Немос, вітаю на посаді тренера в U21, ну і дякую за дербі) знову ти намудрив :)
Тур 2 (Вівторок 17 Квітень 2018) : Статистика по http://www.buzzer-manager.comВечірні результатиPiramida 83 -
BC Ajax 98Smena-Obolon 88 -
Кировоград 113RVUFK 82 - gold Mercury 60
Alvairburg hedgehogs 106 - Dnepr Heat 71
Koloss - Dnipro 82 -
Rapid Hamsters 95elastik 110 - Sobrand 73
Lugansk Miners 108 - Бомбезні Ламантини 99
hoverla 102 - Thunders Dunks 96
Найкращі командні показники туруОчки : 113 : Кировоград
Підбираннь : 66 : Кировоград
Передачі : 26 : Lugansk Miners
Перехоплення : 12 : Alvairburg hedgehogs, RVUFK
Блок-шоти : 11 : RVUFK
Найкращі індивідуальні показники туруОчки : 57 : H. Than Hoa (Lugansk Miners)
Підбираннь : 31 : A. Vinnik (Кировоград)
Передачі : 8 : J. Lewtak (Alvairburg hedgehogs)
Перехоплення : 5 : P. Lukyanenko (Кировоград)
Блок-шоти : 4 : V. Kondakov (Кировоград), L. Stewart (Alvairburg hedgehogs), B. Vecchia (RVUFK)
Top 5 туруРозігруючий : H. Than Hoa (Lugansk Miners) (57 Очки, 4 Підбираннь, 2 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 52
Атакуючий Захисник : R. Ilyuk (Alvairburg hedgehogs) (30 Очки, 3 Підбираннь, 2 Передачі, 1 Перехоплення, 1 Блок-шоти), R. Speshilov (Lugansk Miners) (12 Очки, 9 Підбираннь, 7 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 26
Легкий Форвард : E. Goryanin (Thunders Dunks) (30 Очки, 3 Підбираннь, 1 Передачі, 3 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 30
Важкий Форвард : A. Vinnik (Кировоград) (36 Очки, 31 Підбираннь, 5 Передачі, 1 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 65
Центровий : V. Kondakov (Кировоград) (18 Очки, 15 Підбираннь, 3 Передачі, 0 Перехоплення, 4 Блок-шоти) : Ефективність : 29
MVP туруA. Vinnik (Кировоград) (36 Очки, 31 Підбираннь, 5 Передачі, 1 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 65
Найгірші виступи туруO. Kiryukhin (gold Mercury) (0 Очки, 2 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : -6
Інша статистикаГравець, який забув зняти рукавиці : A. Grochovskis (Rapid Hamsters), G. Kamarzaev (Sobrand) : 6 Втрати
Гравець, на якого полюють судді : S. Nangngam (Piramida), G. Coto (Koloss - Dnipro) : 6 Фоли
Стальна людина : H. Kuristik (Rapid Hamsters), A. Vinnik (Кировоград), G. Kamarzaev (Sobrand), Z. Damjanić (Smena-Obolon), G. Bezsmertniy (Smena-Obolon) : 48 Хвилини
Снайпер : A. Khoma (Alvairburg hedgehogs), M. Baray (hoverla) : 7 Триочкові
Найкращі виступи : L. Korniets (Koloss - Dnipro), F. Yudin (Dnepr Heat), K. Zbarakh (BC Ajax) : Рейтинг : 16.0
Найгірші виступи : G. Bezsmertniy (Smena-Obolon) : Рейтинг : 4.0