BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
59236.2 in reply to 59236.1
Date: 11/19/2008 2:36:19 AM
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
964964
Second Team:
Nitra Urpiners
Ahojte,
Rozhodol som sa kandidovať na post trénera našej seniorskej repre. V prvých voľbách som sa ako nováčik potreboval s hrou oboznámiť, v tých druhých som nekandidoval, lebo som vedel, že nebudem mať dostatok času sa repre venovať. A teraz si myslím, že je ten správny čas, lebo mám aj potrebné množstvo času, skúsenosti, úspechov a moju „robotu“ na BB už poznajú viacerí.
Je toho veľmi veľa, čo by sa dalo napísať, no skúsim byť stručný a výstižný, veď priestor na otázky a komunikáciu bude počas volieb dostatočný a kto chodí na forúm vie, že sa tam objavujem často. Takže..

S čím prichádzam?
Mám tituly z druhej ligy (4. sezóna), extraligy (5.,6.sezóna) a Slovenský pohár (6.sezóna).

Čo ponúkam?
Skúsenosti s hrou– patrím k tým, čo hrajú BB od začiatku (3.sezóna),
zároveň pomáham Kifahovi s prekladmi z angličtiny, preto to LA. Skúsenosti = správne použitá taktika = základ úspechu
Strávený čas – podľa mňa sú len dvaja ľudia tráviaci na BB viac času
ako ja a jeden z nich je tréner U21 Slovensko, druhý je LA-kifah.
Skauting súpera, osveta, príprava na zápasy, fórum, sledovanie noviniek
zaberajú čas..
Chuť vyhrávať – Nerád prehrávam a snažím sa spraviť všetko preto, aby
som splnil vytýčený cieľ.

Moja predstava
Skauting súpera – Dôkladný skauting súpera a jeho manažéra tvorí
u mňa základ taktiky. Niekedy sa dá vytušiť, čo súper zahrá, alebo aké
sú jeho zvyky. Keď zvolíte vhodnú protitaktiku v kombinácií so svojimi
silnými zbraňami, máte na výhru s takmer každým. Snažiť sa byť čo najmenej čitateľný pre súperov je rovnako dôležité.
Informácie – Niektorí ste si možno všimli, že som u LaciKeho
kritizoval už v jeho prvom fukčnom období jeho nezáujem o nás, radových manažérov. Ja chcem prinášať vždy dostatok informácií
o reprezentácií. Počas súťažných zápasov našej U21 som ako asistent trénera prinášal štatistické info o súperoch. Informovanosť= zvýšený záujem verejnosti = ľahšia komunikácia = ľahšie plnenie cieľov (hlavne udržanie formy a správny tréning)
Zázemie – Verím, že na BB mám dosť kolegov-priateľov, ktorí mi
budú ochotní pomôcť, ak ich požiadam. Spoločne sa môžeme viacerí
podielať svojou troškou na napredovaní repre.

Ak to mám zhrnúť, reprezentácia je niečo iné ako vlastný tím, ktorý si sám manažér tvorí podľa svojich predstáv a možností, kým v repre pracuje s tým, čo má. Nikto z nás kandidátov, zatiaľ skúsenosti s repre nemá, tak snáď úspechy našich tímov môžu niečo napovedať, navyše vďaka Asasasovi som nakukol do toho ako funguje repre počas tejto sezóny „asistovania“ U21 a chcel by som ho využiť ako poradcu, asistenta, alebo ako to nazvať. Aj preto si myslím, že si svoju šancu pri reprezentácií zaslúžim a bolo by mi cťou ju viesť spolu s Vami.

LA-zajino

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching
From: KifaH
This Post:
00
59236.3 in reply to 59236.1
Date: 11/20/2008 6:39:01 AM
Overall Posts Rated:
3737
Kozo8 napísal:

AHOJTE závisláci :-D , dovolil som si zakandidovat na trenera NT , BB hrám akurat druhu sezonu som v tretej lige , od kedy som sa stal manazerom mojho timu som prehral iba jeden zápas , verim ze uspechy este len pridu a to us v najblizsej sezone (č.7) sa pokusim postupit do druhej ligy , preferujem utocny basketbal a chcem dostat z narodneho timu vsetko co sa da . Mam toho uz vela prestudovaneho a myslim ze to je vidiet ked som so svojim timom ktory bol predposledny dokazal postupit do play off a za celu tu polovicku sezony som prehral az v stvrtfinale playoff ... asi si vravite co tu robim ked nemam ziadne uspechy , ale verim tomu ze by som bol prinos pre NARODNY TIM . . .