BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.39 > Γεια!!!

Γεια!!!

Set priority
Show messages by
From: Smarqie

This Post:
00
252865.10 in reply to 252865.9
Date: 01/05/2014 11:47:23
A.R.I.S
II.3
Overall Posts Rated:
3737
Εγω τις περήμενα? Δεν σε υποτήμησα. Έπαιξα 2-3 έπαιξες κοίτα μέσα έτσι ήμουν κομπλέ , ο Σισοβίτης έχει άμυνα όχι πολύ καλή αλλά δεν είναι και μέτριος. Πήρε πολλές προσπάθειες οι περιφέρια σου σου πουν δεν ήταν στο σύστημα σου, ξέρω οτι η περιφερια σου είναι δυνατή αλλα όταν παίζεις κοίτα μέσα λογικό είναι να παίξω 2-3. Τα λάθοι του Σισοβίτη δεν με πειράζουν γιατί δεν έχει χειρισμό, των άλλων τα λάθοι είναι που με παρεξένεψαν γιατί έχουν καλο χειρισμό. Επείσης έβγαλες πάρα πολύ καλές αξιολόγισεις σε παίκτες που δεν έχουν καθόλου καλό μισθό. Απλά έχω 3 παίκτες που προπονώ και έπρεπε ήταν να μπει ο Σισοβίτης στον άσσο.

From: theSPY
This Post:
00
252865.11 in reply to 252865.10
Date: 01/07/2014 08:16:57
Overall Posts Rated:
11
Παιδιά για να δούμε τι θα γίνει σ' αυτήν την τέταρτη αγωνιστική. Εγώ δεν έχω τρομερή ομάδα και γι αυτό έχω ως στόχο την παραμονή μου στο πρωτάθλημα και γι αυτό το λόγο βασίζομαι περισσότερο στο στρατηγικό κομμάτι του παιχνιδιού και λιγότερο στους ποιοτικούς παίκτες. Μέχρι στιγμής είμαι σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου και αν δεν ξεφύγω απ' το πρόγραμμά μου πιστεύω ότι η παραμονή μου είναι εφικτή. Η αλήθεια είναι ότι η νίκη μου απέναντι στον A.R.I.S σε καμία περίπτωση δεν αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα, καθώς η ομάδα του A.R.I.S είναι πολύ πιο ισχυρή και έμπειρη απ' τη δική μου, αλλά πιστεύω ότι το παιχνίδι αυτό κρίθηκε κυρίως απ' το στρατηγικό κομμάτι και απ' την δυνατή διάθεση που έπαιξα. Συγνώμη φίλε Smarqei αν σου χάλασα κάπως τα σχέδια :P , πάντως πιστεύω ότι αυτή η νίκη θα με βοηθήσει να παραμείνω στον όμιλο. Καλή τύχη σε όλους σ' αυτήν την αγωνιστική. Ελπίζω το φόρουμ να παραμείνει ενεργό όσο το δυνατόν περισσότερο γίνεται!!!

Last edited by theSPY at 01/07/2014 08:34:34