BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Σεζόν 66

Σεζόν 66

Set priority
Show messages by
This Post:
22
325142.1
Date: 9/17/2024 12:26:45 PM
Syros Knicks
A1
Overall Posts Rated:
5353
Second Team:
Vaporia Ducks
Καλησπέρα σε όλους

Θα ήθελα να καλωσορίσω τις νέες ομάδες και να ευχηθώ σε όλους να έχουμε μια ωραία σεζόν.

Η σεζόν 66 με βρίσκει στην Α1 και ελπίζω να είναι η σεζόν που θα πραγματοποιηθεί ο ευσεβής μου πόθος οπότε επί της ευκαιρίας να ανακοινώσω την υποψηφιότητα μου για την U21... 🇬🇷

Από παλιά ήθελα να αναλάβω τα ηνία μιας εθνικής U21 και τώρα που βρίσκομαι στα μεγάλα σαλόνια και έχω κάνει το όνομα μου γνωστό πιστεύω ήρθε η ώρα.

Αυτή η εξέλιξη μπορεί να δυσαρεστήσει μερικούς υποψηφίους αλλά θα ήθελα να ζητήσω



τις προσευχές σας ώστε να πραγματοποιηθεί αυτό το επίτευγμα.

Όπως λένε, τα μεγάλα μυαλά φεύγουν εξωτερικό και έτσι κι εγώ σκαρώνω μαζί με το Μηvά ταξίδια μακριvά ως τη Τζαμάικα και ανακοινώνω επίσημα την υποψηφιότητα μου για την Τζαμάικα U21.

*Δεδομένου των φετινών αποτελεσμάτων η ψηφοφορία που έθεσα έχει ως στόχο να βγάλει πόσες ομάδες πιστεύουν στις δυνατότητές τους και πόσες όχι.

Poll:  Ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα

ΕΓΩ*
ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ

This poll ends on 10/1/2024 12:26:45 PM.

This Post:
00
325142.2 in reply to 325142.1
Date: 9/17/2024 1:54:11 PM
AO Kentavros Dafnis
A1
Overall Posts Rated:
1717
Καλησπέρα και καλή σεζόν να έχουμε! Η ψηφοφορία είναι απλή, "ξεκάθαρη" και ακριβώς όπως θα έπρεπε να είναι!

"Όχι, όχι εσύ - ΕΓΩ!"

From: str77

This Post:
00
325142.3 in reply to 325142.1
Date: 9/18/2024 9:40:15 AM
Xeftilaikos
A1
Overall Posts Rated:
10801080
Second Team:
Back2Back
Βλεπω μονο 9 ομαδες πανε για πρωταθλημα φετος

Καλη κ διασκεδαστικη σεζον για ολους

From: And1coach

This Post:
00
325142.4 in reply to 325142.3
Date: 9/18/2024 11:18:08 AM
Syros Knicks
A1
Overall Posts Rated:
5353
Second Team:
Vaporia Ducks
Μήπως δεν διάβασαν τον αστερίσκο και ψήφισαν Σύρο για παντοτινό πρωταθλητή μετά τα πολλαπλά μεταγραφικά Μπαμ;

Δυστυχώς όμως για την ομάδα μας μετά από μια αστοχία στον μεταγραφικό σχεδιασμό βρεθήκαμε χρεωμένοι και θα μπούμε σε πρόγραμμα ανάκαμψης.

Καλή επιτυχία στους διεκδικητές, εγώ θα επικεντρωθώ στην εθνική Τζαμάικας U21 όταν με το καλώ εκλεγώ …

This Post:
00
325142.6 in reply to 325142.5
Date: 9/19/2024 3:08:50 AM
Supernova Elites
A1
Overall Posts Rated:
650650
Χαιρετε!

Αν και οι 9 είναι της Α1 ,είμαστε ο πιο ντελούλου όμιλος που κυκλοφορεί.
Αλλά έχω μια αισθηση ότι ψηφίζουν και από άλλες κατηγορίες για το χαβαλέ. :-)

Να ευχαριστήσω τον Ξεφτίλα,And1coach και Campo για τις αναφορές στο ΒΒΜ1 της περασμένης σεζόν.
Καταφέραμε να το κατακτήσουμε με ένα όχι τόσο σκληροπυρηνικό ρόστερ από άποψη συνολικών σκιλλ+μισθων Less is more
Είχαμε όμως ένα σύνολο αρκετά ισορροπημένο,δεν είχαμε τραυματισμους και δεν κάναμε κάποιο τακτικό ή άλλου είδους λάθος!
Είχαμε όμως και την δικια μας προφητεία (πριν αρκετές σεζόν για όσους θυμόνται) ότι το madness είναι ένα τουρνουά που μας ταιριάζει και κατα συνέπεια θα το κατακτούσαμε.

Θα ήθελα επίσης να αναφέρω ότι τον Ξεφτίλα τον έχει πάει γενικά ...ώντας.
Μια βδομάδα άργησε στο κύπελλο να στρώσει ρόστερ/καταστάσεις κ αποκλείστηκε.Στο πρωτάθλημα αφησε ενα μικρό παραθυράκι ανοιχτό και το μπάζερ του έδειξε με αρκετά σκληρό τρόπο οτι δεν πρέπει να αφήνεις κανένα.
Κ δεν είναι μονο η τελευταία σεζόν αλλά και τις προηγούμενες 2-3 δεν τον λές και τυχερό.
Τον έχει καρφώσει μάτι (μπορεί και το δικό του) αλλά λογικά θα αρχίσει να ρολλάρει ..ή μπορεί κ όχι :-PP
(Μου θύμιζει κάποιες σεζόν που πήγαινα για double αλλά τελικά όλο κάτι γινόταν και έπερνα τα @@ μου!!)

Tώρα στα φρέσκα κουλούρια....
Είχαμε ζητήσει στον Αετό να καθυστερήσει να ανέβει γιατί θα αναγκαστούμε να φτιάξουμε ομάδα και ο Ξεφτίλας δεν θα προκόψει ποτέ :-P
Προσπαθήσαμε να αγοράσουμε Πρεβεζάνο ή/και Αεράκη σε κάπως λογικές τιμές αλλά δεν....!

Καλή σεζόν σε όλους.

ps:O Nόβα μιας κ δεν δέχτηκε ούτε ευχαριστίες ούτε και τιποτε σακούλες χρημάτων,θα σταματήσει (μάλλον) να είναι ο ρυθμιστής των τίτλων για τους υπόλοιπους :-))


This Post:
11
325142.7 in reply to 325142.5
Date: 9/19/2024 3:39:32 AM
Syros Knicks
A1
Overall Posts Rated:
5353
Second Team:
Vaporia Ducks
Δυστυχώς στη κούρσα της διεκδίκησης μπήκε και ένας ιθαγενής Τζαμαϊκανός οπότε καταρρίπτεται το όνειρο. Το μεγαθήριο πρώην μέλος της εθνικής Πολωνίας είχε όνειρο από μικρό παιδί να φορέσει τη φανέλα της Σύρου έστω και για 1 επίσημο ματς και δεν θα μπορούσε να είναι άλλο από αυτό με την ιστορική ομάδα !!! Θα προτιμούσαμε βέβαια η πρεμιέρα να είχε άρωμα Ισπανίας …

From: Res

This Post:
00
325142.8 in reply to 325142.7
Date: 9/19/2024 6:24:21 PM
LakeRess
A1
Overall Posts Rated:
2727
Second Team:
Chios B.C
Ένα μεγάλο γεια σε όλους παλιούς και νέους,καλή επιτυχία σε όλους χωρίς τραυματισμούς και κόλπα μηχανής,αν και αυτό δύσκολο το βλέπω.Χαιρομαι πολύ που επέστρεψα,ελπίζω ξανά να φανώ αντάξιος και να περάσουμε όμορφα.Αυτη την φορά μεντον αγαπημένο μου str77 ως αντίπαλο

From: Conan
This Post:
11
325142.9 in reply to 325142.8
Date: 9/20/2024 5:01:25 AM
Tromokrates
A1
Overall Posts Rated:
2626
Καλώς σας βρήκα παλιούς και νέους και με την σειρά μου να ευχηθώ καλή σεζόν σε όλους.