BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Leszek Skorupski

[wyb] Leszek Skorupski

Set priority
Show messages by
This Post:
00
77679.1
Date: 2/28/2009 9:19:57 AM
Overall Posts Rated:
299299
Po pierwsze dzięki za poparcie i wszystkie głosy, bycie w finałowej szóstce, wyborów BB, to naprawdę wielka rzecz.

Moje przemówienie znajduje się tutaj (75078.2)

Zawodnicy
Na czas 1 rundy ME, al_said bierze wszystko co najlepsze, by powalczyć o WC.
Przed 2 rundą zaczniemy negocjacje, w sprawie powrotu najlepszych do U21

Mistrzostwa Europy - Cel
Minimalny to chyba przejście 1 rundy.
Maksymalny to medal, miejmy nadzieję, że tego najładniejszego koloru ;)

Scouting w odniesieniu do pomysłu vinniego jonesa(75079.6)

Pomysł jest genialny, ale piekielnie trudny do zrealizowania.
Stworzyć bazę, to akurat najmniejszy problem, już nie raz tworzyłem bazy danej pozycji w HT (za kadencji aswalta, myamlaka i teraz jacek_btl).
Po wprowadzeniu wieku, stało się to trudniejsze, trzeba było przejrzeć kilkaset graczy i napisać coś koło 200 maili :P
W HT występuję pod nickiem LG333, jakby ktoś szukał potwierdzenia :)
Dla C to o ważniejsze są zbiórki, niż blokowanie, z tego co mi wiadomo :D

W pierwszej kolejności należałoby namówić do treningu prezesów, którzy takich zawodników wylosowali w drafcie


To byłoby najlepsze, szczególnie jak mają trenera na odpowiednim poziomie.

Jeżeli nie byli by chętni poprosić ich o odsprzedanie tych graczy. W tym celu należałoby również stworzyć listę prezesów, gotowych takich graczy odkupić i trenować tak jak napisałem.


obawiam się, że ten punkt może być bardzo trudny do zrealizowania... nie wszyscy będą chcieli sprzedać graczy, a znaleźć kluby z odpowiednią gotówką to też nie przelewki...

Z koordynowaniem skautingu, nie będzie problemu, jeśli tylko znajdzie się odpowiednia ilość chętnych do pomocy, to pomysł na pewno się uda :)

Zresztą z tego co wiem, na ten moment skauting ma się całkiem nieźle, należało by go tylko trochę udoskonalić i tym też w razie wygranej zamierzam się zająć :)



Zostało niewiele czasu, jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie odpowiem.

Jeszcze raz chciałbym podziękować za wszystkie głosy i zaufanie, oraz pojedyncze głosy poparcia na BB@



Moje kluczowe posty z debaty na forum, dotyczące kadry:

Osobiście uważam, że NT powinno być priorytetem, w tym sezonie, awans do WC to w końcu priorytet. Więc najlepsi 21 latkowie, jeśli faktycznie będą wzmocnieniem kadry seniorów, powinni tam trafić.

Zresztą uważam, że Polska jest na tyle silna, że nawet bez najlepszych graczy, przejdzie 1 rundę ME bez specjalnych kłopotów (o ile nie będzie miała wielkiego pecha w losowaniu). W 1 rundzie prawdopodobnie będzie tylko 1 silna drużyna, więc powinniśmy dać radę słabszymi zawodnikami.
Natomiast co do 2 rundy mam cichą nadzieję, że najlepsi 21 latkowie, mogli by wrócić do składu, bo widzę sporą szansę na finał...


ehh czyli np zawodnik z potencjalem gwiazda juz nie ma szans tak?


Odp: ma szansę, jeśli to będzie prawdziwa perełka (pensja pewnie pod 7k) :) i trenowany na 1 pozycji, jakiejś wysokiej klasy trenerem (6,7, może 5)

Mam pytanie do kandydatów, konkretnie o otoczkę. Jaką nagrodę przeznaczylibyście na typera i nowy konkurs dotyczący reprezentacji? Czy mógłbym liczyć powiedzmy na 3 zawodników w sparingu (w sumie), na mniej, na więcej, na nic, czy na coś zupełnie innego?


Odp: pewnie, że mógłbyś liczyć na taką nagrodę, myślę, że ostatni sparing w kadencji, mogliby grać, gracze w całości wyłonieni z konkursów :) prowadzeni przez zwycięzcę konkursu :)



Dlaczego głos na Leszka nie będzie stracony?
- największe sukcesy z klubem, spośród finałowej 6 (wygrana w Pucharze Polski, gra w PLK)
- duże doświadczenie w BB
- sporo wolnego czasu, który mogę poświęcić na pracę z kadrą
- dobry kontakt z trenerem seniorów
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, więc współpraca z właścicielami zawodników będzie przebiegać bezproblemowo


Pozdrawiam Leszek

Last edited by Leszek(World Champion) at 2/28/2009 2:14:26 PM

This Post:
00
77679.2 in reply to 77679.1
Date: 2/28/2009 9:34:17 AM
Overall Posts Rated:
2222
Chciałbym spytać o znaczenie określenia "trening na 1 pozycji".
Czy to oznacza że za zawodnik trenuje tylko jedną umiejętność (partię umiejętności - czyli rzuty z dystansu oraz z wyskoku)? Czy może chodzi o to że dany zawodnik jest trenowany adekwatnie dla swej pozycji cały czas (np. SG ćwiczy rzuty, presje, jeden na jeden - wszystko cyklicznie)?

Czy jako kandydat na selekcjonera jesteś zwolennikiem zbilansowanych zawodników, czy raczej specjalistów w 1-2 umiejętnościach?

This Post:
00
77679.3 in reply to 77679.2
Date: 2/28/2009 9:49:33 AM
Overall Posts Rated:
299299
Bardzo dobre pytanie Juniorro :)
Wyjaśnię na przykładzie Centrów :)

Chodziło mi o to, żeby Centrzy trenowali w klubie:
Rzut z Bliska (IS) tylko dla 1 pozycji, w tym przypadku C
Obronę pod Koszem (ID) tylko dla 1 pozycji, w tym przypadku C
Zbiórki (RB) dla 2 pozycji C i PF (tu niestety nie ma opcji dla samych C)

Chodzi mi o to, żeby maksymalizować trening w klubie pod gracza z kadry.
Ja osobiście lubię zbilansowanych graczy, więc widziałbym te 3 skille na wyrównanym poziomie. Choć ciekawą opcją byłoby posiadanie 3 graczy (1 z przewagą IS, 2 z przewagą ID, 3 zbilansowany) :)

Mam nadzieję, ze wyjaśniłem ci problem "trening 1 pozycji"

Jeśli masz inne pytania, dawaj śmiało :)

This Post:
00
77679.4 in reply to 77679.3
Date: 2/28/2009 1:50:46 PM
Overall Posts Rated:
1010
Chęć sukcesu jest.
Zainteresowanie kadrą jest.
Wygrana w PP jest.
Gra w PLK jest.
Czego wiecej chciec?
Więc i mój głos oddany na ciebie jest!
Powodzenia

This Post:
00
77679.5 in reply to 77679.4
Date: 2/28/2009 1:59:26 PM
Overall Posts Rated:
299299
Dzięki za głos :)

This Post:
00
77679.6 in reply to 77679.5
Date: 3/1/2009 4:09:07 AM
Overall Posts Rated:
22
to ja też dam głos na Leszka, największe doświadczenie, gra w PLK, dluga przygoda z HT no i zaangażowanie(mam nadzieje)

From: Rafalski

This Post:
00
77679.7 in reply to 77679.6
Date: 3/1/2009 4:16:35 AM
Overall Posts Rated:
1818
Mały offtop :P

dluga przygoda z HT


No tak to bardzo ważny argument :P

This Post:
00
77679.8 in reply to 77679.1
Date: 3/1/2009 5:13:39 AM
Overall Posts Rated:
2929
Masz moj glos.
Moim zdaniem najlepszy kandydat na to stanowisko. W poprzednich wyborach byl dwa glosy za wybranym hatchetem.

pzdr - c77™
This Post:
00
77679.9 in reply to 77679.6
Date: 3/1/2009 6:49:08 AM
Overall Posts Rated:
299299
Dzięki za głos :)

This Post:
00
77679.10 in reply to 77679.8
Date: 3/1/2009 6:50:05 AM
Overall Posts Rated:
299299
Dzięki za głos :)
Mam nadzieję, że tym razem 2 głosów nie braknie ;)

This Post:
00
77679.11 in reply to 77679.10
Date: 3/1/2009 6:58:10 AM
Overall Posts Rated:
88
łatwość w nawiązywaniu kontaktów

a ja myślałem, że to tylko ze mną:P, no ale niech Ci będzie masz mój głos