Тур 2 (Вівторок 18 Січень 2022) : Статистика по https://www.buzzer-manager.comВечірні результатиWarIsOver 103 - DONETSK STEPPE WOLVES 68
BC Azovmash 109 - Montana Wolves 61
.Nice 109 - Stado Baranov 64
Koloss - Dnipro 75 - skadovsks wolfs 62
Aleksandriya Hornets 100 - Ternopil Boar 57
Tornado Trostyanets 102 - KPMS 84
Desert Ants 70 -
BC Kubey 89DniproTeam92 53 -
Yalta Fatalists 139Найкращі командні показники туруОчки : 139 : Yalta Fatalists
Підбираннь : 66 : Yalta Fatalists
Передачі : 27 : Yalta Fatalists
Перехоплення : 13 : .Nice
Блок-шоти : 9 : BC Azovmash, DONETSK STEPPE WOLVES
Найкращі індивідуальні показники туруОчки : 39 : A. Karpenko (Yalta Fatalists)
Підбираннь : 23 : Y. Skish (Montana Wolves)
Передачі : 8 : L. Renguo (Yalta Fatalists), G. Tedesco (Aleksandriya Hornets)
Перехоплення : 6 : R. Susidko (Ternopil Boar)
Блок-шоти : 4 : D. Kovšovas (DONETSK STEPPE WOLVES), G. Moreau (.Nice)
Top 5 туруРозігруючий : A. Karpenko (Yalta Fatalists) (39 Очки, 3 Підбираннь, 2 Передачі, 1 Перехоплення, 2 Блок-шоти) : Ефективність : 35
Атакуючий Захисник : A. Lamela (WarIsOver) (33 Очки, 0 Підбираннь, 5 Передачі, 1 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 36
Легкий Форвард : C. Sung Ho (BC Azovmash) (38 Очки, 3 Підбираннь, 5 Передачі, 3 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 39
Важкий Форвард : A. Günes (Aleksandriya Hornets) (27 Очки, 16 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 3 Блок-шоти) : Ефективність : 41
Центровий : B. Moroz (Yalta Fatalists) (22 Очки, 18 Підбираннь, 4 Передачі, 0 Перехоплення, 2 Блок-шоти) : Ефективність : 36
MVP туруA. Günes (Aleksandriya Hornets) (27 Очки, 16 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 3 Блок-шоти) : Ефективність : 41
Найгірші виступи туруV. Baltacha (DniproTeam92) (0 Очки, 0 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти)B. Polyanskiy (KPMS) (2 Очки, 5 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : -4
Інша статистикаГравець, який забув зняти рукавиці : G. Litvinov (Stado Baranov) : 6 Втрати
Гравець, на якого полюють судді : A. Salabon (WarIsOver), V. Vâlcu (Montana Wolves), J. Maizena (DONETSK STEPPE WOLVES), A. Kotlyar (Desert Ants) : 6 Фоли
Стальна людина : V. Zaychuk (Ternopil Boar), I. Lisogorskiy (Ternopil Boar), V. Kostenko (Ternopil Boar), R. Susidko (Ternopil Boar), P. Koleboshin (Ternopil Boar), A. Blasi (DONETSK STEPPE WOLVES), W. Yuzheng (DONETSK STEPPE WOLVES), D. Kovšovas (DONETSK STEPPE WOLVES), V. Kolesnikas (Tornado Trostyanets), M. Nischenko (Desert Ants), S. Lazhayko (DniproTeam92), I. Sahno (Stado Baranov), S. Pasichnik (Stado Baranov), G. Litvinov (Stado Baranov), F. Cabral (Aleksandriya Hornets) : 48 Хвилини
Снайпер : C. Sung Ho (BC Azovmash) : 6 Триочкові
Найкращі виступи : R. Livingston (.Nice) : Рейтинг : 18.0
Найгірші виступи : B. Ðurković (.Nice) : Рейтинг : 4.0