BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek reprezentacji

[NT] Wątek reprezentacji (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Tripaw
This Post:
00
4864.1
Date: 10/31/2007 9:33:11 AM
Overall Posts Rated:
00
Dziękuję wszystkim za głosy i za zaufanie.
Reprezentacja dopiero zaczyna. W oparciu o Wasze i moje doświadczenie postaram się poprowadzić ją tak, by następny selekcjoner miał łatwiej, nie musiał zaczynać od początku.
Będę potrzebował Waszej pomocy. W wyborach głosowało 39 osób, mam nadzieję, że osób interesujących się reprezentacją będzie więcej. Potrzebuje scoutów, którzy by zajęli się wyszukiwaniem graczy na poszczególne pozycje i opieką nad tymi graczami. Potrzebuję osób, które podzielą się swoją wiedzą na temat taktyk, silnika gry. Potrzebuję kogoś, kto będzie analizował mecze przeciwników, pomagał znaleźć optymalne rozwiązania.
Ucieszę się, gdy w wątku na forum, każdy podzieli się swoimi spostrzeżeniami, uwagami. Nie chcę, by kadra była moją dodatkową zabawką na jeden sezon. Wystartowałem w wyborach, by nie zmarnować tego czasu, który przy budowie kadry jest najważniejszy. Mam nadzieję,że się uda

Proszę, byście zgłaszali się z propozycjami, jeśli chcecie się zająć pomocą.
Proszę, by zgłaszać do mnie na BB-maila kandydatów do gry w reprezentacji.
Proszę o wszelkiego rodzaju komentarze i uwagi, rady, czy słowa krytyki.

From: miwman

This Post:
00
4864.2 in reply to 4864.1
Date: 10/31/2007 10:36:24 AM
Overall Posts Rated:
2626
witam, chętnie zgłoszę się do pracy w powstającym sztabie...
mogę zająć się analizowaniem meczy rywali... i dostarczać stosowne raporty...

From: Tripaw

This Post:
00
4864.3 in reply to 4864.2
Date: 10/31/2007 11:52:17 AM
Overall Posts Rated:
00
witam, chętnie zgłoszę się do pracy w powstającym sztabie...
mogę zająć się analizowaniem meczy rywali... i dostarczać stosowne raporty...



Byłoby super :)
Odezwij się na BB-maila, pogadamy :)

From: al_said

This Post:
00
4864.4 in reply to 4864.1
Date: 10/31/2007 1:05:32 PM
Overall Posts Rated:
88
Czasu do pierwszego meczu za dużo nie ma. Może więc na początek podzielimy się ligami i niech każdy wyszukuje najlepszych graczy bez podziału na pozycje. Zrobimy z tego jakąś bazę i w miarę trwania sezonu będziesz mógł rozdzielić skautów do poszczególnych pozycji. Pewnie na początku warunkiem brzegowym będzie DMI na poziomie 10 tys pkt.

A i od razu żebyś nie musiał szukać najlepszych Shooting Guard'ów mam ja chociaż ich nie trenuję:).

From: Tripaw

This Post:
00
4864.5 in reply to 4864.4
Date: 10/31/2007 2:02:55 PM
Overall Posts Rated:
00
Czasu do pierwszego meczu za dużo nie ma. Może więc na początek podzielimy się ligami i niech każdy wyszukuje najlepszych graczy bez podziału na pozycje. Zrobimy z tego jakąś bazę i w miarę trwania sezonu będziesz mógł rozdzielić skautów do poszczególnych pozycji. Pewnie na początku warunkiem brzegowym będzie DMI na poziomie 10 tys pkt.

A i od razu żebyś nie musiał szukać najlepszych Shooting Guard'ów mam ja chociaż ich nie trenuję:).


Zgadza się, za wiele czasu nie ma. Dodam, że zależy mi na jak najmłodszych graczach, też przyjąłem kryterium, ze poniżej 10000 DMI, raczej sie nie zawodnik nie nadaje. Ale ważna uwaga - DMI nie jest najważniejsze. Ważne będzie wysokość głównych skilli.

From: al_said

This Post:
00
4864.6 in reply to 4864.5
Date: 10/31/2007 3:17:49 PM
Overall Posts Rated:
88
[Ale ważna uwaga - DMI nie jest najważniejsze. Ważne będzie wysokość głównych skilli.


Oczywiście, ale tego to pomocnicy raczej nie zobaczą. Szkoda, że pierwszy mecz jest już 5, ale jeszcze kilku chętnych i jakoś damy radę w dzień-dwa przejrzeć wszystkie ligi, a później z wybranych sam zobaczysz którzy nadają się do reprezentacji.
IMHO wiekiem nie ma się co specjalnie przejmować, teraz trzeba na szybkiego znaleźć 12 która zapewni nam drugie miejsce w grupie. A trening i takie tam zorganizuje się w trakcie sezonu. No chyba, że odpuszczamy ten sezon i nabijamy expa trenującym 18-20 latkom.

From: miwman

This Post:
00
4864.7 in reply to 4864.6
Date: 10/31/2007 3:25:28 PM
Overall Posts Rated:
2626
trzeba dowalić Rumunom... jak już pisałem Ci na BB maila wam 2 centrów obaj 19 lat i DMI koło 14k... zachęcam do skorzystania z ich usług...

From: chudziol

This Post:
00
4864.8 in reply to 4864.7
Date: 10/31/2007 3:37:56 PM
Overall Posts Rated:
66
Mam niezłego Power Forwarda - Andrzej Kesek ((2365309))
Za poprzedni mecz otrzymał rating 7, miał dość dużo zbiórek, bo 19 przez 36 minut. Młody nie jest - 30 lat
DMI 12700

Czy muszę go oficjalnie komuś zgłosić?

Pozdro

From: Javorek
This Post:
00
4864.9 in reply to 4864.8
Date: 10/31/2007 4:33:15 PM
Overall Posts Rated:
00
Uważam, że powinniśmy naszemu selekcjonerowi w privie posłać najlepszych zawodników ze swojego klubu z DMI powyżej 10K + skille, będzie to bardzo pomocne, moim zdaniem.

This Post:
00
4864.10 in reply to 4864.9
Date: 10/31/2007 4:48:23 PM
Overall Posts Rated:
66
Jestem za, ale selekcjoner musi się wypowiedzieć, czy mu to odpowiada.

From: Tripaw

This Post:
00
4864.11 in reply to 4864.6
Date: 10/31/2007 4:53:23 PM
Overall Posts Rated:
00
[Ale ważna uwaga - DMI nie jest najważniejsze. Ważne będzie wysokość głównych skilli.


Oczywiście, ale tego to pomocnicy raczej nie zobaczą. Szkoda, że pierwszy mecz jest już 5, ale jeszcze kilku chętnych i jakoś damy radę w dzień-dwa przejrzeć wszystkie ligi, a później z wybranych sam zobaczysz którzy nadają się do reprezentacji.
IMHO wiekiem nie ma się co specjalnie przejmować, teraz trzeba na szybkiego znaleźć 12 która zapewni nam drugie miejsce w grupie. A trening i takie tam zorganizuje się w trakcie sezonu. No chyba, że odpuszczamy ten sezon i nabijamy expa trenującym 18-20 latkom.


Właśnie. Walczyć starszymi graczami, czy budować kadrę oparta na jak najmłodszych, ale za to obiecujących? Ciekaw też jestem, kogo powołają rywale, jakie będzie ich podejście. Póki co, muszę wiedzieć, kto jest najlepszy w naszych ligach. Widzę, że na tym forum ruch niewielki :( Może warto by się było odezwać na forum HT? Skoro spora część gra tu i tam?
Czekam na Wasze opinie.