BuzzerBeater Forums

BB Poland > NT - Przemówienia kandydatów

NT - Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: hatchet
This Post:
00
93490.2 in reply to 93490.1
Date: 6/2/2009 2:22:13 AM
Overall Posts Rated:
99
No to "hir łi go" :)

Zgodnie z pewnymi zapowiedziami, które pojawiły się przy okazji ostatnich wyborów U21 znowu pojawiam się na arenie BB aby wszystkim uprzykrzać dnie i noce ;)

O mnie słów kilka:
W zasadzie to jestem. Mam ... 23 (jeszcze przez chwile) lata, studiuje sobie, pracuje sobie, słowem żyje ;)

Ja i BB:
No tak, to już dłuższa historia ;)
- część antyczna:
W BB od początku polskiej ligi.
mistrzostwo III.10
mistrzostwo II.4
2 x 1/4 PP
- część nowożytna (ostatnie 3 sezony)
3 sezony w PLK w tym 2 x w PO (obie porażki z późniejszym mistrzem kraju)
Zdobywca PP w 8 sezonie ;)
2 x 1/2 PP
- historia najnowsza
W BBB już przeszedłem pierwszą rundę ;)

Ja i Kadra:
Temat rzeka.
Z dorosłą kadrą od czasów Tripawa jako scaut.
Później scautowałem u al_saida.
Potem wybrano mnie trenerem U21 za co bardzo dziękuje.
Razem ugraliśmy to i owo. Bijąc 3/4 Europy jak to ktoś ostatnio zauważył, ale jeszcze 1/4 została do pobicia ;)
Awansowaliśmy do Mistrzostw Europu u21. Tu wygraliśmy nawet ze 2 mecze ;)
W Pucharze Pocieszenia doszliśmy do półfinału.
Ostatnio na wakacjach od kadry, ale czasem należy wrócić ;)
No i ten Roch Kups ... jakoś tak trwa w tej kadrze i w drużynie Pssycholi.

Moja wizja kadry:
O mamo, co ja niby mam tu wpisać.
Jestem bardzo elastyczny, w kadrze mogę grać wszystko. Mimo iż w klubie hołduje atakowi z obwodu, kadra daje doskonałe możliwości gry LI czy nawet PtB ;)
Co do zawodników, najwyższa pora dokonać przewrotu i zakończyć z przytupem to co zaczął al_said czyli połączyć rutynę z młodzieżą :)
Poza tym, grają najlepsi, a co zagramy jest sumą umiejętności rywali i naszej formy ;)

Cele:
Utrzymanie pułapu jaki wywindował al_said.
Bedzie ciężko ;)

Dlaczego ja:
Bo ja ich (prawie) wszystkich znam :)
Hatchet coenecting pokolenia polskiego BB.
Ze mną będzie radośnie i z przytupem ... albo w dół albo w górę.

Last edited by hatchet at 6/2/2009 4:06:44 AM

This Post:
00
93490.3 in reply to 93490.2
Date: 6/2/2009 9:51:22 AM
Overall Posts Rated:
00
Walczyć do końca i tylko nie pressing!!!


Widzę, że hatchet jest poważnym kandydatem do objęcia posady, ale ja postaram się kilka głosów ugrać.

o mnie : Mam 15 lat. to jest mój 3 sezon, więc za bardzo nie mam doświadczenia.

osiągnięcia: i tu jest pies pogrzebany. nie wygrałem żadnej ligi, ale w następnym sezonie szukam mocnych wzmocnień zza granicy.

kadra klubu: mój zawodnik Wojciech Busz jest poszukiwany przez reprezentacje U21, więc z trenowaniem jestem już oswojony :)

Kadra: Moim zdaniem Polska kadra jest najlepszą na świecie co prawie pokazał już al_said. Ja chcę dopełnić formalności. Tak się stanie tylko gdy mnie wybierzecie.


Pomysł na kadrę: Od początku śledzę poczynania najlepszych klubów świata i widzę, że często zmieniają taktykę w zależności od poziomu umiejętności rywala. Ja staram się do nich dopasować. Skoro to mój 3 sezon to jestem doświadczony w takim sposobie. Wiem, że to nie jest oryginalne, ale uwierzcie mi, że to pomaga.
Skoro Wojciech Busz (dział kadra klubu) jest szukany przez U21 to znaczy, że to ja go tak podszkoliłem, więc o treningi się nie martwcie;)

Cele: utrzymanie formy kadry al-saida i oczywiście to co każdy chce, mistrzostwo świata oraz jak najlepiej wypaść na wyborach;)

Więc jak mówiłem gdybym nie kandydował głosowałbym na hatcheta i myślę , że on jednak wygra. Byłbym zadowolony z każdego głosu, bo kandyduję pierwszy raz.

Hasło mojej kampanii: Walczyć do końca i tylko nie pressing!!!

Byłbym też zadowolony z pracy skauta.

Dziękuję!

Last edited by tekensp20 at 6/4/2009 3:26:40 PM

From: KrajanV
This Post:
00
93490.4 in reply to 93490.1
Date: 6/2/2009 4:15:54 PM
Overall Posts Rated:
11
Gra na 100%

Witam wszystkich managerów z naszego świata gry.

Mam 17 lat, ciągle się uczę i oczywiście gram w BuzzerBeater ;)

Jestem kandydatem do objęcia posady Selekcjonera Reprezentacji Polski. Wiem że to odpowiedzialna funkcja, jest ciągła presja na wyniki reprezentacji, ze strony innych graczy (czyli nas wszystkich) ponieważ to reprezentacja reprezentuje naszą całą ligę.

Jestem pewien że do kadry wniósłbym wiele nowych rozwiązań i ciekawych taktyk. Graczy wybierałbym bardzo rozważnie i przemyślanie, oczywiście tych najlepszych jacy są dostępni.

Niestety nie ma tak dużego doświadczenia w grze jak hatchet, ale z każdym kolejnym meczem ono rośnie. Podchodząc do spotkania myślę tylko o wygranej. Zespół zazwyczaj ustawiam ofensywnie, ale kiedy przychodzi zagrać z lepszą drużyną nie stawiam w pełni na atak, ale też nie wycofuje się w pełni.
Wybierając skład na s-kadrze starałbym się ustawić ją na 100% czyli maximum umiejętności zawodników jakich mam do dyspozycji.

Moje hasło w kampanii to: GRA NA 100%.
Czyli że gramy o wszystko najwyszą pule jaką tylko można. Nie ma ważnych i nie ważnych meczów, są tylko decydyjące i nie.

Z góry dziękuje za głosy oddane na moją osobę. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania dotyczące mojej kandydatury proszę piszcie na moją pocztę ;)

This Post:
00
93490.5 in reply to 93490.1
Date: 6/2/2009 5:16:41 PM
Overall Posts Rated:
00
Witam!

Coś o Sobie.

Mam 24 Lata i Jestem w Życiu Codziennym Trenuję Młodych Utalentowanych Koszykarzy. Sądzę Że Jest To Na Pewno Dla Mnie Uproszczenie Gry BuzzerBeater!

Kadra.

Powołam Najlepszych i Postaram Doprowadzić Ich Do Mistrzostwa. Poświęcę Tej Grze Wiele Czasu Który Później Będzie Efektem Wygranych.

Dlaczego Ja?

Wiem Że Bierze Bardzo Dużo Osób Udział w Tej Kandydaturze i Wszystkim Życzę Oczywiście Powodzenia :) Ale Naprawdę Postaram Się Doprowadzić Naszą Reprezentację Do Mistrzostwa!

Mowa Końcowa.

Nie Pozostaję Mi Nic Tylko : PROSZĘ O GŁOSY NA MNIE! Z Góry Dziękuję Za Każdy Głos!

Last edited by adi23 at 6/2/2009 5:30:41 PM

From: bygone

This Post:
00
93490.6 in reply to 93490.2
Date: 6/2/2009 8:38:11 PM
Overall Posts Rated:
00
o sobie
Mam 21 lat, jestem studentem geografii na UMK w Toruniu, stąd niewyobrażalna ilośc olnego czasu na buzzerbeater i hattrick :)

Ja i BB:
postawiłem na młodzież i wylosowane przeze mnie osoby w drafcie, stąd dwukrotnie z rzędu spadek z ligi, w tym sezonie udało się awansować, dalej trenuje "swoich" i jestem w tym sezonie dobrej myśli..

Moja wizja kadry:
run and gun
Kadra musi być jak John Rambo w Rambo, po prostu wejść i rozwalić wszystkich.. Jestem bardzo elastyczny, w kadrze mogę grać wszystko.Chciałbym postawić, tak samo z resztą jak w klubie na młodych zdolnych..

Cele:
walka i zdobywanie doświadczenia

Dlaczego ja:
bo polskiej reprezentacji przyda się ktoś z poza środowiska, z nowym świeżym pomysłem na prowadzenie kadry :)

Last edited by bygone at 6/2/2009 8:39:21 PM

This Post:
00
93490.7 in reply to 93490.2
Date: 6/3/2009 4:15:27 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Lejdis end dżentelmen:)
Długo się zastanawiałem czy spróbować swych sił w walce o tą zaszczytną funkcję.No ale dałem się przekonać pewnej osobie i jakby co to będzie na niego;)

Cosik o mnie
Wbrew temu co mówi nick-nie jestem prezydentem;)A przynajmniej na razie...;)
Mam już trochę latek,doświadczenia życiowego i fajną rodzinkę:)Pracuję i jakby trochę zawodowo zajmuje się piłką nożną...Kiedyś już o tym wspominałem:)
BB jest moją pasją.Serio.Nie myślałem że tak można uzależnić się od tego ale co tam-dobrze mi z tym

Doświadczenie,sukcesy...?
W BB jestem od połowy 4 sezonu a więc już deko czasu jest...Początki były trudne ale teraz z każdym kolejnym meczem wydaje mi się że jestem co raz bardziej wprawionym graczem.
Nie mogę się pochwalić sukcesami jak hatchet,Leszek Skorubski czy al_said bo przy nich to ja jestem pod tym względem mały miki;)No ale z tego co dotychczas osiągnąłem wymienić mogę awans do 3 ligi,finał jako beniaminek w 3 lidze i minimalna porażka z drużyną dowodzoną przez naszego reprezentanta Mikulskiego...Chociaż jego udało mi się zatrzymać;)
Jeśli gracz w kadrze to też sukces-to od tego sezonu mam takiego w U21 Kanady.
A i wygrałem(fuksem;)konkurs na mecze reprezentacji-co łatwe nie było.Kto startował ten wie...A więc chyba mam zmysł taktyczny co może zagrać selekcjoner przeciwnika...

Ja w BB...
Jestem skautem reprezentacji i moimi podopiecznymi są C z poprzedniego draftu.
Mam nadzieję że moja praca przyniesie korzyść przyszłemu selekcjonerowi U21.
Bywam dosyć często na forum i co niektórzy pewnie mnie trochę zdążyli poznać.
Piszą też do mnie na BB maila managerowie z niższych lig(i nie tylko)prosząc o to bym im pomógł w grze.Zawsze powtarzam że jeśli będę umiał to pomogę,choć wiem że przynajmniej kilka osób mogło by zrobić pewnie lepiej ode mnie...

Pomysł na kadrę
Nie jestem zwolennikiem rewolucji.Skoro coś dobrze działa to należy dbać o to by nadal tak było i dopasowując pewne elementy działało lepiej.Mamy kilku zawodników którzy skończyli karierę w U21 i czas wykorzystać ich na maxa w dorosłej kadrze.
Jestem gorącym zwolennikiem pomysłu który kiedyś na forum zapodał vinnie_jones że kadra to nie tylko selekcjoner ale sztab ludzi,którzy pod nadzorem selekcjonera wspólnie działają na rzecz dobra naszej reprezentacji.Dlatego też będę chciał współpracować z kilkoma osobami...I jeśli mój pomysł się uda to nie będzie to mój sukces ale naszej grupy,no i polskiej społeczności BB.
Uważam że al_said wykonał przez dwie kadencje kawał dobrej roboty i dorównać jemu będzie niezmiernie trudno.Chciałbym korzystać z jego ogromnej wiedzy i doświadczenia i wierzę że mógłbym na to liczyć.

Dlaczego ja...?
Żeby hatchet miał konkurenta;)
A tak poważnie to mogę dać naszej reprezentacji swój czas,pasję i poświęcenie tej grze.Wierze iż sobie poradzę i że wszyscy będziemy dumni z naszej drużyny:)
Jeśli ktoś uważa że warto oddać na mnie swój głos to bardzo dziękuję


PS.Zapraszam do zadawania pytań w wątku debaty:)



Last edited by Mr.President_ELIT at 6/5/2009 6:58:22 PM

From: repta2
This Post:
00
93490.8 in reply to 93490.7
Date: 6/4/2009 8:06:09 AM
Overall Posts Rated:
1414
O mnie słów kilka:
Mam 16 lat, póki co szkoła jest ważna, ale.... życie swoje mam lubię się pobawić :)

Ja i BB:
4 sezony w 2 lidze, dwa razy play-offy za 3 razem po wyprzedaży niemal całej kadry zająłem 5 miejsce a w ostatnim sezonie odpadłem po barażach z drużyną Aleksa W.
Teraz 3 liga ostatni sezon półfinał w tym sezonie licze na więcej

Ja i Kadra:

Cóż, niewielkie doświadczenia a właściwie żadne, jedyna moja styczność z kadra to kilkanaście postów w wątkach meczowych i kiedyś trening gracza ocierającego się o kadrę, chyba nawet kilka spotkań chłopak zagrał (Benedykt Mac)

Moja wizja kadry:
Cóż chciałbym abyśmy walczyli jak równy z równym z Hiszpanią czy Włochami, oczywiście granie z przeciwnikami uzależniałbym od ich formy i tego co grali wcześniej. Mam doświadczenie z taktykami i z obwodu i z trumny, poznaję PtB :)

Cele:

Utrzymanie pułapu jaki wywindował al_said.-->może uda się powalczyć o coś więcej :)


Dlaczego ja:
Ktoś musi walczyć z hatchetem :D

This Post:
00
93490.9 in reply to 93490.8
Date: 6/5/2009 12:44:42 PM
Overall Posts Rated:
00
Mam 20 lat
TO mój drugi sezon
Ze mną kadra zdobędzie MISTRZA.

This Post:
00
93490.10 in reply to 93490.9
Date: 6/5/2009 4:07:31 PM
Overall Posts Rated:
1818
Przepraszam, ale musze to napisać :D

Znalazłem kandydata, na którego warto zagłosować :P