BuzzerBeater Forums

Βοήθεια – Ελληνικά > Ερώτηση για draft

Ερώτηση για draft

Set priority
Show messages by
From: BORBA
This Post:
00
90836.1
Date: 05/21/2009 02:22:13
BORBA B.C.
II.2
Overall Posts Rated:
338338
Επιτέλους σήμερα βγήκαν τα draft... έχω έναν SG με με αξιολόγηση Α- και προοπτική 3 μπαλίτσες... τι προοπτική πιστεύετε ότι θα έχει τελικά?... αξίζει να τον έχω στις πρώτες μου επιλογές???

From: nikos64

This Post:
00
90836.2 in reply to 90836.1
Date: 05/21/2009 04:04:33
Overall Posts Rated:
303303
Για την προοπτικη του μονο εικασιες μπορω να κανω τωρα για αν τον βαλεις στις πρωτες επιλογες ειναι αλλο θεμα που εξαρταται απο τι εχεις και τι προπονεις και φυσικα απο τα στατιστικα του και την ηλικια του .
Γνωμη μου προπονεις πχ ψηλους και τους εχεις ηδη φτασει σε ικανοποιητικο επιπεδο τοσο ωστε αλλος ενας να σου ειναι αχρειαστος ε παιρνει μαλλον διαλεγεις παλι ψηλο ετσι ωστε να μπορεσεις να πουλησεις σε καλη τιμη εναν απο τους υπαρχοντες και στην συνεχεια να αγορασεις καποιον σε θεση που χρειαζεσαι ετσι δεν αποδυναμωνεις την ομαδα σου στους ψηλους και βελτιωνεις με αγορα αλλη θεση. Δεν ξερω αν υπηρξα σαφης , αν εχω δικιο αυτα πιστευω εγω δεν ειναι ανεξαρτητα τα ντραφτ απο ολο τον σχεδιασμο που εχεις κανει για το παιχνιδι.
Βεβαια εσυ ,οπως και εγω διαλεγουμε τελευταιοι αν και στην κατηγορια που ειμαστε μπορουμε να εχουμε παικτες απο τις 10 πρωτες επιλογες μας .