BuzzerBeater Forums

Eesti - II.4 > 23 HA

23 HA

Set priority
Show messages by
From: Mulk

This Post:
22
238371.10 in reply to 238371.9
Date: 3/14/2013 2:00:31 PM
Overall Posts Rated:
10991099
Ok. Väga armas. Lihtsalt sellist suhtumist ei olnud tükk aega näinu, kui üldse ja tegi kuidagi tahtmise poisilt küsida, kas peale kahte mängu hooajal on võimalik juba öelda, et hooaeg on pekkis ja kõik ebaõnnestunuks lugeda. Ei tea, kas sellest saadi iroonia all aru vm.

Kui su küsimuses oli irooniat, siis sellest ma aru ei saanud. Rooside huumorist küll. :)

Ja tegelikult ei saa siiani aru, mis sa mulle kirjutasid. Võid täpsustada mis tähendab "hakkab õigeks".

Foorum eeldab suhtlust. Tuli mees, kirjutas, pani elu foorumis kihama = hakkas õigeks. Sellistest peabki BB Eesti kogukond koosnema. Võtke eeskuju minu eelmise hooaja liigast - II.2. Sääl elu keeb.

From: Tereise
This Post:
11
238371.11 in reply to 238371.10
Date: 3/17/2013 7:11:37 AM
Overall Posts Rated:
1818
Edukas 15 punktine võit, kuid siiski ka see mäng näitas, et algne lubadus oli natuke liigne.
Samas ikkagi usume, et suudame võita järelejäänud mängud.

Järgmine mäng saame tõestada, et 120k kõrgem palgafond ei tähenda veel midagi. Loevad mehed, nende tahe võita ja nendes on meil tugev eelis.

Edu kõigile Punased roosid fännidele ja tulge kindlasti sellele võidule kaasa elama.

P.S skaudid räägivad, et Sudiste sops mängijad on vananedes oma oskusi kaotama hakanud. Loodan, et see nende hooaja plaane väga ei riku. Edu igatahes.

This Post:
44
238371.12 in reply to 238371.11
Date: 3/17/2013 7:35:46 PM
Overall Posts Rated:
9090
Edukas 15 punktine võit, kuid siiski ka see mäng näitas, et algne lubadus oli natuke liigne.
Samas ikkagi usume, et suudame võita järelejäänud mängud.

Järgmine mäng saame tõestada, et 120k kõrgem palgafond ei tähenda veel midagi. Loevad mehed, nende tahe võita ja nendes on meil tugev eelis.

Edu kõigile Punased roosid fännidele ja tulge kindlasti sellele võidule kaasa elama.

P.S skaudid räägivad, et Sudiste sops mängijad on vananedes oma oskusi kaotama hakanud. Loodan, et see nende hooaja plaane väga ei riku. Edu igatahes.

Punaste rooside skaudid on agentuurist NSR (Naised Saunas Rääkisid), kus ühest saab telefoni mängu mängides sada ja kuusest kännuämblik. Pole põhjust usukuda.
Fakt on, et vanuritele Sudistes trenni ei tehta. Vanad on meil Teini-sugused, kes hooaja alguses veavad seanahka aga hooaja lõpus on tegijad. Treenitakse noori ja need arenevad.
Vaadates konkurentide palgafonde, peab sisseostude peale mõtlema hakkama küll. Tuleb minna selvehalli, ehk on mängijatele soodusmüük.
Aga algus on ulmeline. Sellist starti II liigas ei oodanud. Järgmiseks on kodusaalis meie poole potensiaalne võitja. Loomulikult lähen agressivsega mängima ja püüan vere hinnaga liidripositsiooni säilitada. Nii tore on ju end esimesena näha.

From: Timm
This Post:
22
238371.13 in reply to 238371.12
Date: 3/28/2013 1:14:16 AM
Overall Posts Rated:
6161
Hooaja 1/3 saab läbi. Olete tehtuga rahul? Mina kulgen plaanitud teel ja vôtan praegu rahulikult. Olen rahul.

From: ROKS

To: Timm
This Post:
00
238371.14 in reply to 238371.13
Date: 3/28/2013 5:59:10 AM
Overall Posts Rated:
00
Mina isiklikult ei ole rahul kuna põhimehed on pidevalt vigastatud ja siia püsima jäämine tundub iga mänguga ähmastuma.Siiski,,punnitan edasi, eks näis mis hooajalõpus saab.Teistele aga edu.

From: Tereise
This Post:
11
238371.15 in reply to 238371.14
Date: 3/28/2013 8:16:05 AM
Overall Posts Rated:
1818
Kui see üks kaotus välja arvata võib igati rahul olla.

Plixid vastu VÕIT
ROPS vastu VÕIT

nüüd veel vaja Sudiste vastu võit ära võtta ja aktiivsete(tõsiste) klubide vastu väga hästi esinetud.

Vaadates viimaseid mänge on Punased roosid oma piletituluga liiga esimesed olnud, seda müstilisem on, et mõnel klubil on palgafond 200 tuhande võrra kõrgem. Kuidas nad ära majandavad, jooksevad miinusesse?

P.S. Eks reaalselt olen ikkagi Plixid, ROPS, Sudiste poolt ja loodan, et läheb hästi. Eriti loodan, et ROPS püsima ikka jääb.
Samas mängida veel palju ja kaotatud pole veel midagi.

This Post:
22
238371.16 in reply to 238371.15
Date: 3/29/2013 6:20:05 AM
Overall Posts Rated:
6262
Kui see üks kaotus välja arvata võib igati rahul olla.

Plixid vastu VÕIT
ROPS vastu VÕIT

nüüd veel vaja Sudiste vastu võit ära võtta ja aktiivsete(tõsiste) klubide vastu väga hästi esinetud.

Vaadates viimaseid mänge on Punased roosid oma piletituluga liiga esimesed olnud, seda müstilisem on, et mõnel klubil on palgafond 200 tuhande võrra kõrgem. Kuidas nad ära majandavad, jooksevad miinusesse?

P.S. Eks reaalselt olen ikkagi Plixid, ROPS, Sudiste poolt ja loodan, et läheb hästi. Eriti loodan, et ROPS püsima ikka jääb.
Samas mängida veel palju ja kaotatud pole veel midagi.

Äh, mulle võiksid mitte vastupanu osutada. Las ma esinen nime vääriliselt - loputan. :)
Aga kui tõsiselt, siis pole praegu vaja hambaid näidata. Olen siin paari hooaja vältel ikka POs tegutsenud.

From: ROKS

This Post:
00
238371.17 in reply to 238371.15
Date: 3/30/2013 5:56:30 AM
Overall Posts Rated:
00
No ex ma püüan, nii kuis oskan. Ütlen ausalt, et juurde mehi ostma ei hakka ja kulgen nendega, kes hetkel on.Tõenäoliselt on üsna kindel, et kukun siit allapoole tagasi, aga nädala puhaskasum on II-liigas kosmaarne võrreldes III- liigaga.Seetõttu ehk ongi asja mõte siit korjata väärtuslikku kogemust, treenida veel oma noori ja kui õnnestub tagasi murda II, siis juba täie raha eest väljas olla ja edasipääsu eest võidelda.Hetkel seda võimalust mul pole ja ehk katsungi pigem natuke raha korjata ja treeningutele rõhku panna. Head mängud tugevate vastastega annavd võimaluse proovida erinevaid taktikaid ja mehi erinevatele positsioonidele.
Kellelegi kaotama ei lähe ja otsin ikka võimalust ära torgata.Raske on ja eks näis mis hooaja lõpus saama hakkab.Mis puutub sellesse liigasse siis on siia sattunud üsna tugev seltskond ja mul olex suur au mõne hooaja pärast siin tagasi olla ja teid kõiki loputada.Hetkel tuleb tunnistada ...olen autsaider ja iga tulev võit on puhas töövõit.
Edu teile kõigile ja hoiame foorumil ikka kätt pulsil.

From: Timm
This Post:
22
238371.18 in reply to 238371.2
Date: 4/21/2013 12:42:03 PM
Overall Posts Rated:
6161
Pôhihooaja vôitja on nüüd ilmselt selgunud. Mul kah aeg POks valmistuma hakata.

From: Vainsalu

To: Timm
This Post:
22
238371.19 in reply to 238371.18
Date: 4/25/2013 2:30:25 AM
Overall Posts Rated:
6262
Teie poolel on lihtsam. Esimesed kolm on juba päris turvaliselt PO koha kindlustanud. Meil pole siin midagi selget. Teisest kohast allapoole on tihe rebimine. Keskendun nüüd liigale. Karikas ei lootnudki nii kaugele jõuda. Meestel mänguajad täis ja laupäeval TV kohtumine. Publik peab edaspidi samuti tee saali leidma!

From: Timm

This Post:
11
238371.20 in reply to 238371.19
Date: 4/26/2013 4:58:01 PM
Overall Posts Rated:
6161
Keskendun nüüd liigale. Karikas ei lootnudki nii kaugele jõuda. Meestel mänguajad täis ja laupäeval TV kohtumine. Publik peab edaspidi samuti tee saali leidma!

Petsid oma jutuga vist Lastemaailma ära:)

Advertisement