BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Polska - Australia

[NT] Polska - Australia

Set priority
Show messages by
From: B.B.King

This Post:
00
188209.10 in reply to 188209.9
Date: 6/28/2011 7:25:25 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Swietne staty.
Na pewno krajowy rekordzik pod kątem sumy statów. Światowy raczej nie.
Jeśli chodzi o poszczególne staty to w tym meczu padł nowy rekord (kadencji) w obronie pod koszem oraz w zbiórkach. W płynności oraz obronie na dystansie wyrównane rekordy kadencji. Za to oba rzuty miewaliśmy już lepsze.
A jak to wygląda w porównaniu z poprzednimi kadencjami to nie wiem - mogły być mecze gdzie broniliśmy i atakowaliśmy z określonych kierunków, więc wybrane formacja mogła być wyżej oceniona. No i jeszcze trzeba by sprawdzić czy w w jakiś meczach z dogrywkami nie były wyższe (dogrywki podbijają staty, to mi wygląda, jakby przy jednej dogrywce staty są powiększone w stosunku 53/48 w porównaniu do normalnych.
Znów PtB... bardzo ciekawe:)

A niektórzy twierdzą, że to nudne ;-)
Więc sam już nie wiem co o tym myśleć ;-)
Zaczynam podejrzewać, że kostka losująca taksę się jednak zacięła, bo rysuje się pewna prawidłowość ;-) I zaczynam mieć obawy, że rywale mogą nas niedługo rozgryźć jaką taksą gramy ;-) Chociaż na czacie tydzień temu podczas meczu z Uruk-hai Urugwajczyk pytał (cytuję luźno z pamięci) "czy gramy to co zwykle". A więc jednak nie miał pewności, czyli jeszcze nas nie rozgryźli ;-)

Co do samego meczu to rywal nie zawiesił wysoko poprzeczki.
Ocena 22,0 Wisniewskiego jest rekordem (przynajmniej w tej kadencji).
Ocena 21,0 Podniesinskiego jest rekordem jeśli brać pod uwagę obrońców.
Ta dwójka to obecnie najbardziej zmutowany (pensja) oraz najbardziej wszechstronny (suma) zawodnik z polskim paszportem.
No i ciekawostka - Rakus otarł się o tripple-double. Zabrakło niewiele - jednej zbiórki i jednej asysty. Szkoda że się nie udało, uwielbiam takie różne statystyczne osiągnięcia. Przy okazji chyba zrobił rekord asyst w meczu w tej kadencji. Nie tak źle jak na Centra. Dodatkowo żeby był komplet wszystkich indywidualnych zdobyczy to podparł występ blokiem i przechwytem.
Chilijczycy oraz Hiszpanie spierają się pomiędzy sobą na forach kto jest najlepszym zawodnikiem w świecie BB - Tapia czy Zuya. A być może trzeba będzie ich uświadomić, że to spór o drugą i trzecią lokatę i że Rakus ich pogodził ;-)

From: aimar

This Post:
00
188209.11 in reply to 188209.10
Date: 6/28/2011 8:07:50 PM
Overall Posts Rated:
16491649
Oceny Wiśni i Podniesińskiego rzeczywiście imponujące. Naprzeciwko nich staneli dużo słabsi zawodnicy stąd pewnie te noty.
Mnie frapuje bardziej jakim cudem ten Klaczyński ( z mikrą pensją 44k) zagrał na 18'stkę!?:)


Oby to nie było appogeum tej drużyny i zeby najlepszą dyspozycję osiągneli- dajmy na to w finale.


Na poziomie reprezentacyjnym obrona MtM vs PtB to optytmana taktyka zdaje się, więc skoro nikt nie moze nas zatrzymać losuj dalej PtB i licz na łut szczęścia:)





Last edited by aimar at 6/28/2011 8:14:15 PM

From: B.B.King

This Post:
11
188209.12 in reply to 188209.11
Date: 6/29/2011 6:29:46 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Oceny Wiśni i Podniesińskiego rzeczywiście imponujące. Naprzeciwko nich staneli dużo słabsi zawodnicy stąd pewnie te noty.
Faktycznie wydaje mi się, że gdy się gra z lepszym przeciwnikiem to oceny zawodników bywają gorsze, a jak ze słabszym to lepsze. Oczywiście Australia to nie są słabeusze, ale w tym tygodniu słabiej trafili z formą, możliwe także, że ostatnio trochę wypstrykali się z entuzjazmu.
Mnie frapuje bardziej jakim cudem ten Klaczyński ( z mikrą pensją 44k) zagrał na 18'stkę!?:)
Coś tam jednak umie grać. W przyszłym tygodniu gramy z Chile, którzy też mają podobnego wymiatacza ;-) Nawet był ten zawodnik dosyć mocno komentowany na naszym forum ;-) Teraz ma 51k ale bardziej się boję, że mają w składzie nowego, z pensją 38k ;-)
Na poziomie reprezentacyjnym obrona MtM vs PtB to optytmana taktyka zdaje się
Co do tego to akurat nie jestem za bardzo przekonany, natomiast najgorsza opcja to też na pewno nie jest.