BuzzerBeater Forums

Latvija - I.1 > 13.karta

13.karta

Set priority
Show messages by
From: latvian
This Post:
00
9445.1
Date: 12/8/2007 3:14:49 PM
Overall Posts Rated:
00
Shodien peedeejaa kaarta pirms All-stars game. Deelj All-stars game shonedeelj buus tikai viena speele liigaa. Taatad turpinaasies abu konferencu savstarpeejaa reekinu kaartoshana. Iepriekseejaa kaartaa bija 7:1 Great labaa. Big shajaa kaartaa noteikti centiisies pieraadiit, ka taa bija nejaushiiba vai tikai nejausha apstaaklu sakritiiba. Protams, veel jau paliek All-stars game.
Par savu speeli. Esmu pamaniijis, ka maneejo shiis dienas pretinieki dzelzaini ir pietureejushies pie sheemas katrai uzvarai atbildeet ar diviem zaagiem. Respektiivi, peec katras uzvareetaas speeles seko divas zaudes peec kaartas (es runaaju tikai par liigu) un taa visu sezonu. Tagad peec iepriekseejas uzvaras jenoti jau ir zaudeejushi divas reizes taa kaa vajadzeetu sekot uzvarai :D Nu luuk, tapeec speele no shaada redzes viedokla solaas buut intresanta ;)

From: xxxxxxx

This Post:
00
9445.2 in reply to 9445.1
Date: 12/8/2007 3:27:40 PM
Overall Posts Rated:
00
mani nedaudz apbēdināja manas komandas vispārējā gatavība
pasliktinājās par aptuveni 15% (spriežot pēc DMI).
Mana komanda tiekas ar Aligatoriem būs interesanti...

From: latvian
This Post:
00
9445.3 in reply to 9445.2
Date: 12/8/2007 6:28:54 PM
Overall Posts Rated:
00
Jaasecina, ka Big shoreiz bija paaraaka ar 5:3. Great savas uzvaras paneema liiderkomandas - Tvarkele, BC Visu Latvijai, BK Ruba.

From: xxxxxxx

This Post:
00
9445.4 in reply to 9445.3
Date: 12/8/2007 7:02:16 PM
Overall Posts Rated:
00
lai jau tik arī viņiem kāds prieciņš
Būs kādreiz jāpapēta ar kādiem rezultātiem visbiežāk noslēdzas konferenču pirmā četrinieka komandas (savstarpējā cīņā).
Mani patīkami pārsteidza mana komanda, kura ļoti pārliecinoši uzvarēja aligatorus.