BuzzerBeater Forums

BB Poland > Model Treningowy Rewolucje

Model Treningowy Rewolucje

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150725.102 in reply to 150725.101
Date: 7/7/2010 7:28:55 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Ok. Przyjmij więc do wiadomości jakie jest oficjalne stanowisko selekcjonera U-21 i na tym kończę temat:

- najważniejsze jest dla mnie dobro U-21, Twoim dobro NT. To jednak jest nie jest w 100% do pogodzenia
- robię (oczywiście w przenośni, robi to wiele osób) wszystko żeby zawodnicy do U-21 trenowali jak najlepiej i kadra U-21 była jak najsilniejsza
- absolutnie nie poczuwam się do odpowiedzialności za graczy od 22 lat wzwyż
- nie trenuje reprezentantów pod NT
- moja akcja miała przynieść rezultaty w U-21, nie w NT
- jeżeli selekcjoner NT zabierze mi np. graczy od allstar wzwyż to będę pracował na tych do poziomu gwiazda, ale tylko on może mi tak kazać, nikt inny ;)
- mowę wyborczą już masz, teraz musisz czekać co najmniej 2 sezony żeby ja wcielić w życie ;)
- owocnej dyskusji ;)
- wyciągaj sobie wnioski jakie chcesz z moich wypowiedzi, póki co są one błędne ;)

This Post:
00
150725.103 in reply to 150725.98
Date: 7/7/2010 7:29:43 AM
Overall Posts Rated:
7474
Z tego co zdążyłem prześledzić, a przyznaję nie śledziłem dokładnie kampanii, to jego program jest inny.

Tak samo nie zgadzam się, że jego projekt jest inny.
W jego projekcie nie ma po prostu czegoś, co jest w moim.
Mój projekt to wartość dodana.

Oba się wzajemnie nie wykluczają.

Dlatego z gruntu jestem przeciwnikiem wszystkiego co osłabi reprezentację polski U-21, to chyba normalne? ;) A że osłabi to sam przyznajesz ;)

Jasne, że rozumiem. I przynaję, bo nie mam zamiaru nikogo oszukiwać.
Podałem wszystkie za i przeciw.
Pozostawiając ocenie.
To chyba rozwiązanie fair, nie sądzisz?

This Post:
00
150725.104 in reply to 150725.102
Date: 7/7/2010 7:41:13 AM
Overall Posts Rated:
7474
Ok. Przyjmij więc do wiadomości jakie jest oficjalne stanowisko selekcjonera U-21 i na tym kończę temat:

Z tym, że ja chciałbym poznać również zdanie vinnie_jonesa a nie tylko selekcjonera U-21.
Czy muszę na nie czekać cały sezon (o ile nie wygrasz kolejnych wyborów)? ;)

- najważniejsze jest dla mnie dobro U-21, Twoim dobro NT. To jednak jest nie jest w 100% do pogodzenia

1. Nie moim. Naszym. Ja proponuję coś, nad czym sama społeczność może zdecydować. Gdybym chciał sam decydować to kandydowałbym na selekcjonera ;)
I wg mnie można pogodzić obie kadry, gdyby się uprzeć. Coś jednak dla najlepszych efektów chyba zawsze trzeba poświęcić.

- absolutnie nie poczuwam się do odpowiedzialności za graczy od 22 lat wzwyż
- nie trenuje reprezentantów pod NT
- moja akcja miała przynieść rezultaty w U-21, nie w NT

Myślisz, że ja tego wszystkiego nie wiem?
Nadal jestem jednak ciekaw co na ten temat sądzi vinnie_jones.

- jeżeli selekcjoner NT zabierze mi np. graczy od allstar wzwyż to będę pracował na tych do poziomu gwiazda, ale tylko on może mi tak kazać, nikt inny ;)

Ja Ci niczego nie każę.
Jedynie proponuję rozwiązania.

- mowę wyborczą już masz, teraz musisz czekać co najmniej 2 sezony żeby ja wcielić w życie ;)

Na nic nie muszę czekać. Chyba, że Wy chcecie czekać z wynikami kadry. Ale to już Wasza sprawa.
Nie moja.
Swoją drogą prezentujesz tym samym bardzo postępowe podejście.

- owocnej dyskusji ;)

Wycofujesz się, ot tak po prostu?

- wyciągaj sobie wnioski jakie chcesz z moich wypowiedzi, póki co są one błędne ;)

Nie są błędne, ponieważ w swoim stanowisku jako selekcjonera U-21 napisałeś dokładnie to samo, co przewidywałem.
Chyba, że vinnie_jones myśli inaczej i wówczas są błędne.

This Post:
00
150725.105 in reply to 150725.102
Date: 7/7/2010 7:47:57 AM
Overall Posts Rated:
7272
Vinnie - spokojnie. To nie jest atak na twoją osobę, tylko rozmowa na temat NT. Ty masz card blanche, ponieważ startowałeś w wyborach w innej niż obecnie rzeczywistości. Więc nie martw się. Ciebie ta dyskusja w pewnym sensie nie dotyczy. Mati się skompromitował, teraz sam odczuwa skutki swojego zachowania, a na kanwie tego rozpoczęła się ogólnonarodowa debata co zrobić aby było lepiej. Nie zwalnia ciebie to jednak z systemu pracy jaki zaprezentowałeś w mowie wyborczej. Trzymasz się tego i słusznie, więc do ciebie ani ja ani przypuszczam inni pretensji nie mają, bo mieć nie mogą. Teraz chodzi o wypracowanie na przyszłość modelu, który ma nas doprowadzić do Mistrzostwa Świata w NT. Ty spokojnie realizuj plan wyborczy i nie martw się chłopie,że ktoś coś tam. Problem ma selekcjoner NT, a jak narazie nadal nie zabiera głosu w tej rozmowie która go bezpośrednio dotyczy, czym daje po raz kolejny w trzecim dniu po wyborach świadectwo zainteresowania NT. Tak więc relaksik, a co do reszty nadal biadolicie co i jak a na moje pytania nikt odpowiedzi nie dał jeszcze. O czym to świadczy. O bezkrólewiu, bo selekcjoner milczy, czy też mamy sejm podzielny na kilka frakcji bez większości. Ja spokojnie czekam na odpowiedzi na moje pytania. Nie chciałbym jednak usłyszeć również od ciebie, że masz to w dupie, bo wtedy bym się lekko ździwił, a co oznaczałoby, że jest dokładnie tak jak to opisałem wcześniej.Czyli leci smród z klozetu, a nikt nie chce zamknąć drzwi tylko stępa, że śmierdzi...Każdy patrzy, stęka i na tym koniec...

This Post:
00
150725.106 in reply to 150725.45
Date: 7/7/2010 8:11:31 AM
Overall Posts Rated:
7474
No fakt. Rozgadałeś się co nieco. Ale może znajdzie się ktoś, kto będzie czytał dokładnie wszystkie posty. Ja nie dałem rady

Aż tak źle jest u mnie z umiejętnością pisania?

1. Pomysł jest przedni i poniekąd już mamy dowody, że jest dobry. Był sobie kiedyś taki zawodnik w NT, który juniorów nawet nie powąchał, a w seniorach sobie powystępował, pomimo niezbyt wysokiego potencjału. A pograł dlatego, że był dobrze prowadzony przez pewnego skauta, który jest w tej chwili trenerem jednej z naszych kadr. I spokojne prowadzenie, bez ciśnienia na U21 zaowocowało grą w NT.

Czy czasem teraz ta sama osoba nie jest przeciwna mojemu projektowi?
Zabawne.

2. Trzeba znaleźć chętnych, którzy ze wzrostem 185 będą twardo trenować C, a potem przerzucą się na trening PG (lub sprzedadzą takiego niezbyt atrakcyjnego zawodnika - atrakcyjnego w danym momencie)

Uważam, że mam argumenty, by ich do tego przekonać. Po pierwsze to atrakcyjność tego zawodnika podczas późniejszej sprzedaży. A po drugie wymuszona w ten sposób konieczność treningu podkoszowych na dwóch pozostałych slotach, co pozwala w ten sposób stworzyć sobie zawodników wystarczających do walki w ligach III-VI.
Jakby nie patrzeć dwie pieczenie na jednym ogniu. Bo później już tylko przerzucamy się na trening obwodowego w tym poruszonym przykładzie.

3. Dalszy trening tych graczy to bułka z masłem i będzie wiele ekip chętnych.

Dokładnie tak. A teraz jak jest z tymi chętnymi to wszyscy dobrze wiemy.

4. Moim zdaniem absolutnie nie musimy rezygnować z U21, po prostu tam trafią zawodnicy z niższym potencjałem, albo tacy, co mają czarno na górze/dole (odpowiednio). Szczegóły do dalszej dyskusji.

Nie musimy, o ile jakiś organ będzie potrafił rozsądnie zdecydować którzy zawodnicy powinni być trenowani wg którego modelu.

Powodzenia

PoPiErAm ;)

Dzięki.
Głos z PLK liczy się dla mnie mimo wszystko szczególniej, bo dotyczy Was jakby nieco bardziej.

Last edited by Hawkeyed at 7/7/2010 8:17:02 AM

This Post:
00
150725.107 in reply to 150725.106
Date: 7/7/2010 8:21:27 AM
Overall Posts Rated:
7272
Hawkeyed - widzisz PLK coraz przychylniej patrzy na to co piszemy. Ja dostałem poparcie innego PKL-owca. Czyli z tymi managerami z PLK wcale nie nie musi być tak trudno...Jest ich narazie dwóch, więc może i następni się dołączą. W jedności siła :)))) PR musi działać, ale nie może zapominać o argumentach.

Mimo wszystko nadal czekam cierpliwie na głos selekcjonera NT. Wypowiedział się coach U-21 czas na coacha NT,
a tu ciszaaaaaaaa..., hmm...ciekawe jak długo będzie milczał, bo z każdą minutą tylko pogarsza swój nadszarpnięty wizerunek, hmmm....

This Post:
00
150725.108 in reply to 150725.107
Date: 7/7/2010 8:28:14 AM
Overall Posts Rated:
7474
Rozumiem zdanie vinnie_jonesa jako selekcjonera U-21. Rozumiem, że musi bronić swojej idei zaproponowanej w swoim programie. Nie rozumiem tylko dlaczego tak się denerwuje.
Że zabierając wyższe potencjały odbierze mu się szansę na wymarzony medal U-21?
Bezpodstawne.
Przecież selekcjonerem U-21 był miniony sezon. I będzie ten.
Wcześniej również pewnie dostał pod nadzór wyniki draftów.
Także jeśli wygra kolejne wybory na selekcjonera U-21 będzie miał kolejne szanse na realizację swojego marzenia.
Czyżby o tym zapomniał?

Naprawdę nie rozumiem.

This Post:
00
150725.109 in reply to 150725.98
Date: 7/7/2010 8:40:25 AM
Overall Posts Rated:
7474
Jednocześnie deklaruję pełną lojalność i dostosowanie się do poleceń selekcjonera NT. Wybacz, nie do Twoich pomysłów, czy kogokolwiek innego, ale tylko do Jego zaleceń ;) Gdybyś kandydował z Twoimi pomysłami i wygrał, bez problemów, narzekań i szemrań robiłbym to co do mnie należy będąc posłuszny Tobie ;)

Tak samo nie wymagam od nikogo podległości czy posłuszności wobec mnie.
Każdy z nas wg mnie powinien być wierny słusznym wg niego ideom.
A nie jakimś ludziom, którym akurat podlegają.
Ludzie nami zarządzający są tylko ludźmi i mogą się mylić.
Również ich władza nad nami jest okresowa. Tymczasowa. Nieistotna na przestrzeni czasu.
Nasze przekonania budowane są na pewnych podstawach, które muszą do nas trafić.
A jak już trafią to z czasem coraz bardziej się w nas zakorzeniają.
Są częścią nas.
I to im powinniśmy być wierni.

This Post:
00
150725.110 in reply to 150725.107
Date: 7/7/2010 8:43:44 AM
Overall Posts Rated:
188188
Rafik, uspokój się już. O ile dobrze pamiętam, to m4ti_ napisał, że ma skręconą kostkę i TePsa daje dupy, więc to nie tylko jego wina, że nie może być 24/7 po to, by odpowiadać na Twoje nieustanne zarzuty o jego rzekomym braku zainteresowania kadrą.

Już od jakiegoś czasu powtarzasz w kółko to samo, nic nowego ani tym bardziej konstruktywnego. Fajnie, że chcesz usłyszeć opinie selekcjonera na ten temat. Nie Ty jeden, naprawdę. I nie musisz się co 5minut o tym przypominać.

This Post:
00
150725.111 in reply to 150725.109
Date: 7/7/2010 8:49:44 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Ja się nie denerwuję ;)
ok., napisze Ci co myśli na ten temat vinnie_jones ale dopiero późnym wieczorem ;)

@Rafik

Luzik, chyba źle zrozumiałem Hawkyeda ;)

This Post:
00
150725.112 in reply to 150725.110
Date: 7/7/2010 9:25:21 AM
Overall Posts Rated:
7272
Jestem z gatunku Predatora Niecierpliwego...
Albo zjadam małe dziecko na śniadanie, albo jestem zaspokojony intelektualnie.
Dwa światy - jeden Rafik Predator
Więc spokojnie. Piszesz, że powtarzam w kółko to samo - nie wydaje mi się, ale może tak jest.
Ja tego nie zauważyłem. Ale jedno zauważyłem.
Nadal nie ma rozwiązanego problemu, a czas leci. To zauważyłem...
Więc zjem sobie kolejnego malucha na obiad, bo głodny jestem wyników NT...


Advertisement