BuzzerBeater Forums

Yardım – Türkçe > oyun motoru

oyun motoru

Set priority
Show messages by
This Post:
11
215124.10 in reply to 215124.6
Date: 4/27/2012 11:29:43 AM
Overall Posts Rated:
198198
Can sen gelene kadar burda herkes birbirini rahat rahat anlıyodu nolduysa senden sonra oldu :)

This Post:
00
215124.11 in reply to 215124.10
Date: 4/28/2012 7:52:38 AM
Overall Posts Rated:
4747
ya benim eski hesabımdada normaldi nedense bu hesapla beraber oldu :D kapatmasaydınız o hesabı ne güzel anlaşa dururduk :D

This Post:
11
215124.12 in reply to 215124.11
Date: 5/5/2012 5:06:36 AM
Overall Posts Rated:
426426
genel olarak bu tür oyunlarda motor önce iki takımı tartıyor sonra işin hikaye kısmı yazılıyor galiba..

takımları tartarken de genel olarak karşılaştırmanın yanında oyuncuların birebir karşılaştırıldığına da inanıyorum ...oyuncularınızın bir maçtaki hucum yüzdesi asist reb gibi performansı karşısındaki oyuncuya göre değişiklik gösteriyor..ama bu değişiklik çok da fazla olmuyor ... oyuncuların standart biir performansı var karşısındaki takım gücü ve oyuncuya göre bu standart performans aşağı veya yukarı yönde biraz sapıyor ..
şunu demek istiyorum karşılaştırmalı takım değerleri ( reb pas hucum def vs vs aklınıza ne gelirse ) bizim lehimize ise oyuncumuz daha iyi yüzdeler çıkartıyor ..örnek takım rebauntumuz toplamda daha yüksek ise berbat rebauntlu adamımız bile reb alabiliyor..karşısındaki adam aynı yetenekte daha iyi ise oyuncumuzun performansı biraz düşüyor karşısındaki adamın rebi düşükse oyuncumuzun reb performansı biraz daha artıyor..
biraz karışık oldu özetleyeyim == aklınıza gelen her yetenekte takım seviyemiz rakipten iyiyse oyuncumuz kendi standart performansının üstüne koyarak oynar....karşısındaki adam aynı yetenekte zayıf ise oyuncumuzun o yetenekteki performansı biraz daha artar..ama karşılaştırmalı takım ratingleri karşısındaki adamın etkisine göre daha önemli...
bu bilgilerin doğruluğuna emin değilim tüm maçları canlı takip ederek çıkardığım sonuçtur :)))