BuzzerBeater Forums

Palīdzība - Latviešu > Vajag padomu no "pieredzējuša buka"

Vajag padomu no "pieredzējuša buka"

Set priority
Show messages by
This Post:
00
304433.1
Date: 05/26/2020 13:20:31
Overall Posts Rated:
00
Sveiki.
Esmu uzsācis trennēt komandu nesen.Līdz ar to ir kaudze jautājumu.Mēģināju izcelt svarīgākos pēc manām domām.Ceru atrast kādu,kurš atbildēs uz tiem.
1)Kādu pozīciju spēlētājus trennēt ir visieteicamākais jaunajiem?
Es sliecos uz aizsargu trenēšanu,jo komandā ir labs PF un labs C.
2)Ja trennēšu jaunos spēlētājus vai ir svarīgi,lai komandā ir jauniešu treneris?Ja jā,tad kāds ir min iesakāmais viņa līmenis?
3)Vai uz doto brīdi ir jēga pirkt 18us vecus spēlētājus trennēšanai?Vai arī to labāk darīt pēc drafta?Kad spēlētājiem mainīsies vecums?
4)Vai tagad ir vērts pirkt trenneri?

This Post:
11
304433.2 in reply to 304433.1
Date: 05/27/2020 01:15:56
cements
II.1
Overall Posts Rated:
252252
Sveiki.
1)Kādu pozīciju spēlētājus trennēt ir visieteicamākais jaunajiem?
Es sliecos uz aizsargu trenēšanu,jo komandā ir labs PF un labs C.

PF vai C
PG vai SG
būtiski ir spēlētāja augums. Sīko pa centru uztrenēt būs ļoti grūti un nelietderīgi un otrādi.

2)Ja trennēšu jaunos spēlētājus vai ir svarīgi,lai komandā ir jauniešu treneris?Ja jā,tad kāds ir min iesakāmais viņa līmenis?

Jauniešu treneris nav mēģināts, tas ir nesens jaunievedums spēlē. Vai tas dod būtisku labumu - kāds varbūt varēs Tev pateikt, jeb jālasa forumi

3)Vai uz doto brīdi ir jēga pirkt 18us vecus spēlētājus trennēšanai?Vai arī to labāk darīt pēc drafta? Kad spēlētājiem mainīsies vecums?

Ir jau 18gadīgie, kuri ir patrenēti un tad pārdoti - tie būs ok. Ja nav, tad pagaidi draftu un tad iespējas būs ĻOTI daudz un plašas

4)Vai tagad ir vērts pirkt trenneri?

Pērc ja ir pieņemama cena. Sezonas sākumā tie v ar maksāt vairāk....


Palasi informāciju par spēli utt LATVIJAS diskusijās --> Spēlētāju trenēšanas pamācība

This Post:
00
304433.3 in reply to 304433.2
Date: 05/27/2020 06:29:41
Overall Posts Rated:
00
Paldies.Galīgs iesācējs neesmu šajā spēlē.Pirms pāris gadiem jau spēlēju,un viens trenējamais pat bija U-20 kandidātos.