BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread

Set priority
Show messages by
This Post:
00
324928.2 in reply to 324928.1
Date: 9/17/2024 11:40:34 AM
KK Slavkovica
III.6
Overall Posts Rated:
2424
Sta oce ovaj od nas?

This Post:
00
324928.3 in reply to 324928.2
Date: 9/17/2024 12:27:21 PM
Gavrilo Princip NS
III.6
Overall Posts Rated:
3838
zidar neki, vidiš da ima ciglu

Слога биће пораз врагу
From: KostaBB
This Post:
66
324928.4 in reply to 324928.3
Date: 9/18/2024 4:10:40 PM
Mitrovica Bobcats
III.6
Overall Posts Rated:
117117
Second Team:
Utopia Explorer
Ispricacu vam malo o mom sada zavrsenom mandatu.

Reprezentaciju sam preuzeo u trenutku kada tadasnji selektor iz opravdanih razloga neko vreme nije mogao da isprati razvoj igraca. Krenuli smo ponovo da gradimo bazu i da se javljamo svakom menadzeru koji je kod sebe imao bilo kakvog igraca koji bi mogao uopste da se trenira, nismo gledali da li je materijal za reprezentaciju ili ne.

Na Evropskom smo se provukli kroz grupu kroz iglene usi, kosem u poslednjoj sekundi protiv Bugarske. A onda neverovatan rast ekipe u drugoj fazi i zauzeto peto mesto. Poraz od Italije u produzetku nas je odvojio od medalje.

Na Svetskom Prvenstvu se pokazalo koliko znaci kada cela zajednica i svaki vlasnik igraca rade zajedno. Da ne duzim puno, posto je to sve bilo prosle sezone, zauzeli smo opet peto mesto, presudio nam je poraz od 2 razlike protiv Spanaca.

Epilog - uspeli smo da uvedemo Srbiju u prvi sesir nakon dugo vremena i imacemo ove sezone laksi put do druge faze Evropskog, a tamo mozda i neki solidan entuzijazam da se opet potucemo sa silama BB-a. Dva igraca iz prosle generacije ostaju i ove sezone, pokusacemo da pravimo tim prema njihovim potrebama.

Veliko hvala Johnny-u koji rudari kao skaut vec dve sezone, kao i Aleksi i Davidu koji su to bili u prvoj sezoni. Hvala Sismisu koji je uvek tu da se konsultujemo oko taktike. Mislim da smo zvi zajedno odradili sasvim solidan posao u proslom mandatu.

Hteo bih da preuzmem jos jedan mandat, da nastavimo sta smo zapoceli. Hvala na podrsci, i na 85% zadovoljnih mojim radom.

Napred Srbijo.