BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
323987.2 in reply to 323987.1
Date: 06/12/2024 07:41:57
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
959959
Second Team:
Nitra Urpiners
Ahojte,
opat sa uchadzam o vase hlasy. Je to najma z dovodu toho, ktory komunikujem uz dlhsiu dobu a to je generacia okolo Zboncaka. Este by som ju chcel dotiahnut do NT a pokusit sa o lepsi vysledok.

V ostatnom volebnom obdobi sme mali viac peknych chvilok ako tych horsich, aj ked v kvalifikacii ME sme skoncili 4. za domacou Litvou, Turkami a Ceskom. V ostatnej sezone sme hrali Turnaj utechy s dvoma vyraznymi vyhrami (Finsko doma proti CT a v Anglicku) no uz v prvom kole playoff prisla doma nestastna prehra s Libanonom proti ich CT. V Turnaji utechy sme prehrali iba 2x, raz po predlzeni na Ukrajine a o 2b doma proti spominanemu Libanonu. Ciele do dalsich sezon su bojovat opat tak, aby sme prekrocili svoj tien. Kvalifikacna skupina je narocna - opat hrame u hostitela (Finsko) a tak bojujeme prakticky iba o 1 postupove miesto. V boji on narazime (hlavne) na Slovincov, Nemcov a Grekov. Mam pocit ze s kazdym mame negativnu poslednu skusenost, no musime ich vsetkych 3 porazit..

Co sa tyka hracov, ak som dobre cital, susedia Cesi maju 25 hracov s poctom skilov 150+. My ich mame 5, a hracov s poctom skilov 140-149 mame 7, co je spolu vlastne zapasova supiska.. Aj generacia okolo Zboncaka nebude v pocte hracov vyrazne silnejsia, ale verim, ze skilovo sa posunieme. Trenujucim manazerom patri vdaka a musim povedat, ze zatial sa maka tak, ako sa ma, co je dobry znak!

Do dalsieho volebneho obdobia by som rad okrem potrebnych vysledkov (aspon v podobe zableskov necakanych vyhier) chcel zveladovat generaciu okolo Zboncaka a dalej studovat novy engine, ktory prisiel celkom necakane pred 2 sezonami a vela zmenil. Leto je vzdy narocne obdobie, ale verim, ze sa to podari.

Dakujem za hlasy!

zajino



Last edited by LA-zajino at 06/12/2024 07:42:33

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching
This Post:
00
323987.3 in reply to 323987.2
Date: 06/13/2024 03:14:21
BK Slovenský Orol Levoča
II.2
Overall Posts Rated:
3030
Máš našu plnú dôveru aj hlasy 😃👍