BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Kanada - Polska

[NT] Kanada - Polska

Set priority
Show messages by
From: al_said
This Post:
00
35018.1
Date: 6/9/2008 4:32:57 AM
Overall Posts Rated:
88
Dzisiaj trochę wcześniej i wszystko za jednym razem, bo niestety siła wyższa wyrywa mnie od kompa (ach te kobiety:)) i nie wiem kiedy wrócę, no ale na meczu będę.

Canada
NT Ranking: 7 pozycja
Użytkownicy: 122
Sezon: 5
Menager: uflorin (Mistrzostwo: III.13, II.3)

No cóż nasze szanse w tym meczu są praktycznie żadne, zwłaszcza że nie mam zamiaru odsłaniać się za bardzo przed naszymi kolejnymi rywalami, zwłaszcza Danią no ale zawsze lepiej przegrać z lepszym od siebie.

Zagramy tak: (http://img383.imageshack.us/my.php?image=kanadakf6.jpg), w ataku Princeton, może dzięki maksymalnemu zwolnieniu gry uda się nie przegrać za wysoko, a kto wie może nasi zmiennicy z poprzednich spotkań udowodnią mi, że złym menadżerem jestem i to oni powinni od początku eliminacji być w wyjściowej piątce. W obronie 2-3 - powiedzmy, że dla sprawdzenia kilku opcji pod przyszłe mecze. Zupełnie serio to skład ustawiłem w środę i nie pamiętam czemu tak gramy w defie, pewnie poprzedziła to jakaś analiza;). A tak całkiem serio to plan jest taki żeby sprawdzić czy wolna taktyka da nam szanse na mniejszą porażkę z Hiszpanią, pewnie nie;).

W innych meczach naszej grupy niepokonani Czesi spotkają się z Irlandią (wszyscy mam nadzieję wspieramy Irlandię w tym meczu:)), Dania z Cyprem, a Hiszpania z Macedonią.

Jak co tydzień nowa kolejka typera (30739.49), sprawy związane z reprezentacją znajdziecie tutaj: (30934.1) . I jeszcze raz wielkie PRZEPRASZAM za zamieszanie z miejscem rozgrywania sparingu niestety nawet na forum NT nikt nie wiedział o tym, że pole z wyznaczaniem konkretnej areny już nie działa. W zamian postaram się na jeden mecz sparingowy zaraz po ME powołać jakiegoś zawodnika LA-Przemka.

This Post:
00
35018.2 in reply to 35018.1
Date: 6/9/2008 4:39:53 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
pewnie dlatego gramy w defie 2-3, żeby uniknąć kompromitacji, bo Kanada ma wyjebanych podkoszowych ;) Ale generalnie dobrze że z nimi gramy, lepiej grać z silnymi rywalami, niż z kelnerami. Przynajmniej jest jakiś pożytek dla selekcjonera i może coś poćwiczyć ;)

From: Ksiuu
This Post:
00
35018.3 in reply to 35018.1
Date: 6/9/2008 4:41:06 AM
Overall Posts Rated:
99
czekam na występ ROCHa :)
Dobrze, że Golub nie gra, odpocznie sobie, ostatnio sporo gra.


ps.Może rzeczywiście będzie lepszym zmiennikiem, niż pierwszym?!

From: hatchet

This Post:
00
35018.4 in reply to 35018.3
Date: 6/9/2008 5:02:32 AM
Overall Posts Rated:
99
Roch zagra i pokaze na co go stac ;p

nie sprzedajesz jakiegos obwodowego ?
Bo poszukuje :/

Last edited by hatchet at 6/9/2008 5:02:56 AM

From: Ksiuu

This Post:
00
35018.5 in reply to 35018.4
Date: 6/9/2008 6:21:12 AM
Overall Posts Rated:
99
Roch zagra i pokaze na co go stac ;p

nie sprzedajesz jakiegos obwodowego ?
Bo poszukuje :/


nie, dopiero co poszedł jeden do żyda ;)
Teraz mam czterech których trenuje PG/SG najbliższy sprzedania będzie Augustowski, ale to dopiero kiedy Urszulewicz trochę się podszkoli, za Augustowskiego mam zamiar wziąć niezłą kasę!
Ale to za około sezon, albo dwa, może wtedy jak będe walczyć o awans do pierwszej ligi ;)

no chyba, że najbliższy draft coś mi namiesza i będę musiał zwolnić jedno trenowane stanowisko, ale na pewno nie będzie to Golub ani Kugler!
;)

PS.wydaję max kasę na skautów, ciekawe czy się opłaci, bo w następnym sezonie chyba nic nie będę im płacić bo i tak nie będę mieć miejsca do trenowania, jedynie chyba aby odrazu sprzedać?

From: Ksiuu

This Post:
00
35018.6 in reply to 35018.4
Date: 6/9/2008 6:23:47 AM
Overall Posts Rated:
99
Mieli u nas nie grać staruszkowie a tu proszę, w pierwszej piątce KILEB?


;)

From: hatchet

This Post:
00
35018.7 in reply to 35018.5
Date: 6/9/2008 6:49:58 AM
Overall Posts Rated:
99
jak trafisz cos z draftu i sprzedaz za 2 baki to sie opyli trzymac scautow nawet bez treningu grajka ;)

co do Kielba gra bo ... gra ;)
slodka tajemnica kadry :)

From: Ksiuu

This Post:
00
35018.8 in reply to 35018.7
Date: 6/9/2008 7:09:52 AM
Overall Posts Rated:
99
jak trafisz cos z draftu i sprzedaz za 2 baki to sie opyli trzymac scautow nawet bez treningu grajka ;)

co do Kielba gra bo ... gra ;)
slodka tajemnica kadry :)


tajemnicaaaaaaa... tia;)
chyba-zapchaj dziura ;)
nie ma lepszych SF w Polsce?
a z ostatniego draftu nie było fajnych SFów?

From: hatchet

This Post:
00
35018.9 in reply to 35018.8
Date: 6/9/2008 7:14:12 AM
Overall Posts Rated:
99
czy ja wygadam jak scaut SFow ? :>

A nawet jesli sa z draftu fajni to narazie brakuje im skilli do Kielba ;)
Aha i nie jest on najstarszy w kadrze :D

From: al_said
This Post:
00
35018.10 in reply to 35018.2
Date: 6/9/2008 9:50:19 AM
Overall Posts Rated:
88
Zainteresowanie sparingiem przeszło moje oczekiwania:). Co do pytań (wybaczcie, że w jednym wszystkie odpowiedzi):

@vinnie_jones: po pierwsze z Kanadą jeszcze nie graliśmy, po drugie jeżeli uda się zrealizować mój niecny plan podboju Europy:) jakąś drużynę z Ameryki trzeba będzie pokonać w niedalekiej przyszłości, stąd ten sparing. Poza tym zgadzam się, że lepiej grać z lepszymi od nas, nawet jeśli ma to się kończyć porażkami.

@Ksiuu: widzę znowu w spamowej formie:), dzisiaj grają zawodnicy wg prostego klucza rezerwowi na boisko, miałem nawet plan powołać jednego dwóch młodych, ale jeszcze nie odpadliśmy z ME więc trzeba oszczędzać wolne sloty.
Gdzie napisałem coś na temat staruszków? Wydaje mi się czy tylko z mojej strony padła deklaracja, że w kadrze będą grali najlepsi, stale trenowani gracze i nikt poza tym (mają grać najlepsi, najbardziej pasujący do mojej wizji tak to ująłem kiedyś:)), co do Kielba to oczywiście wiem że to nie jest hattrick, ale mogę w ciemno napisać, że nie ma lepszego gracza od Więcława w żadnej kadrze, zresztą czy to nie ty kiedyś drążyłeś temat doświadczenia w kadrze?

Generalnie nie chcę narzekać czy coś w tym stylu, ale postawmy sprawę jasno w momencie jak wygrałem wybory i miałem kilka dni do pierwszego meczu, poza hatchetem nikt nie miał bazy jakichkolwiek zawodników i stąd w kadrze są tacy a nie inni gracze, bazę zawodników którzy grają i trenują w Polsce staram się systematycznie uzupełniać, zresztą kilka osób może potwierdzić, że nawet w tym tygodniu dostali ode mnie bb@ z prośbą o przesłanie mi skilli, ale ci którzy poszli w świat są praktycznie nie do wyłuskania. Baza graczy z pierwszego draftu nigdy nie powstała i teraz nic na to nie poradzimy.

Oczywiście dostaję wiadomości od zagranicznych właścicieli ale zazwyczaj jest to na zasadzie, hej mam super zawodnika weź go do kadry, a jak poruszam temat treningów to dostaję odpowiedzi w stylu: nie no tego to ja trenował nie będę. Zresztą najlepszy przykład Roman Malczuk, co z tego że ma rewelacyjnego JS'a jak IS i ID ma tragiczne, a kondycję okropną. To ja już wolę ciągle rozwijanego Kielba.

Last edited by al_said at 6/9/2008 9:53:39 AM

This Post:
00
35018.11 in reply to 35018.10
Date: 6/9/2008 12:51:24 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Irlandia dzielnie się trzyma, do przerwy przegrywa 1 punktem ;)