BuzzerBeater Forums

BB Latvija > ALGU GRĪDA

ALGU GRĪDA

Set priority
Show messages by
This Post:
00
288520.1
Date: 07/16/2017 04:11:35
Overall Posts Rated:
22
Sveiki.Nesen tikai sāku šo spēli,tāpēc nebiju pamanījis tādu lietu kā algu grīda.
Ko tas nozīmē?Es to sapratu tā-algu grīda man ir 100883,bet spēlētāju algas uz doto brīdi ir mazākas.Tas nozīmē to,ka man vienalga būs katru nedēļu jārēķina,ka algas skaitīs vismaz "grīdas" lielumā?
Un ja jau ir "grīda",tad kāpēc neieviest "griestus" kā NBA???Es pāri -lūdzu maksā luxury tax

Last edited by Viktors_I at 07/16/2017 04:21:38

This Post:
00
288520.2 in reply to 288520.1
Date: 07/16/2017 08:54:56
Overall Posts Rated:
114114
Pirmās 24 nedēļas tev nebūs jāmaksā algu grīda, proti, tev kā jaunajam lietotājam tiek dots laiks iepazīt spēli, sakrāt naudu, uzbūvēt arēnu, nemaksājot algu grīdu. Ja tev, piemēram, komandas spēlētāju kopējā alga ir ~30k, tad tev katru pirmdienu būs jāmaksā tie 30k algās, bet tas tikai to 24 nedēļu laikā.
Tad, kad šīs 24 nedēļas būs pagājušas, tev būs jāsāk maksāt algu grīda gribot vai negribot. Piemēram, ja tavas komandas spēlētāju kopējais algu apmērs ir mazāks par līgas noteikto algu grīdu, tev tā vai tā būs jāmaksā algu grīda.

Algu griesti netiek ieviesti, lai uzturētu konkurenci komandu starpā. Piemēram, ja tu pacelies no II līgas uz Virslīgu, tev būtu nepieciešams konkurētspējīgāks sastāvs, kas no tavas komandas budžeta izsūktu visu naudu, kamēr Virslīgā jau būtu tādi, kuriem nauda nav problēma un viņi varētu atļauties maksāt to tevis saukto luxury tax, taču tev nebūtu reālu iespēju ar viņiem pacīnīties. NBA komandu īpašniekiem naudas ir daudz, buzzerā tās naudas nav tik daudz..