BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Polska - Gruzja

[NT] Polska - Gruzja

Set priority
Show messages by
From: Astarotte

This Post:
00
172021.100 in reply to 172021.99
Date: 1/28/2011 1:12:48 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Można by np zacząć po prostu od podania składu jaki zagrał w ostatnim meczu
O to pytać już chyba nie ma sensu, bo skoro do tej pory nie było odpowiedzi mimo kilku osób pytających, to znaczy że selekcjoner nie chce jej udzielić.
Na SFie grało chyba z 5ciu zawodników, ale to wynika prawdopodobnie z ustawienia drużyny, czyli pytania pierwszego więc raczej nie dowiemy się dlaczego :)
Co ciekawe, statystyki pomeczowe też można zawyżyć odpowiednimi zmianami, choć nie przekłada się to niestety na poziom gry drużyny (coś podobnego obserwujemy patrząc na statystyki, po meczu z dogrywką).

W każdym razie trzymam kciuki za naszych chłopców w kolejnych meczach.
Będzie ciężko, bo łatwych przeciwników z każdym sezonem coraz mniej.



szkoda tego składu i kilku informacji ale widać nie da się..no nic, patrzymy na anstępne spotkania

From: Jax

This Post:
00
172021.101 in reply to 172021.99
Date: 1/28/2011 11:51:00 AM
Overall Posts Rated:
773773
Na pytanie dlaczego na SF-ie zagrało 4 graczy jest prosta odpowiedź . Wybrany był schemat zmian nr 1. czyli zostaw decyzje trenerowi a że było tylko 10 graczy a przy tym schemacie trener robi sobie często co chce to tak to wyglądało . Tak bardziej może uściślając to mamy w sumie 10 graczy a 15 pozycji do obstawienia , czyli ustawiamy S5 , rezerwę i na głęboką rezerwę byc może nikt nie był dawany i w zależności od tego kto przebywał na parkiecie to trener wybierał najbardziej optymalne rozwiązanie . Jeżeli nawet i był ktoś awizowany na daną pozycję to jeszcze może znaczenia miały faule . Tylko przy tym schemacie zmian jest możliwe aby az 4 graczy zagrało na jednej pozycji . Tak sobie to przynajmniej tłumaczę jak to było zorganizowane .

Tak nawiasem mówiąc to w reprezentacjach schemat nr 1 i 2 wydaje mi się że powinien sie najlepiej sprawdzać dlatego że nie ma wielkiej różnicy w umiejętnościach graczy , i jest do tego szeroki skład .


From: Big Z

To: Jax
This Post:
00
172021.102 in reply to 172021.101
Date: 1/28/2011 3:37:31 PM
Overall Posts Rated:
6363
rezerwę i na głęboką rezerwę byc może nikt nie był dawany
coś musiało być tutaj przykombinowane, bo schemat "zostaw decyzje trenerowi" wcale nie jest taki nieprzewidywalny. Czasami gram tak w lidze, dosyć dobrze rozkładają mi się wtedy minuty i trener nie wprowadza więcej niż dwóch zawodników na pozycję.
Dawniej był bug (nazywany niebugiem), który pozwalał trenerowi wkładać zawodników z rezerw do wyjściowej piątki, ale już dosyć dawno to naprawili.

PS Prawdę mówiąc nie chce mi się zgadywać jakie było ustawienie. Prędzej czy później selekcjoner i tak się wygada :)

This Post:
00
172021.103 in reply to 172021.102
Date: 1/28/2011 4:46:31 PM
Overall Posts Rated:
299299

Dawniej był bug (nazywany niebugiem), który pozwalał trenerowi wkładać zawodników z rezerw do wyjściowej piątki, ale już dosyć dawno to naprawili.


nie naprawili :) ostatnio przy odpuszczonym meczu grali mi rezerwowi w S5 :)

From: oskar4
This Post:
00
172021.104 in reply to 172021.102
Date: 1/29/2011 4:44:22 AM
Overall Posts Rated:
1010
A czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy to co mnie spotyka jest bugiem. Mianowicie zawsze gdy zmieniam skład domyślny (zdarzyło mi się to kilka razy np. po przyjściu do zespołu nowych zawodników) ustawiam, żeby zespół zawsze grał TiE, a gdy wchodzę na następny mecz (nieustawiony, czyli taki jaki powinien być domyślny) to skład, taktyka, schemat zmian są takie jakby domyślne, a jedyne co to nastawienie zawsze wskazuje normala. Zauważyłem to kilka sezonów temu, ale nie uważałem tego za coś co może mieć jakieś skutki w przyszłości. Ale gdy zapomniałem ustawić skład na puchar w zeszłym tygodniu, to oczywiście okazało się, że zagrałem normala z drużyną, która jest półbotem, a więc zdecydowanie mogłem wygrać to na TiE. :) Czy komuś się cos podobnego zdarzyło?

From: Mario

This Post:
00
172021.105 in reply to 172021.104
Date: 1/29/2011 6:36:25 AM
Overall Posts Rated:
605605
Też tak mam mam. Domyślne ustawienie zapisane daje na grę na luzie a w kolejnych jest normal.