BuzzerBeater Forums

Poland - IV.14 > Sezon 17

Sezon 17

Set priority
Show messages by
This Post:
00
191085.104 in reply to 191085.102
Date: 10/30/2011 6:46:20 PM
Overall Posts Rated:
1919
Piggy :) Troszke więcej pomysłów i dasz rade awansować do 3 ligi :) (moze czas skupic się bardziej na pierwszej piątce ? )

Podsumowując spędziłem w tej lidze 3 sezony hmmmm...... całkiem dobry wynik ale znam gości, którzy będąc beniaminkami w 4 lidze odrazu awansowali do trzeciej (nie mieli równego składu tylko 5 dziadków na każdej z pozycji ;) )

W pierwszym sezonie za bardzo olałem sobie lige i wolałem powalczyć w PP. Nie wiem czy to było dobre ale raczej tak bo Gliniarzy i tak bym nie pokonał ;) Kolejny sezon to jeszcze większa gra w PP (dojście do 64 najlepszych drużyn w polsce), może gdyby nie takie poświęcenie się w PP to bym był wyżej w tabeli i bardziej bym powalczył w PO... Ale Dragonia też raczej nie była do ogrania :( No i ostatni sezon :) Pełna olewka PP i skupienie się na lidze co przyniosło zamierzony efekt ;) Chciałem zrobić statystyki 22-0 ale się nie udało :( I to chyba na tyle ;)

Pozostaje życzyć mi Wam samych beniaminków xD I dobrego losowania w drafcie :P (bo ja chyba za wiele nie zgrane, dałem całe 0 k na draft xD )

Pozdrawiam