BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > Medzisezonna pauza

Medzisezonna pauza

Set priority
Show messages by
This Post:
00
41442.1
Date: 8/4/2008 5:53:47 AM
Overall Posts Rated:
00
Zdravim,
vie mi niekto vysvetlit ako to funguje s prijimami a platmi hracov ked som skoncil vo svojej divizii piaty a teda nehram ani barazove zapasy ani playoff, kde by som teda aj obdrzal nejake peniaze keby sa hral zapas u mna doma. Namiesto toho hram momentalne 2 zapasy tyzdenne a to oba priatelaky. Jeden z tychto priatelakov je s timom, ktory si sam vyzvem resp. niekto vyzve mna a druhy zapas pocas tyzdna je vygenerovany. A podstata veci je to, ze za tieto priatelaky neobdrziavam ziadne peniaze. Teda moja otazka znie? Ako mam uzivit tim pocas tychto tyzdnov a ako je mozne, ze nemam ziadne vedlajsie prijimy, co i len od nejakeho sponzora na platy hracov? Ved ked si to logicky naozaj zoberete tak ci niekto uzivi tim z 8tisic dolarov co mu pride z predaja suvenirov? Pochybujem. Alebo mi chcete povedat, ze zacnem novu sezonu v minuse okolo 300tisic dolarov pokial si nejake peniaze nenecham bokom? Vopred dakujem za odpovede.

This Post:
00
41442.2 in reply to 41442.1
Date: 8/4/2008 7:02:21 AM
Overall Posts Rated:
22
Zacnes v minuse. Treba si nasetrit pred prestavkou.

This Post:
00
41442.3 in reply to 41442.2
Date: 8/4/2008 7:19:31 AM
Overall Posts Rated:
00
A to je kde v pravidlach napisane?? Urcite veci tu vazne nie su a teda ma tato hra dost velke nedostatky na ktore by som chcel vsetkych upozornit. Dufam, ze tych noviniek pride omnoho viac pocas dalsej sezony a budu zamerane na sirsie spektrum lig a nie len popredne ako su Italy, USA, Greci a pod. Uz teraz sa teda tesim do novej sezony s nenormalnym minusom na krku, z ktoreho pochybujem, ze sa i dostanem pocas dalsej sezony. DAKUJEM

This Post:
00
41442.4 in reply to 41442.3
Date: 8/4/2008 7:54:50 AM
Overall Posts Rated:
3737
Čo sa týka pravidiel, snažíme sa do nich čo najmenej písať vlastné postrehy. BB´s chystajú "refresh" pravidiel, ale žiaľ momentálne to nie je v dohľade. Aj mne sa napríklad nepáči, že sa o deľbe vstupného za zápasy Playoff dočítaš v sekcii "Umiestnenie" a nie v sekcii "Ekonomika".... Ale ja s tým nič nenarobím. Akýkoľvek zásah, ktorý do pravidiel spravím, sa mi neskôr vypomstí dvojnásobnou robotou.

Čo sa týka tých zmien, ja som už rezignoval a proste som nútený si na ne zvyknúť. Príjmy mi pôjdú dole o 45%.... No, čo už... Mohlo to byť aj 55%:)))

This Post:
00
41442.5 in reply to 41442.1
Date: 8/4/2008 9:46:10 AM
Overall Posts Rated:
284284
Suhlasim s tebou. Ukazte mi 1 profesionalny klub ktory zije len z predaja listkov a tovarov..taky nenajdete lebo to je nerealne. Malo by to byt spravene tak ze podla ligy by dostavali kluby urcity obnos penazi kazdy tyzden plus by mali prijmy z listkov a predaja tovaru ktore by boli pohyblive. Nemyslim to tak ze platis napr. 18 hracov plus personal (kazdy 10) a este ti kazdy tyzden nieco zvysi to nie. Myslim nejaku fixnu rentu ako to bude od buducej sezony s TV prenosmi napriklad aôe bolo by to od sponzorov. Bude zaujimave zacinat sezonu so stratou 300 tisic..

This Post:
00
41442.6 in reply to 41442.5
Date: 8/4/2008 11:13:13 AM
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
994994
Second Team:
Nitra Urpiners
podla mna o tom to je..ano tato hra je ina v tom ze nenahonobis behom sezony neskutocne majetky, alebo lepsie povedane zarabas a zarabas ako v inych onlajn manazeroch, ale ide to pomalsie..ale na druhu stranu mas tu celkom rychly trening takze to je kompenzacia, a tym som asi vsetko povedal..

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching