BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
323859.3 in reply to 323859.2
Date: 06/15/2024 02:26:19
SiSiSibenka
II.2
Overall Posts Rated:
423423
zasto se ti ne prijavis
Tako ces moci uvaliti sve svoje u repku bez problema

Last edited by Ibra at 06/15/2024 02:28:08

This Post:
11
323859.4 in reply to 323859.2
Date: 06/15/2024 09:02:02
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
463463
Ja racunam na pobjedu uz glasove iz dijaspore tako da nasima cak necu niti nuditi mito

This Post:
22
323859.6 in reply to 323859.5
Date: 06/16/2024 06:47:31
Panjine
II.3
Overall Posts Rated:
77
Vrijeme je za promjene ekipa....ova generacija je jako slaba trenutno budimo realni nisu ni za top 50.
Mora se ulozit vremena u jake potencijale odmah s drafta jer drugacije nema svrhe.
Izbornice svaka cast na radu s ovim sto trenutno imamo ali nisu ulozio ni trunke truda da se bar javis ekipa koja je draftirala HOF+ igrace.
Nemozemo ocekivat da cemo imat rezultate ako se ne ulozi bar malo truda u rad s mladima.

From: Prljavi

This Post:
11
323859.7 in reply to 323859.6
Date: 06/16/2024 07:12:03
Ružni
II.3
Overall Posts Rated:
3737
Do promjena može doći samo promjenom onoga koji predvodi i koji tu ulogu želi izvršiti s maksimalnim angažmanom i suradnjom sa svim članovima HR zajednice na BB-u. Prošlost nam daje neke odgovore.

Nemam glasove dijaspore, niti fake, a nisam niti član tajne sekte, niti sijedih.
Imam samo glasove onih koji dobro vide stanje i žele bolje.

Ne želim apsolutnu vlast. Želim uključiti sve koji žele napredak. I žele se oko toga angažirati.

From: Prljavi
This Post:
00
323859.9 in reply to 323859.8
Date: 06/16/2024 08:04:33
Ružni
II.3
Overall Posts Rated:
3737
U National Team Speeches sam ozbiljno napisao glavnu nit vodilju.

No, jasno je da vidjeti kako uspješni igraju, razvijati sličnu ili novu ideju igre se može provesti samo suradnjom u razvoju igrača. Inače, ostaju samo lijepi snovi.

Igra tvoje momčadi je upravo noviji model, ali i ti si za tu igru našao igrače u tuđem dvorištu.
Ne mogu reći kako bi igrali ako ne znam da postoji podrška u razvoju igrača. No, sigurno bi igrali drugačije i pokušali se približiti igri najboljih.

From: Jukic

This Post:
11
323859.10 in reply to 323859.9
Date: 06/16/2024 15:32:28
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
463463
Ljudi vi neznate koliko mene uvijek vesele izbori.
Svi se malo aktiviramo i smisleno razgovaramo dok ostatak sezone bude muk.

Ja sam pre dugo ovdje, od druge sezone.
Kroz niz sezona sam zakljucio jednu stvar. Pojedinac cini razliku.

Koliko se god mi borili i organizirano radili momcad nekako se uvijek sve izjalovi. Ukoliko gledamo primjere iz proslosti jako dobro cete vidjeti da blistave generacije se jednostavno dogode.
Prije par sezona na Cancijovu ideju je napravljen diskord kanal i napisano par tema sa vodicima za trening igraca. Ja sam bio tada jako ljen i nije mi se nista dalo, ali na cancijovo svakodnevno inzistiranje sklopio sam 2 3 suvisle recenice i skupio tablice sa nekim malo bitnijim varijablama koje su kasnije objavljene. Ovdje zasluga ide Canciju koji je pokazao najvise volje i borbenosti koje sam vidio u zadnjih 63 sezone.

Sto se iza toga dogodilo je vidljivo i sada, na nasu zalost nakotilo se masu krila sa manje vise istim ocjenama. Imamo ogromne rupe na centarskim pozicijama i Pgovima i Sgovima.
Naglasak da trenutno imamo mozda i najkvalitetnija krila na svijetu.
Koliko se god mi kordinirali i pokusavali sve izorganizirati jednostavno dodje do preklapanja i problema u organizaciji.
Stoga ko je voljan uvjek je mogao uzeti u svoje ruke par treniraca poslati poruku i baciti se u borbu za svoju naciju.

Osobno sam kupio ovaj tjedan skuplju momcad nego mi je trebala u nadi da cu time pomoci repci.
Uz ERCEGA kojega treniram od 18te iskljucivo za repku, uzeo sam i DINJARa jer sam vidio da nemamo centara koji ce nas iznjeti nakon sto iz repke ode RELJA. Takoder nakon toga mi je iduca akvizicija bio ECSEGI jos jedan od igraca koji su u nt-u a imao je problema s fromom prosle sezone.
Dakle ko je spreman pomoci repci, mora krenuti od sebe. Dio tereta mora podnjeti svatko od nas.
Moram naglasiti niciji trud nije prosao neopazeno: vidili smo i pokusaj spasavanja Busije prosle sezone sa enormnom placom, pa cak i preskupog kupovanja nekih mnladih igraca u nadi da ce ih se tako spasiti od daljnjeg unistenja.


Dok god ja budem izbornik plan je nagraditi ulozeni trud svakoga managera koji zrtvuje osobno dobro na ustrb nacionalnog dresa.
Oni kojima je ovo upuceno ce se lako naci.

Lp

From: Ibra
This Post:
44
323859.11 in reply to 323859.10
Date: 06/16/2024 16:18:27
SiSiSibenka
II.2
Overall Posts Rated:
423423
Samo bi htio izdvojiti jednu stvar. A to je ogromni boost kod draftiraca prosle i ove sezone (sta ovi od 19 godina su jednako ako ne i mocniji od 18)
Tako da ce bazen igraca biti veci, u ove 2 sezone je izaslo toliko MVP i HOF, cak i ATG, koliko bi nam inace izaslo u, ja bi rekao, 7-8 sezona.

Ali isto tako je i svim ostalim repkama se povecao taj bazen. Tako da ce uskoro igraca od 160 TSP-a biti puno vise.

Sta se mene tice, izbaciti cu ja neke nove Roguljice i Delmase. Ako me netko pita za savjet, tu sam uvik.

Nadao sam se da ce se prijaviti Sentinel ili Vrbani za A repku. Steta sta smo ostali bez Leaflocka koji je imao bas ogromnu zelju i energiju, cancijev nivo

Sritno !