BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Mr.President

[wyb] Mr.President

Set priority
Show messages by
This Post:
00
94920.1
Date: 6/6/2009 5:05:00 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Bardzo dziękuję za oddane dotychczas na mnie głosy. Również dziękuję za wszystkie miłe i wspierające mnie słowa kierowane bezpośrednio do mnie. Udało mi się przekonać wiele osób że to ja mogę dać kadrze wiele czasu i poświęcenia, że mogę sprawić aby ugruntowała i umocniła ona swoją pozycję wśród czołowych reprezentacji na świecie. Wiem że wielu z was waha się czy warto postawić na kogoś takiego jak ja. Mam nadzieję że przez te kilka dni do ostatecznego rozstrzygnięcia zdołam was przekonać że mogę zastąpić al_saida i godnie razem z naszą drużyną reprezentować naszą społeczność.

Jak napisałem w wystąpieniu wyborczym nie planuję żadnej rewolucji w reprezentacji. Chciałbym oprzeć szkielet drużyny na dotychczasowych filarach poważnie wzmacniając ich zawodnikami, którzy w ubiegłym sezonie skończyli występy w U21.Powoli dochodzimy do czasu kiedy to młodzi, dobrze szkoleni zawodnicy wyprzedzają w umiejętnościach dotychczasowych reprezentantów. Dlatego z sezonu na sezon będzie ich grało w reprezentacji coraz więcej. Dlatego też będę ściśle współpracował z selekcjonerem kadry U21 i jeżeli będzie taka potrzeba korzystał również z tamtych zawodników, zresztą podobnie jak to miało miejsce w poprzednim sezonie kiedy Wiśniewski czy Rybaczuk wzmacniali kadrę al_saida.

Chciałbym podtrzymać dotychczasowy system skautów, bo wiem że to dobrze działa i w większości wypadków sprawdza się. Myślę że skauci którzy dotąd wykonywali kawał dobrej roboty nadal będą chcieli ciągnąć ten wózek razem ze mną:)Jestem przekonany że warto realizować pomysł vinnie_jonesa dotyczący powstania sztabu osób chętnych do pomocy selekcjonerowi. Sztab ten zajmował by się rozpoznaniem rywala poprzez przeglądanie forum krajowego, obserwacji reprezentantów innych krajów na TL co mogło by ułatwiać rozpracowanie rywala przed meczem. Chcę aby współpracowały ze mną też osoby wyszukujące polskie talenty na TL i pomagające znaleźć takiemu zawodnikowi klub w Polsce. Są już osoby chętne do współpracy ze mną ale przyjmę każdą pomoc od tych co będą mogli ją zaoferować.

Pierwszym poważnym sprawdzianem dla nowego selekcjonera będą eliminacje do Mistrzostw Europy. Jak już wspomniałem w debacie losowanie mieliśmy dobre w dużej mierze dzięki al_saidowi i wynikom osiągniętym przez reprezentację pod jego wodzą. Uważam że powinniśmy wygrać tą grupę ale jak zajmiemy drugie miejsce też będę zadowolony. Celem nadrzędnym nie jest bowiem wygranie grupy eliminacyjnej ale jak najlepsze zaprezentowanie się w turnieju finałowym. Chciałbym przystąpić do niego z maksymalnym możliwym entuzjazmem… W turnieju finałowym celem minimum będzie zakwalifikowanie się do pierwszej trójki w grupie co da nam baraże do Mistrzostw Świata. Uważam że to jest cel jak najbardziej realny. Świetnie było by zdobyć medal ale tego obiecać nie mogę… Kolejny cel to awans do Mistrzostw Świata i jak najlepszy tam występ. Mamy silną reprezentację i uważam że to nie my mamy obawiać się rywali a oni nas! Wierzę że już wkrótce nadejdą czasy iż grając z Hiszpanią ich selekcjoner dziesięć razy pomyśli zanim zdecyduje się na TiE… Jednocześnie obiecuję że nigdy ale to nigdy nie oddam meczu walkowerem! Nawet jakbym tym miał przegrać awans… Wolę walczyć i przegrać 26 punktami, niż tchórzyć jak ten gość z Chile i poddając się liczyć na korzyści z tego. Jeśli ktoś tego ode mnie by oczekiwał to niech na mnie nie głosuje… Będę odważnym selekcjonerem. Nie boję się ryzyka. Ci co znają mój klub wiedzą o tym doskonale… Ryzykując można sporo stracić… ale jeszcze więcej zyskać…

Kończąc tą przydługą i nudną ;)wypowiedź chciałbym jeszcze raz podziękować dotychczasowemu selekcjonerowi za to co zrobił dla reprezentacji. Dzięki niemu jesteśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy. Zrobię wszystko co mogę abyśmy wspięli się o kolejny stopień w drodze na szczyt. Jeśli udało mi się przekonać kogoś do siebie to proszę o głos poparcia.



Last edited by Mr.President_ELIT at 6/6/2009 5:27:50 AM

This Post:
00
94920.2 in reply to 94920.1
Date: 6/6/2009 5:11:47 AM
Overall Posts Rated:
11
Masz mój głos! ale wyrzuć ostatnie zdanie z przemowy o innych kandydatach, to są wybory musisz przekonywać tylko do siebie:] Trzeba jeszcze powiedzieć, że któryś z kandydatów ukradł 30 tysięcy złotych i że jest ze Stanów a my chcemy trenera Polaka (Wilkowyje story;).

This Post:
00
94920.3 in reply to 94920.2
Date: 6/6/2009 5:16:26 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Dzięki za głos:)Nie będę wyrzucał ostatniego zdania-niech zostanie jak było w oryginale.Jak kogoś nie przekonałem wcześniej to ostatnie zdanie nic nie zmieni.

This Post:
00
94920.4 in reply to 94920.1
Date: 6/6/2009 5:21:35 AM
Overall Posts Rated:
88
Zadałem 2 poważnemu kandydatowi, zadam więc i Tobie:)

1. Co sądzisz o umawianiu się na 2TiE?
2. BBcy zapowiedzieli koniec FA czy przewidujesz powołania graczy do kadry tylko po to, żeby ich ratować przed "śmiercią"?
3. Na TL'u był JW, pewnie tam wróci, zaraz wyląduje tam AW czy widzisz jakieś rozwiązania tego tematu?

From: Dejvidd

This Post:
00
94920.5 in reply to 94920.2
Date: 6/6/2009 5:25:47 AM
Overall Posts Rated:
188188
To 'Jeśli uważacie, że nie [...]'? Wywal to, psuje cały dobry efekt! Jak mam głosować na kogoś, kto do końca nie jest sam do siebie przekonany? ;)

This Post:
00
94920.6 in reply to 94920.5
Date: 6/6/2009 5:27:31 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
OK.Skoro to drugi taki sam głos znaczy coś w tym jest:)Już poprawiam:)

This Post:
00
94920.7 in reply to 94920.4
Date: 6/6/2009 6:05:00 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
1.Powiem tak-w klubie tak,w kadrze trochę sceptycznie na to patrzę po meczu Izrael-Holandia...Wiem że to jeden przypadek na kilkanaście ale zdarzył się i może się powtórzyć.Ale nie mówię kategorycznie nie.Może się zdarzyć 2xTiE ale sporadycznie i z selekcjonerem do którego będę miał przekonanie.
2.Jeśli taki gracz będzie w kadrze potrzebny to tak.Jeśli mamy innego podobnego,który mógłby go zastąpić to szkoda blokować mu miejsce.
3.Najlepszym rozwiązaniem było by jeśli któryś z rodzimych prezesów miałby dostateczne środki aby przygarnąć takiego zawodnika.Niestety jeszcze na takim etapie nie jesteśmy i pewnie trafią oni gdzieś do południowych krajów...Tym nie mniej liczę na to że za kilka sezonów będziemy mieli kilka klubów które poświęcą się dla kadry i będą dla nich...domem;)

This Post:
00
94920.8 in reply to 94920.2
Date: 6/6/2009 6:15:45 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
A jednak wyrzuciłem to ostatnie zdanie...skoro słyszę kilka takich samych głosów że jest źle to nie będę się upierał że jest dobrze:)

This Post:
00
94920.9 in reply to 94920.1
Date: 6/6/2009 6:18:57 AM
Overall Posts Rated:
2121
Masz mój głos i pełne poparcie;] Ale o tym doskonale wiesz.

Powodzenie!

This Post:
00
94920.10 in reply to 94920.7
Date: 6/6/2009 6:19:42 AM
Overall Posts Rated:
179179
Mam parę pytań:

1.Jakie konkretne cele stawiasz przed sobą i reprezentacją na swoją kadencje ? Np. które miejsce na ME ( MS ) uznasz za satysfakcjonujące, które za sukces ?
2. Jakie są Twoje atuty w porównaniu do obecnego selekcjonera?
3. Opisz pokrótce swoją wizję budowania tzw. otoczki wokół kadry? ( charakterystyka rywali, analizy, statystyki, konkursy ) nie ukrywam ze to co robił obecny selekcjoner jest zadowalające w porównaniu z kadra U21. co zresztą widać po ilości wpisów w watkach.


This Post:
00
94920.11 in reply to 94920.9
Date: 6/6/2009 6:20:10 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
No co Ty?To dla mnie zaskoczenie;)
Wielkie dzięki!!!