da se izvuce ali kompletan je igrac, ima dobru ST, moze da pomogne.

6) Goran Lalatovic (28, 9, 190) - i dalje je u treningu, kompletan, igrac jakih defanzivnih karakteristika, uklapa se u koncept.

7) Dejan Curuvija (27, 10, 190) - odrasta zajedno sa Lalatovicem, jedan drugog poboljsavaju. Slican Lalatovicu, vreme je pred njim.

8) Vladan Jolic (29, 9, 188) - talentovan, kompletan igrac, medjutim treba jos uvek da poradi na odbrani, da bi se priblizio statusu reprezentativca.




From: krmelj
This Post:
22
287846.11 in reply to 287846.10
Date: 6/27/2017 8:14:56 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Krila:

1) Bozo Vukcevic (31, 10, 196) - uz Djokicu verovatno nas ponajbolji igrac, problem je u slaboj ST pa se najbolje partije od njega tek ocekuju. Moze da pokrije sve spoljne pozicije. Veliki adut svakako.

2) Aleksandar Micovic (34, 9, 203) - poseduje i dalje odredjene kvalitete koji su nam preko potrebni, nadamo se da nece biti skill down-a i da cemo moci da racunamo na njegovo iskustvo i dalje.

3) Aleksa Dogandzic (28, 9, 196) - mlad igrac fenomenalnih defanzivnih karakteristika sto nam je potrebno, jos uvek se trenira, da bude bolji i u napadackom delu.

4) Zika Zmaj Jovanovic (32, 9, 198) - moze i dalje da pomogne u taktickim varijantama, u odbrani moze da cuva sve spoljne pozicije, sto je jako bitno.

5) Vladan Celar (29, 10, 193) - jedan od nasih najvecih talenata i najkompletnijih igraca. Medjutim, mora da napreduje u oba dela, prvo u defanzivnom delu, da bi bio neizostavni sraf u masineriji.

6) Blazo Jozic (30, 8, 208) - dugo vremena se mota oko reprezentacije, tako blizu, a tako daleko. Kompletan igrac ali bez dominantnog skila. U opticaju je svakako.

7) Lazar Brcanski (28, 9, 196) - veliki talenat, problem je sto bi menadzeri stalno da ga preprodaju, Uz dobar trening, prvo odbrane, a onda i pasa, moze da postane adut za buducnost.

Unutrasnja linija:

1) Milan Adanovic (32, 10, 208) - neizostavni clan reprezentacije vec sezonama unazad. Tako ce biti i ovog puta, slican Raduljici, igrac prosto rodjen za reprezentaciju, uvek igra sjajno.

2) Milan Doroslovacki (31, 10, 208) - jos jedan veliki adut pod kosem. Odlican na obe strane terena, jedini problem, klasika, ST.

3) Ivan Roganovic (33, 10, 201) - jedan od malobrojnih iskusnih igraca koji mogu da pomognu itekako. Tu je vec dugo, moze da cuva i krilo u odbrani u nekim taktickim varijantama, steta sto postoji veliki problem sa ST.

4) Nikola Bilic (31, 10, 203) - dosta podseca na Doroslovackog, kao braca, malo losiji skakacki i napadacki ali u odbrani moze da cuva i krila, dobar za takticke varijante svakako.

5) Sako Pekic (29, 10, 208) - moj pulen. Igrac sa odlicnim sutom, fenomenalnih defanzivnih karakteristika, kakve nismo imali nikad. Jos uvek u treningu, bice sve bolji.

6) Slobodan Ljubic (29, 9, 208) - solidan, kompletan igrac, solidne odbrane isto tako. Ima dobar pas zbog cega i jeste najvise interesantan medjutim ima tu nekih skilova koji mu fale, pre svega skok, kako bi u sistemu bio blizi standardnom timu.

7) Relja Jovanovic (36, 10, 206) - jos uvek ne mogu da ga skroz prebrisem, ogromnog broja skilova, legenda, sta dalje. Ko zna, mozda se i pozove da jos jednom objasni neke stvari.

8) Komnen Maksimovic (32, 9, 213) - jedan od onih koji je uvek na spisku, a nikad pozvan. Dobar igrac, ako bude bilo potrebno moze da uskoci.


Spisak se ovde zavrsava, slobodno pitajte ako vas nesto zanima, spreman sam za standardna pljuvanja ''a gde je ovaj, a sta ce ovaj tu?'' itd Ne smem vise da otkrivam jer i protivnici citaju forume. Ambicije postoje svakako ali s obzirom na situaciju i veliki pad i u rangu i u respektu od strane drugih, uzecu onu frazu, idemo korak po korak...